Barbicide Hand Disinfection Płyn do dezynfekcji rąk i skóry w sprayu 250ml

  • Kod katalogowy: 13291
  • Producent: Barbicide
  • Dostępność: Duża ilość (wysyłka w 24h) Duża ilość (wysyłka w 24h)
  • Dostawa od: 8,90 zł
  • szt.
  • 34,51 zł

BARBICIDE HAND DISINFECTION do dezynfekcji rąk i skóry 250ml

Podobne produkty

Szukasz sprayu do dezynfekcji rąk i skóry? Chcesz sobie zapewnić higieniczne warunki pracy, a Twoim klientom bezpieczeństwo korzystania z Twoich usług? Może potrzebujesz uniwersalnego środka do dezynfekcji? Chcesz zapewnić sobie najwyższy poziom bezpieczeństwa? Szukasz produktu o działaniu bakteriobójczym i drożdżakobójczym? Chcesz, by Twój preparat był zawsze gotowy do użytku? Właśnie taki jest Barbicide Hand Disinfection spray do dezynfekcji rąk i skóry 250ml, który powstał specjalnie z myślą o salonach fryzjerskich, kosmetycznych i nie tylko.

Barbicide Hand Disinfection spray do dezynfekcji rąk i skóry 250ml – najskuteczniejsza ochrona

Produkt do użytku profesjonalnego, przeznaczony do higienicznej dezynfekcji skóry i rąk. Do stosowania w salonach fryzjerskich, gabinetach kosmetycznych, salonach masażu, tatuażu, manicure i pedicure oraz w miejscach użyteczności publicznej: hotele, ośrodki spa i fitness, szkoły, przedszkola, komisariaty policji, jednostki karne itp. Szerokie spektrum działania Skuteczność preparatu została przetestowana w warunkach brudnych, dzięki czemu można go stosować na skórę zabrudzoną mikrobiologicznie. Produkt wykazuje działanie bakteriobójcze i drożdżakobójcze. Spełnia normy: EN 1500, EN 1276 oraz EN 1650. Dopuszczony do obrotu przez polski Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych w Warszawie.

Sposób użycia: Nanieść na suche dłonie 3 ml (1 dozowanie) preparatu i wcierać przez 30 sekund, czynność powtórzyć. Metoda wcierania jest 100-krotnie skuteczniejsza od metody dezynfekcji poprzez mycie preparatem antybakteryjnym.

Pojemność: 250ml

Producent: Barbicide
Pytania i odpowiedzi