Kup produkty Alfaparf za min. 149 zł, wpisz w koszyku
kod: ALFA i otrzymaj torbę GRATIS

Barbicide Ship Shape preparat do czyszczenia zabrudzonych powierzchni w salonie 1000ml

  • Kod katalogowy: 6288
  • Producent: Barbicide
  • Dostępność: W magazynie producenta
  • Dostawa od: 9,90 zł
  • szt.
  • 37,00 zł

Spray do usuwania lakieru do włosów i trudnych zabrudzeń ze wszystkich powierzchni 1000ml

Szukasz profesjonalnego środka do czyszczenia zabrudzonych powierzchni w salonie? Chcesz usuwać trudne zabrudzenia, między innymi po lakierze do włosów, piankach, olejkach? Chcesz mieć możliwość czyszczenia wszystkich akcesoriów i powierzchni? Nie wahaj się dłużej, tylko wypróbuj Barbicide Ship Shape preparat do czyszczenia zabrudzonych powierzchni w salonie 1000ml, który zapewnia lśniącą czystość bez wysiłku.

Barbicide Ship Shape preparat do czyszczenia zabrudzonych powierzchni w salonie 1000ml – usuwa trudne zabrudzenia

Ship-Shape jest perfekcyjnym środkiem do czyszczenia urządzeń i narzędzi. Dzięki niemu fotele fryzjerskie, lustra, suszarki do włosów, lokówki i prostownice oraz inne powierzchnie rozlśniewają nowym blaskiem. Jest stosowany jest w wielu miejscach użyteczności publicznej (restauracje, kawiarnie, poczekalnie) do szybkiego czyszczenia trudnych zabrudzeń. Jest bezpieczny do tapicerki ze skóry naturalnej oraz sztucznej. Usuwa trudne zabrudzenia w salonach fryzjerskich i kosmetycznych, między innymi lakier do włosów, pianki, olejki ze wszystkich akcesoriów i powierzchni. To oryginalny produkt o wyjątkowej formule: bez fosforanów, usuwa resztki klejów, do czyszczenia urządzeń i akcesoriów działających w wysokiej temperaturze, nie pozostawia smug, odświeża blask chromu.

Co zyskujesz stosując preparat do czyszczenia zabrudzonych powierzchni w salonie Barbicide Ship Shape?
• bezpieczeństwo dla Twoich klientów
• ochronę powierzchni, sprzętów i narzędzi
• pewność, że zawsze pracujesz w higienicznych warunkach

Sposób użycia: Spryskać daną powierzchnię preparatem Ship-Shape, pozostawić na chwilę, a następnie zebrać preparat i wytrzeć powierzchnię wilgotną ściereczką z mikrofazy. Do czyszczenia małych przedmiotów wlać preparat Ship-Shape do umywalki i namaczać przedmioty, dopóki farba do włosów, tłuszcz, lotion czy brud nie wypłyną na wierzch. Następnie obficie spłukać wodą.

Pojemność: 1000ml

Producent: Barbicide
Pytania i odpowiedzi