Alfaparf The Hair Supporters Scalp & Fiber Restorer 2 fluid neutralizujący 250ml

  • Dodaj recenzję:
  • Kod katalogowy: 10659
  • Producent: Alfaparf
  • Dostępność: Mała ilość (wysyłka w 24h) Mała ilość (wysyłka w 24h)
  • Dostawa od: 6,50 zł
  • szt.
  • Cena katalogowa: 184,38 zł 121,67 zł
Kupując ten produkt otrzymasz: 121 pktimg
Po opłaceniu zamówienia zostanie Ci przyznana taka ilość punktów lojalnościowych. Żeby zbierać punkty musisz być zarejestrowanym klientem.

Fluid neutralizujący, który pomaga przywrócić naturalne pH skóry głowy

Poddajesz swoje włosy licznym zabiegom chemicznym? Szukasz skutecznego produktu, który ochroni i zabezpieczy Twoje włosy? Wybierz Alfaparf The Hair Supporters Scalp & Fiber Restorer 2 fluid neutralizujący, a zakochasz się w nim już po pierwszym użyciu.

Przywraca naturalne pH skóry głowy, pielęgnuje i odżywia

Alfaparf The Hair Supporters Scalp & Fiber Restorer 2 fluid neutralizujący znajdzie swoje zastosowanie podczas każdego zabiegu chemicznego wykonywanego na włosach. Przyczyni się do przywrócenia skórze głowy naturalnego pH, które ulega zmianie podczas zabiegów chemicznych. Zadba o prawidłową równowagę włókien i jednocześnie zamknie łuski włosów. Kosmetyk wykazuje silne właściwości pielęgnujące włosy i dostarcza do ich wnętrza najpotrzebniejsze składniki odżywcze, które są niezbędne do ich prawidłowego wzrostu. Obecna we fluidzie kwaternizowana keratyna biomimetyczna oraz rewolucyjny składnik aktywny, w ściśle ukierunkowany sposób, oddziałuje na zniszczone włókna włosów i tym samym przyczynia się do ich odbudowy i regeneracji.

Sposób użycia:

nakładać za pomocą dołączonego aplikatora na skórę głowy, pracując na wydzielonych pasmach. Wmasować i rozprowadzić produkt od nasady aż po końce włosów za pomocą grzebienia. Pozostawić na 3-5 minut. Dokładnie spłukać i przejść do modelowania włosów. Fluid należy nałożyć na włosy na zakończenie zabiegu chemicznego w celu zneutralizowania Ph. Wyłącznie do użytku profesjonalnego. 

Pojemność: 250ml

Pojemność: 250ml
Produkty bez amoniaku: Nie
Pojemność: 250ml
widget po rozwinięciu