Barbicide Clippercide spray do dezynfekcji i czyszczenia maszynek 500ml

  • Dodaj recenzję:
  • Kod katalogowy: 6290
  • Producent: Barbicide
  • Dostępność: Mała ilość (wysyłka w 24h) Mała ilość (wysyłka w 24h)
  • Dostawa od: 8,70 zł
  • szt.
  • Cena katalogowa: 53,76 zł
Kupując ten produkt otrzymasz: 53 pktimg
Po opłaceniu zamówienia zostanie Ci przyznana taka ilość punktów lojalnościowych. Żeby zbierać punkty musisz być zarejestrowanym klientem.

Spray do czyszczenia i dezynfekcji maszynek

Potrzebujesz preparatu do dezynfekcji i czyszczenia maszynek? Chcesz, by wykazywał szerokie spektrum działania i jednocześnie był bezpieczny dla zdrowia? A może potrzebujesz produktu, który zadbałby o kondycję Twojej maszynki do strzyżenia i dawał możliwość konserwacji oraz smarowania? Chcesz mieć pewność, że Twoja maszynka będzie zawsze dokładnie wyczyszczona? Potrzebujesz środka, który nie tylko wyczyści, ale również pozwoli schłodzić maszynkę po pracy? Właśnie tak działa Barbicide Clippercide spray do dezynfekcji i czyszczenia maszynek 500ml, który powstał specjalnie do dezynfekcji i czyszczenia maszynek.

Barbicide Clippercide spray do dezynfekcji i czyszczenia maszynek 500ml – szerokie spektrum działania

Spray do dezynfekcji i czyszczenia maszynek to produkt, którego nie może zabraknąć w Twoim salonie fryzjerskim lub barberskim. Dezynfekuje, smaruje, czyści, chłodzi i chroni nasadki maszynek do strzyżenia przed rdzewieniem – i to wszystko za jednym zamachem, w trakcie jednego krótkiego zastosowania! Skutecznie niszczy wszystkie bakterie, grzyby oraz wirusy łącznie z BVDV, Vaccinia, HIV (AIDS), H1N1, HBV i HCV (Wirusowe Zapalenie Wątroby typu B i C). Bez aldehydów nie wywołuje reakcji alergicznych i podrażnień. Możliwość dezynfekcji maszynki na oczach klienta. Trwała ochrona przed rdzewieniem. Clippercide nie zawiera etanolu, który negatywnie wpływa na jakość ostrzy. Posiada w składzie substancję antykorozyjną, zapobiegającą powstawaniu rdzy i przedłużającą okres użytkowania nasadki. Clippercide skutecznie regeneruje także stare maszynki oraz usuwa rdzę. Spray wytwarza cienką powłokę smaru, zmniejszającą zużycie i sprawiającą, iż nożyki wolniej się tępią. Ciśnienie strumienia usuwa włosy, kurz i zabrudzenia pomiędzy nożykami – czyszcząc jednocześnie powierzchnię. Clippercide posiada również funkcję chłodzenia, umożliwiającą bezproblemową eksploatację maszynki do strzyżenia. Jest rekomendowany przez światowych producentów maszynek do strzyżenia włosów.

Sposób użycia: aplikować na oczyszczona z włosów maszynkę z odległości 20cm. Pozostawić do wyschnięcia.

Pojemność: 500ml

widget po rozwinięciu