Alfaparf BB High Lift rozjaśniacz, puder rozjaśniający do 9 tonów 400g

  • Dodaj recenzję:
  • Kod katalogowy: 13485
  • Producent: Alfaparf
  • Dostępność: Duża ilość (wysyłka w 24h) Duża ilość (wysyłka w 24h)
  • Dostawa od: 8,70 zł
  • szt.
  • Cena katalogowa: 122,39 zł 64,62 zł
Kupując ten produkt otrzymasz: 64 pktimg
Po opłaceniu zamówienia zostanie Ci przyznana taka ilość punktów lojalnościowych. Żeby zbierać punkty musisz być zarejestrowanym klientem.

Rozjaśniacz w proszku

Szukasz pudru rozjaśniającego do zadań specjalnych, który pozwoli na pracę w technikach wymagających mocnego rozjaśniania? Chcesz osiągać zaskakująco dobre rezultaty nawet na ciemnych oraz bardzo ciemnych włosach? Marzysz o tym, by już w czasie rozjaśniania chronić włosy od wewnątrz i na zewnątrz? Spróbuj więc Alfaparf BB High Lift rozjaśniacz, puder rozjaśniający do 9 tonów 400g, który powstał z myślą o profesjonalnym zabiegu rozjaśniania włosów.

Alfaparf BB High Lift rozjaśniacz, puder rozjaśniający do 9 tonów 400g - rozjaśnia i chroni

Puder przeznaczony jest do profesjonalnego rozjaśniania włosów w salonie fryzjerskim. Jego specjalnie opracowana formuła sprawia, że rozjaśnianie jest dużo bezpieczniejsze dla włosów, a efekty zachwycają. Dużą zaletą proszku jest to, że nie pyli się w czasie dozowania i mieszania, więc nie przedostaje się do płuc i nie naraża organizmu na podrażnienia i zatrucie. Proszek mocno przylega do włosów co sprawia, że włosy przez długi czas pozostają miękkie i jedwabiste w dotyku. Proszek pozwala rozjaśniać włosy aż o dziewięć tonów. Rozjaśniacz może być nakładany u nasady włosów wraz w połączeniu z utleniaczem. Doskonale się sprawdzi podczas wszystkich technik rozjaśniania.

Pojemność: 50g

Producent: Alfaparf
Pojemność: 400g
Produkty bez amoniaku: Nie
widget po rozwinięciu