Babyliss Pro 4Artists FXRF2E Głowica do golarki podwójnej FXFS2E, kolor srebrny

  • Kod katalogowy: 16251
  • Producent: BaByliss Pro
  • Dostępność: Duża ilość (wysyłka w 24h) Duża ilość (wysyłka w 24h)
  • Dostawa od: 9,90 zł
  • szt.
  • 99,00 zł 85,25 zł
    Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 85,25 zł

Potrzebujesz zapasowej głowicy i noża do folii do golarki z podwójną folią? Chcesz osiągnąć wysoki komfort golenia w każdym obszarze twarzy? Szukasz hipoalergicznej siatki tytanowej ze złoceniem, które eliminuje mikrouszkodzenia i podrażnienia skóry po goleniu? Dzięki ostrzu i foli Babyliss do golenia możesz ciąż zarówno na sucho, jak i na mokro.

Minimalna wysokość cięcia dzięki ostrzu i folii Babyliss Pro 4Artists

Ostrze i folia do golarki Babyliss to gwarancja najwyższej jakości cięcia. Ostrze i folia są dedykowane golarce 4Artists FXRF2E. Mechanizm golarki składa się z dwóch niezależnych pływających głowic. Pomagają osiągnąć wysoki komfort w każdym obszarze twarzy. Hipoalergiczna siatka tytanowa ze złoceniem eliminuje powstawanie mikrouszkodzeń i podrażnień skóry po goleniu. Sprawdzi się doskonale w przypadku osób skłonnych do podrażnień skórnych i alergii. Siatka i głowica tnąca służą do suchego, gładkiego golenia włosów. Szybko wymienną głowicę można łatwo założyć i zdjąć z golarki, więc dbanie o nią nie będzie trudne. Wymiana siatki i noża odbywa się bez specjalistycznego narzędzi. Ostrze i folia mają szerokość 44mm i umożliwiają cięcie na wysokości 0,1mm. Oryginale części do golarki babyliss to gwarancja jakości i satysfakcji.

Sposób użycia: Ustaw golarkę w pozycji OFF. Naciśnij przycisk zwalniający głowicę foliową z boku golarki. Głowica foliowa powinna łatwo odciągnąć się od korpusu golarki. Usuń zużyty nóż do folii. Trzymaj golarkę foliową jedną ręką; drugą ręką przytrzymaj stary nóż za oba końce i delikatnie pociągnij do góry i odciągnij od korpusu folii. Nóż powinien być łatwy do usunięcia. Wyjmij nowy nóż do folii z opakowania. Ustaw prowadnicę noża równo z wałem napędowym i lekko dociśnij, aż usłyszysz kliknięcie. Wyjąć nową głowicę foliową z opakowania. Umieść nowy zespół głowicy foliowej bezpośrednio na korpusie folii. Lekko dociśnij, aż usłyszysz kliknięcie nowego zespołu głowicy foliowej na miejsce. Włącz golarkę foliową i upewnij się, że działa prawidłowo.

Producent: BaByliss PRO
Rodzaj produktu: Akcesoria do golarek
Pytania i odpowiedzi