Andis Fast Trim 2 Trymer do włosów z okolic twarzy, model MNT-4

  • Dodaj recenzję:
  • Kod katalogowy: 13508
  • Producent: Andis
  • Dostępność: 2-5 dni roboczych
  • Dostawa od: 11,90 zł
  • szt.
  • Cena katalogowa: 116,00 zł 109,95 zł
  • Niedostępny
Kupując ten produkt otrzymasz: 109 pktimg
Po opłaceniu zamówienia zostanie Ci przyznana taka ilość punktów lojalnościowych. Żeby zbierać punkty musisz być zarejestrowanym klientem.

Trymer do usuwania włosów z okolic twarzy

Czy potrzebujesz wysokiej klasy trymera do strzyżenia włosów? Chcesz nareszcie uprzyjemnić swoją pracę i zapewnić swoim klientom największą satysfakcję? Cenisz sprzęt wysokiej jakości, który nigdy Cię nie zawiedzie? Chcesz znaleźć trymer o niewielkich rozmiarach, ale o niesamowitej mocy? Zatem właśnie dla Ciebie przeznaczony jest Andis Fast Trim 2 Trymer do włosów z okolic twarzy, model MNT-4, który nie tylko okaże się najbardziej ergonomicznym urządzeniem dostępnym na rynku, ale również pozwoli na tworzenie niecodziennych fryzur. Wypróbuj i przekonaj się, jak łatwe może być strzyżenie.

Andis Fast Trim 2 Trymer do włosów z okolic twarzy, model MNT-4 – precyzja i zachwycający wygląd

Trymer powstał specjalnie z myślą o profesjonalistach, którzy cenią sprzęt wysokiej jakości. Niewielkie rozmiary urządzenia sprawiają, że idealnie mieści się w dłoniach, a niewielka waga nie obciąża zbytnio rąk. To sprawia, że codzienne strzyżenie staje się wielką przyjemnością. Trymer pozwala strzyc zbędne owłosienie z okolic twarzy. Największą zaletą trymera jest wydajny silnik, który pozwala pracować ze stałą prędkością. Dzięki temu cięcie będzie zawsze równe i nie trzeba będzie przejmować się, że maszynka zacznie ciąć nierówno. Noże ze stali nierdzewnej zapewniają bezpieczną i higieniczną pracę – materiał ten bowiem jest odporny na korodowanie, a także działanie czynników chemicznych i uszkodzenia mechaniczne. W zestawie można znaleźć cztery głowice: do brody i wąsów, do regulacji rzęs, usuwania włosów z nosa i uszu oraz do wycinania detali.

Dane techniczne:
● 4 głowice: do brody i wąsów, do regulacji rzęs, do usuwania włosów z nosa i uszu, do wycinania detali
● Lekki, mały, poręczny trymer
● Mieści się w dłoni
● noże ze stali nierdzewnej
● zasilanie bateryjne

Gwarancja: 12 miesięcy

Uwaga! Sprzęt ten podlega gwarancji z załączoną kartą gwarancyjną, na której podany jest jego numer seryjny. Ten sam numer seryjny wygrawerowany jest na obudowie sprzętu.

Rodzaj urządzenia: trymer
Rodzaj zasilania: bateryjne
Funkcje dodatkowe: usuwanie włosów z uszu oraz nosa, zalecany do brody
Akcesoria dodatkowe: trymer do brody, trymer do nosa i uszu
widget po rozwinięciu