Alfaparf SuperMeches+ Fast Ultraszybki rozjaśniacz w kremie 500g

  • Dodaj recenzję:
  • Kod katalogowy: 8045
  • Producent: Alfaparf
  • Dostępność: 2-5 dni roboczych
  • Dostawa od: 8,70 zł

Rozjaśniacz do włosów w kremie, ultraszybki

Szukasz sposobu na bardzo szybkie rozjaśnienie swoich włosów? jeśli, tak to właśnie go znalazłaś w postaci ultraszybkiego rozjaśniacza w kremie Alfaparf SuperMeches+ Fast 500g, który zapewni Tobie niesamowite efekty.

Mega szybkość

Ten rewelacyjny rozjaśniacz w kremie idealnie się sprawdzi podczas pracy na wybranych partiach włosów lub częściowych pasemkach. Rozjaśniacz zapewnia rozjaśnianie do 4 tonów w 20 minut oraz do 7 tonów w 50 minut. Rozjaśniacz perfekcyjnie wnika we włosy i gwarantuje równomierną aplikację dzięki kremowej konsystencji.  Olejek z bawełny zapobiega odwodnieniu włosów.

Sposób użycia:

wymieszać w miseczce SuperMeches+ Fast z oxydantem Alfaparf Milano o stężeniu 20, 30, lub 40 w proporcji 1: 2 (na 30ml kremu 60ml oxydantu). Nałożyć mieszaninę wybielającą na włosy. Mieszankę nakładamy na suche nie umyte wcześniej włosy. Należy regularnie sprawdzać stopień rozjaśnienia. Po osiągnięciu pożądanego rezultatu, spłukać i umyć szamponem, aby usunąć wszelkie pozostałości mieszanki. Maksymalny czas: 50 min. Nie stosować na skórę. Nie używać w źródła ciepła.

Pojemność: 500g 

Producent: Alfaparf
Pojemność: 500g
Produkty bez amoniaku: Nie
widget po rozwinięciu