Beardburys mata barberska 48x24cm na narzedzia

  • Kod katalogowy: 16231
  • Producent: Beardburys
  • Dostępność: Chwilowo niedostępny Chwilowo niedostępny
  • Dostawa od: 6,50 zł
  • szt.
  • Cena katalogowa: 123,76 zł 98,99 zł
  • Niedostępny
Kupując ten produkt otrzymasz: 98 pktimg
Po opłaceniu zamówienia zostanie Ci przyznana taka ilość punktów lojalnościowych. Żeby zbierać punkty musisz być zarejestrowanym klientem.
Dodaj do mojej listy

Chcesz mieć wszystkie narzędzia barberskiej w jednym miejscu? Szukasz sposobu na czyste i higieniczne stanowisko pracy? Potrzebujesz wysokiej jakości antypoślizgowej maty na narzędzia? Dzięki macie barberskiej Beardburys uporządkujesz swoje stanowisko pracy i zabezpieczysz narzędzia przed zarysowaniami.

Wysokiej jakości guma w macie barberskiej Beardburys

Mata barberska Beardburys to wyjątkowe przydatne akcesorium, które będzie niezbędne na stanowiskach barberskich w salonach fryzjerskich. To proste rozwiązanie sprawia, że wszelkie narzędzia używane w czasie zabiegów golenia i stylizacji brody zawsze są w zasięgu ręki. Silikonowa mata nie przesuwa się, a narzędzia nie ześlizgują się. Mata chroni również blat konsolety przed działaniem środków do golenia i stylizacji zarostu. Ponadto mata nadaje wnętrzu prawdziwie męskiego charakteru i podkreśla profesjonalizm. Silikonowa mata nie przesuwa się, a narzędzia nie ześlizgują się. Mata ochrania również blat konsolety przed działaniem środków do golenia i stylizacji zarostu. Ponadto mata nadaje wnętrzu prawdziwie męskiego charakteru i podkreśla profesjonalizm. Mata barberska to wyjątkowe przydatne akcesorium, które będzie niezbędne na stanowiskach barberskich w salonach fryzjerskich. To proste rozwiązanie sprawia, że wszelkie narzędzia używane w czasie zabiegów golenia i stylizacji brody zawsze są w zasięgu ręki.

Wymiary: 48x24cm

Producent: Beardburys
Cechy szczególne: mata antypoślizgowa, wysokiej jakości guma (silikon)
Pytania i odpowiedzi
widget po rozwinięciu