4 Szpaki naturalne mydło Miś z lanoliną do skóry suchej i wrażliwej 110g

  • Kod katalogowy: 16118
  • Producent: 4 Szpaki
  • Dostępność: Produkt wycofany Produkt wycofany
  • Dostawa od: 8,90 zł
  • szt.
  • 13,49 zł
  • 12,26 zł za 100 g
  • Niedostępny

Potrzebujesz super delikatnej kostki mydła bez olejków eterycznych i barwników? Chcesz znaleźć kosmetyk, który sprawdzi się doskonale w przypadku dorosłych i dzieci? Marzysz o łagodnym oczyszczeniu skóry i jednoczesnej ochronie przed niepożądanym działaniem czynników zewnętrznych? Dzięki naturalnemu mydłu Miś 4 Szpaki skutecznie oczyścisz, wygładzisz i natłuścisz skórę.

Delikatne oczyszczenie z naturalnym mydłem Miś 4 Szpaki

Naturalne mydło Miś 4 Szpaki może być stosowane przez całą rodzinę – zarówno dorosłych, jak i dzieci. Starannie opracowana kompozycja składników aktywnych łagodnie oczyszcza skórę, ale również odżywia ją i chroni przed działaniem niepożądanych czynników zewnętrznych. Jego podstawą jest lanolina wykazująca właściwości oczyszczające, wygładzające i natłuszczające. Pozostawia na powierzchni skóry warstwę ochronną, która zmniejsza odparowanie wody. Mydło z olejek kokosowym wykazuje działanie przeciwbakteryjne i zapobiega przedwczesnemu starzeniu się skóry. Masło Shea działa na skórę odżywczo, regeneracyjnie i kojąco – przyspiesza gojenie drobnych ran. Oliwa z oliwek pozostawia na skórze film ochronny, który przeciwdziała nadmiernemu odparowaniu wody z naskórka. Naturalne mydło Miś do skóry suchej i wrażliwej zostało ponadto wzbogacone o olej rycynowy, który ma właściwości antyseptyczne. Mydło jest wytwarzane całkowicie ręcznymi metodami, ponieważ wszystkie produkty od 4 Szpaki są całkowicie zgodnie z naturą.

Sposób użycia: Włóż kostkę pod strumień wody, namydl kilka razy w dłoniach, żeby uzyskać pianę i oczyść nią skórę całego ciała.

Pojemność: 110g

Pojemność: 110g
Producent: 4 Szpaki
Seria: Kosmetyki do ciała według firm 4 Szpaki
Działanie: Antybakteryjne, Nawilżanie, Oczyszczanie, Odżywianie, Pielęgnacja, Przeciw starzeniu, Ukojenie, Wygładzanie
Naturalny skład: Tak
Cechy szczególne: wyłącznie naturalne składniki, z lanoliną, z masłem shea, z olejem kokosowym, z olejkiem rycynowym, z oliwą z oliwek
Pytania i odpowiedzi