darmowa wysyłka
Panel
widget po rozwinięciu

Artykuły

Top 10 - Najlepsze lokówki do włosów

Lokówki do włosów – sprzęt, który znajduje swoje zastosowanie nie tylko w profesjonalnych salonach fryzjerskich, ale także w domowym zaciszu. Przy jego pomocy stworzymy na naszych włosach  loki o różnej grubości. Na rynku znajdziemy całe mnóstwo lokówek do włosów, które różnią się od siebie nie tylko średnicą, ale także technologią wykonania czy też mocą lub wyposażeniem dodatkowym w postaci rękawiczek, mat izolującym itp. Niemniej jednak my do naszego rankingu wybraliśmy lokówki, które naszym zdaniem są najlepsze i zapewnią nam piękne loki. 

10. EFALOCK CURLS LCD 32

10 pozycję w naszym rankingu, zajęła lokówka Efalock Curls LCD 32, która jak można przypuszczać owe miejsce zajmuje dzięki szybkiemu nagrzewaniu i równomiernemu rozprowadzaniu ciepła co jest możliwe dzięki ceramicznej technologii. Na uwagę zasługuje także fakt, iż lokówka samoczynnie się wyłącza po godzinie bezczynności, co stanowi ją idealnym urządzeniem dla bujających w obłokach.
lokówki 10
9. FOX OPTIMA LCD

Miejsce 9 w naszym zestawieniu zajęła lokówka Fox Optima lcd, która podobnie jak lokówka z pozycji 10 została wykonana w technologii ceramicznej. Czym zatem różni się od swojej poprzedniczki? Przede wszystkim tym, że posiada większą średnicę. Poza tym lokówka bardzo szybko się nagrzewa, co czyni ją idealnym wyborem dla osób, narzekających na permanentny brak czasu.
lokówki 9
8. BABYLISS PRO CURLING IRON

Na miejscu 8 uplasowaliśmy lokówkę BaByliss Pro Curling Iron, która w odróżnieniu od wcześniejszych lokówek została wykonana w technologii tytanowej. Dodatkowo osiąga temperaturę nawet do 200 stopni C oraz została wyposażona w funkcję jonizacji, która jak przekonuje nas producent owej lokówki przyczynia się do dobrej kondycji naszych włosów.
lokowki 8
7. GA.MA SPIRALNA

I w ten oto sposób dotarliśmy do 7 miejsca w naszym rankingu, gdzie uplasowała się lokówka Ga.ma spiralna, która daje szansę stworzenia na włosach fantazyjnych i niezwykłych loków i pewnie dzięki temu też jest taka niezwykła. Lokówka szybko się nagrzewa i jest prosta w użyciu, dzięki czemu jak się okazuje nie trzeba być geniuszem, by umieć się nią posługiwać.
lokowki 7
6. TYTANOWA-TURMALINOWA BABYLISS PRO 38MM

Stabilne i z pewnością zasłużone 6 miejsce w naszym rankingu zajęła lokówka tytanowo – turmalinowa BaByliss Pro 38mm, która daje możliwość bardzo precyzyjnego ustawienia temperatury dzięki czemu możemy dopasować ją do rodzaju i kondycji naszych włosów. Dodatkowo urządzenie zostało wyposażone w funkcję automatycznego wyłączania i wyświetlacz LCD.
lokowki 6
5. DIVA BEACH CURLS WANDA

Na półmetku naszego rankingu uplasowała się lokówka kulkowa Diva Beach Curls Wanda. Dzięki czemu zdobyła zacne piąte miejsce w rankingu?  Przede wszystkim dzięki możliwości wygenerowania na naszych włosach loków w 3D. Jak widać owe zjawisko 3D jest także popularne w stylizacji włosów i na pewno znajdzie nie jednego amatora lubiącego efekt trójwymiarowy.lokowki 5

4. BABYLISS PRO STOŻKOWA TYTANOWO-TURMALINOWA

Dla osób stawiających na inteligentne technologie bardzo dobrym wyborem będzie lokówka BaByliss Pro stożkowa tytanowo – turmalinowa, która w naszym zestawieniu zajęła 4 miejsce. Lokówka jest bardzo odporna na zarysowania i uszkodzenia a ponadto zapewni nam gładkie i błyszczące włosy, co jak się możemy domyślać jest zasługą turmalinu.
lokówki 4
3. BABYLISS PRO STOŻKOWA 19-32MM

Zacne 3 miejsce w naszym zestawieniu zdobyła lokówka BaByliss Pro stożkowa 19-32mm, która podobnie jak swoja poprzedniczka została wykonana w technologii tytanowo – turmalinowej. Lokówka posiada aż 25 poziomów ustawienia temperatury w zakresie od 110 do 190 stopni C, dzięki czemu można stwierdzić, że idealnie się sprawdzi w przypadku każdego rodzaju włosów. W zestawie z lokówką znajdziemy także rękawicę ochronne. Jak widać producent zadbał także o nasze dłonie.
lokówki 3
2. CLOUD NINE WAND

Na 2 pozycji znajduje się ekskluzywna lokówka Fox Queen's Curls, która wyprzedziła swoje poprzedniczki dlatego, że jest jedną z dwóch profesjonalnych lokówek z najbardziej innowacyjnym systemem tworzenia loków. Ten sprzęt został wyposażony w ceramiczną komorę kręcącą, w której włosy zostają poddane równomiernemu działaniu temperatury z każdej strony.
lokówki 2
1. BABYLISS PRO PERFECT CURLING

I tak bezkonkurencyjnie pierwsze miejsce w naszym rankingu zajmuje urządzenie do robienia loków BaByliss Pro Perfect Curling. Owe urządzenie to bez wątpienia prawdziwy przełom w stylizacji włosów. Posiada ceramiczną komorę dzięki której stylizacja włosów będzie szybsza i dużo łatwiejsza. Ponadto dzięki wysoce zaawansowanej technologii daje możliwość bardzo precyzyjnego ustawienia temperatury i czasu stylizacji włosów, w zależności od oczekiwanych efektów końcowych. Poza tym urządzenie po 20 minutach spoczynku przechodzi w stan hibernacji a po 60 minutach automatycznie się wyłącza. Jest bezpieczne i przyjazne dla włosów.  I choć nie należy do najtańszych, to pozwala zaoszczędzić na energii elektrycznej ze względu na krótki czas nagrzewania więc jest szansa, że poczyniona przez nas inwestycja kiedyś się zwróci.lokówki 1

Komentarze