Artero Bambina T-blade Konturówka / Trymer do włosów i zarostu, bezprzewodowy
- Kod katalogowy: 20009
- Producent: Artero
-
Dostępność:
2-5 dni roboczych
Darmowa dostawa
- 689,00 zł
- W Klubie Fryzomania ten produkt kupisz taniej - zobacz
- Rata już od: Masz firmę? Weź w leasing
szt.
Podobne produkty
Opis
Poszukujesz wysokiej jakości maszynki do strzyżenia, która zapewni sprawną, wygodną pracę zarówno przewodową, jak i bezprzewodową? Dobrym wyborem będzie Artero Bambina T-blade Konturówka / Trymer do włosów i zarostu, bezprzewodowy. Doskonale sprawdzi się do użytku profesjonalnego i domowego.
Lekki, profesjonalny trymer do włosów i zarostu
Trymer Artero to lekki model, który zapewni Ci sprawne, wygodne strzyżenie. Daje możliwość pracy zarówno przewodowej, jak i bezprzewodowej. Dzięki niewielkiej wadze nie obciąża dłoni. Artero Bambina T-blade to konturówka nadająca się do włosów i zarostu. Z jej użyciem możesz strzyc na długość 0,1 mm. W zestawie są również dodatkowe 4 nasadki. Ostrze w kształcie litery T jest wykonane z chromu i włókna węglowego, dzięki czemu jest bardzo trwałe.
Trymer Artero Bambino T-blade - dane techniczne:
- możliwość pracy przewodowej / bezprzewodowej,
- do strzyżenia włosów i zarostu,
- akumulator NI-MH,
- moc 7 W,
- 3100 obr./min.,
- niezmienna prędkość,
- waga: 128 g
- wymiary: 100 mm x 30 mm x 40 mm,
- czas pracy 65 min.,
- czas ładowania 8 h,
- długość cięcia: 0,1 mm,
- ostrze T-blade z włókna węglowego i chromu,
- dodatkowe nasadki: 3/6/9/12 mm,
- napięcie 100 - 240 V,
- wtyczka multiplug,
- w zestawie olejek do pielęgnacji ostrza, szczoteczka do czyszczenia.
Cechy produktu
| Gwarancja: | 12 miesięcy od daty zakupu |
| Producent: | Artero |
| Rodzaj produktu: | Trymer |
| Rodzaj zasilania: | akumulatorowo-sieciowe |
| Rodzaj ostrza -p: | stal chromowana, stal węglowa |
| Minimalna długość cięcia: | 0.1mm |
| Akcesoria: | nakładki, oliwki |
| Waga: | 128g |
| Akcesoria dodatkowe: | oliwka do ostrza, szczoteczka do czyszczenia |
| Czas pracy urządzenia: | 65min. |
| Czas ładowania: | 8h |
| Nakładki w komplecie: | 12mm, 3mm, 6mm, 9mm |
| Moc urządzenia: | 7W |

Pytania i odpowiedzi

