Ampułki Kerastase, czyli wzmocnienie dla twoich włosów

Oceń ten artykuł

Trenujesz z Chodakowską, chodzisz na siłownię, wzmacniasz mięśnie brzucha i pośladków, a zapominasz o podstawowej pielęgnacji i wzmocnieniu własnych włosów? Dlaczego? Przecież to tak samo wdzięczna partia ciała do ćwiczeń, jak ramiona czy nogi. W dodatku efekt działań w jej obszarze jest o wiele szybszy i bardziej spektakularny niż w pozostałych częściach twojego organizmu. Czemu więc nie postawić na trening siłowy własnych włosów? Wystarczy przecież dostarczyć im mini-sztangielki, dorzucić białkowej odżywki i przykręcić tempo na bieżni wzrostu, by zauważyć szybszy przyrost długości i objętości fryzury. Gdzie znaleźć takie specjalne ciężarki dla włosów? Oczywiście w ampułkach Kerastase. To one zawierają cząsteczki, które ćwiczą twoje komórki i powodują, że zdrowo rosną. To one wzmacniają je od wewnątrz i pogrubiają łodygę, tworząc potężny biceps dla włosów, który sprawia, że poszczególne kosmyki nie łamią się pod wpływem grzebienia lub zbyt mocno nakręconej lokówki. Zapoznaj się z kosmetykami Kerastase, które w świecie fryzjerstwa uważane są za zdecydowanego lidera!

ampulki kerastase

Od czego rozpocząć trening włosów?

Oczywiście od zbudowania masy. Tylko dobrze odżywione ciało udźwignie podkręcone tempo wzrostu, intensywne pogrubienie mięśni- tudzież łodygi i zbuduje sześciopak lub mocną strukturę włosów, która oprze się naporowi czynników zewnętrznych. Aby zbudować masę, potrzebne są białka. Znajdziesz je w ampułce :

Kerastase Resistance koncentrat 12ml

http://www.fryzomania.pl/kerastase-resistance-koncentrat-12ml.html

w postaci dobrze przyswajalnych protein, które wnikną w głąb włosa, wbudują się w łodygę i wzmocnią ją od wewnątrz. Uzupełnią także niedobór naturalnych białek, dzięki czemu włos będzie dobrze wypełniony, a tym samym pogrubiony. Mocna, zwarta struktura sprawi, że włosy będą odporne na złamania, bardziej wytrzymałe na mechaniczne uszkodzenia.

Rozgrzewka – czyli jak przygotować włosy do wzmocnienia.

Przed każdym treningiem trzeba zadbać o odpowiednio długą rozgrzewkę. Nie można ot, tak sobie w paradować na siłownię i od razu zacząć ćwiczyć, bo można się nabawić kontuzji. W związku z tym polecamy przygotowanie włosów do bardziej intensywnych kuracji i łagodne ich rozruszanie ampułką, która dobrze naoliwi wszystkie stawy i przygotuje je do dalszego wysiłku. Taką nawilżającą odżywką jest bogata w różnego rodzaju olejki naturalne ampułka :

Kerastase Nutritive koncentrat nawilżający 12ml

http://www.fryzomania.pl/kerastase-nutritive-koncentrat-nawilzajacy-12ml.html

Dzięki niej nie tylko szybko poprawisz wygląd włosów ale również i ich kondycję. Głównie za sprawą nienasyconych kwasów tłuszczowych pochodzących z olejku z jojoba i aloesu. Wpływają one korzystnie na elastyczność i sprężystość fryzury oraz na jej blask. Dzięki nim nie tylko płynnie wykonasz wszystkie ćwiczenia, ale i może zaświecisz medalem oraz staniesz na podium. Lipidy są niezbędnym do spojenia wszystkich cząsteczek składnikiem. Bez niego sypią się jak domek z kart, stają się podatne na złamania. Podobnie jak nienaoliwione stawy, którym brakuje w środku mazi, jeśli będą pracować „na sucho”, szybko doprowadzą do ścierania kości i kalectwa. Jeżeli więc nie chcesz aby twoje włosy jeździły na wózku inwalidzkim, zatroszcz się o dostarczenie im kwasów Omega oraz zapewnij im odpowiednie warunki do ćwiczeń. Zatrudnij np. prywatną firmę ochroniarską, żeby dbała o komfort treningu twoich włosów oraz nienaruszanie ich prywatności. O czym mowa? O filtrze ochronnym, jaki zyskujesz, dzięki zastosowaniu ampułki Kerastase Nutrivite. On to otoczy cię opieką, kiedy natarczywe promienie słoneczne będą chciały przerwać ścisłą strukturę włosów, wedrzeć się do środka łodygi i wyssać z niej całą wilgoć. On też pomoże ci, kiedy słona morska woda lub ta chlorowana z basenu, będzie chciała wyrządzić ci podobną krzywdę jak słońce. Ochronny film nie dopuści do otworzenia się łusek, do parowania wody na zewnątrz. Pozostawi twoją strukturę zdrową i nietkniętą. Dzięki temu nie utracisz cennych sił, które potrzebne ci będą w dalszej części treningu.

Trening właściwy, czyli ćwicz poszczególne partie ciała (włosów)

Trening rozpoczynaj zawsze od najlżejszych, najmniej obciążających ćwiczeń. Nie rzucaj się więc od razu na 20 kg sztangę, lecz rozpocznij np. od treningu typu cardio. To on przyspiesza tętno serca, sprawia, że krew w żyłach lepiej krąży, a twoje mięśnie budzą się z uśpienia. Podobnie budzą się z uśpienia włosy, kiedy zastosujesz na nich Kurację :

Kerastase Densifique koncentrat do włosów tracących gęstość 12ml

http://www.fryzomania.pl/kerastase-densifique-koncentrat-do-wlosow-tracacych-gestosc-12ml.html

Ampułka ta zawiera tajemniczą substancję o nazwie Stemoxydine, która przeciwdziała wypadaniu włosów właśnie dzięki temu, że nie pozwala im zasnąć i wciąż pobudza je do aktywności. To taki twój osobisty trener personalny, który czuwa nad tym, żebyś nie zasnęła po południu na kanapie przed telewizorem, lecz z uśmiechem przywędrowała do siłowni, by tam ćwiczyć i rzeźbić wymarzone ciało. Stemoxydine jest lepsza niż detektyw śledczy. Od razu zauważa, kiedy dany włos chce zasnąć i odpuścić sobie fazę wzrostu. Podnosi wtedy w organizmie alarm i rozkręca na cały regulator syreny, byle tylko nie pozwolić leniwemu osobnikowi zasnąć. Nie ma też litości dla staruszków. Choć włos ma już swoje lata i chciałby po prostu sobie odpuścić, obumrzeć i wypaść, ona nie dopuszcza go do grobu. Widzi w nim zbyt duży potencjał, żeby odpuścić kolejną duszyczkę, która tak ładnie zagęszcza całą fryzurę. Nie pozwala więc, by twoja fryzura straciła na objętości lub by przestała rosnąć na długość. Sprzyja każdemu, kto zapuszcza włosy i marzy o gęstych, puszystych włosach.

ampulka kerastase densifique

Rozkręciłaś tempo ćwiczeń i co dalej?

Dalej możesz skupić się na rzeźbieniu konkretnej części ciała. Skoncentruj się na zawężeniu swoich zainteresowań, bo wtedy trening przyniesie ci najwięcej korzyści. Jeśli czujesz, że masz zbyt słabe mięśnie w ramionach, skup się na ich wyćwiczeniu, jeżeli czujesz, że powinnaś wzmacniać plecy, zrób to. A jeśli chcesz wspomóc pielęgnację farbowanych włosów, sięgnij po Kurację :

Kerastase Reflection Pixelist koncentrat ochrona koloru 12ml

http://www.fryzomania.pl/kerastase-reflection-koncentrat-ochrona-koloru-12ml.html

i spraw, by twoje blade oblicze nabrało rumieńców i odzyskało intensywny kolor. Zrób też wszystko, by na przyszłość ochronić je przed groźbą anemicznej bladości czy uzyskaniu żółtawego odcienia i wykorzystaj moc polifenoli zawartych w ampułce, by nie dopuszczać do przebarwień i naruszania struktury włosów. Wzmocnij się też poprzez zażywanie z ampułki witaminy E i C, a wtedy żadne wolne rodniki i inne osobniki nie naruszą twojej wyćwiczonej w bojach struktury i nie odważą się, by wypłukać z niej pigment, czy też pozbawić twoje włosy nawodnienia.

Wzmacniacze – czyli przejdź do dalszego etapu

wzmaczniacze kerastase

Twoje wyćwiczone ciało przyzwyczaiło się już do treningu, twoje włosy nie rosną już tak szybko jak na początku, a pogrubienie zatrzymało się na stałym poziomie. Czy to więc koniec ćwiczeń? W żadnym wypadku. Teraz czeka cię wejście na wyższy poziom. Aby go osiągnąć, musisz jednak postawić na wzmacniacze. Jedni zażywają odżywki białkowe, koktajle proteinowe, ty jednak, jako świadoma szkodliwości tych rzeczy konsumentka, postaw na bardziej naturalne wzmacniacze :

Kerastase Resistance Booster wzmacniacz 120ml

http://www.fryzomania.pl/kerastase-resistance-booster-wzmacniacz-120ml.html

Kerastase Nutritive Booster wzmacniacz nawilżający 120ml

http://www.fryzomania.pl/kerastase-nutritive-wzmacniacz-nawilzajacy-120ml.html

Kerastase Densifique Booster wzmacniacz do włosów tracących gęstość 120ml

http://www.fryzomania.pl/kerastase-densifique-booster-wzmacniacz-do-wlosow-tracacych-gestosc-120ml.html

, który wzmacnia działanie koncentratu Kerastase Densifique odpowiedzialnego za zwiększanie objętości włosów lub też na :

Kerastase Discipline Booster wzmacniacz 120ml

http://www.fryzomania.pl/kerastase-discipline-booster-wzmacniacz-120ml.html

, który potęguje działanie koncentratu nawilżającego Kerastase Nutritive. Możesz też potęgować działanie ampułki ochraniającej kolor włosów i stosować wzmacniacz ochrony koloru:

Kerastase Reflection Booster wzmacniacz ochrona koloru 120ml

http://www.fryzomania.pl/kerastase-reflection-booster-wzmacniacz-ochrona-koloru-120ml.html

Wszystko w zależności od twoich potrzeb i wyobrażeń o pięknych, mocnych włosach.

Po tak przygotowanym cyklu treningowym, twoje włosy z pewnością będą wzmocnione, silne, odporne na działanie czynników zewnętrznych, lśniące i intensywne w kolorze. Wystarczy więc tylko regularnie ponawiać trening, by efekt działania ampułek Kerastase się utrzymywał, a twoje włosy były wciąż zdrowe i mocne.

Dodaj komentarz

eleven + 12 =