Activ AS-122 Pedicure SPA Fotel kosmetyczny czarny z funkcją masażu

  • Kod katalogowy: 15626
  • Producent: Activ
  • Dostępność: W magazynie producenta
  • Dostawa od: 288,00 zł
  • szt.
  • Cena katalogowa: 7 899,00 zł 7 662,00 zł
  • Rata już od: Masz firmę? Weź w leasing
Kupując ten produkt otrzymasz: 7662 pktimg
Po opłaceniu zamówienia zostanie Ci przyznana taka ilość punktów lojalnościowych. Żeby zbierać punkty musisz być zarejestrowanym klientem.
Dodaj do mojej listy

Potrzebujesz nowoczesnego fotela umożliwiającego wykonywania zabiegów kosmetycznych lub wykonanie masażu? Chcesz zapewnić sobie i swoim klientom największy komfort i pewność, że zabieg będzie czasem całkowitego relaksu? W Twoim salonie kosmetycznym nie powinno więc zabraknąć Activ AS-122 Pedicure SPA Fotel kosmetyczny czarny z funkcją masażu, który daje pełny zakres dostosowania do indywidualnych potrzeb.

Activ AS-122 Pedicure SPA Fotel kosmetyczny czarny z funkcją masażu – szyty na miarę Twoich klientów

Fotel kosmetyczny to idealne rozwiązanie dla salonów, które świadczą zabiegi w postaci pedicure i masażu. Fotel wyposażony jest w elektryczną regulację wysokości, kąta nachylenia oparcia oraz funkcję kołyski. Nowoczesny design sprawia, że doskonale wpisze się w stylistykę zarówno tych nowoczesnych, jak i tradycyjnych salonów kosmetycznych. Fotel posiada masaż pleców, możliwość elektronicznego sterowania siedziskiem, przód/tył oraz oparcia w zależności od indywidualnych potrzeb. Misa fotela posiada podnóżek, który możemy indywidualnie regulować do potrzeb klienta. Dla zwiększenia wygody fotel został wyposażony w pompę spustową wody, dzięki temu masz dostęp do niezbędnej w czasie wykonywania zabiegów wody. Całość uzupełnia podświetlana w wielu kolorach diodami LED podstawa fotela. Miękkie siedzisko zostało pokryte materiałem, który bez obaw można czyścić środkami dezynfekującymi.

Gwarancja: 12 miesięcy

Producent: Activ
Pytania i odpowiedzi
widget po rozwinięciu