Bioelixire Emulsja do dezynfekcji rąk (środek odkażający) 1000ml

  • Kod katalogowy: 16046
  • Producent: Farouk
  • Dostępność: Duża ilość (wysyłka w 24h) Duża ilość (wysyłka w 24h)
  • Dostawa od: 8,70 zł
  • szt.
  • Cena katalogowa: 70,01 zł 52,00 zł
Kupując ten produkt otrzymasz: 52 pktimg
Po opłaceniu zamówienia zostanie Ci przyznana taka ilość punktów lojalnościowych. Żeby zbierać punkty musisz być zarejestrowanym klientem.

Da4

Szukasz skutecznego środka do dezynfekcji rąk, który niszczy drobnoustroje, takie jak bakterie i wirusy? Potrzebujesz środka, który będzie bezpieczny dla skóry dłoni i nie będzie jej przesuszać? Chcesz znaleźć produkt do odkażania dłoni, który nie wymaga spłukiwania? Jeśli chcesz mieć pewność, że Twoje dłonie będą bezpieczne, sięgnij po Bioelixire Emulsję do dezynfekcji rąk (środek odkażający) 1000ml z kwasem mlekowym i ciekłą parafiną.

Bioelixire Emulsja do dezynfekcji rąk (środek odkażający) 1000ml – chroni i wygładza skórę

Emulsja powstała specjalnie z myślą o tych, którzy cenią sobie bezpieczeństwo wynikające z czystości. Podstawowym składnikiem jest nadtlenek wodoru o stężeniu 3%, czyli woda utleniona. Posiada wszechstronne zastosowanie, zarówno w medycynie jak i gospodarstwie domowym (np. dezynfekcja, wybielanie, usuwanie zapachów). Nadtlenek wodoru jest aktywny przeciwko szerokiemu zakresowi drobnoustrojów, włączając w to bakterie, drożdże, grzyby, wirusy i spory. 0,5% przyspieszony nadtlenek wodoru wykazał aktywności bakteriobójcze i wirusobójcze w 1 minutę, a aktywność prątkobójczą i grzybobójczą w 5 minut. Ponadto w składzie znajduje się kwas mlekowy. Jest to substancja nawilżająca, mająca zdolność przenikania przez warstwę rogową naskórka. Wykazuje właściwości antybakteryjne oraz pełni rolę regulatora pH. O właściwy poziom nawilżenia dba parafina. Zastosowana w preparatach do pielęgnacji skóry i włosów tworzy na ich powierzchni warstwę okluzyjną (film). Dzięki temu zapobiega nadmiernemu odparowywaniu wody z powierzchni - jest to pośrednie działanie nawilżające. W efekcie, parafina zmiękcza i wygładza skórę.

Sposób użycia: aplikuj na skórę dłoni i wetrzyj. 

Pojemność: 1000ml

Producent: Farouk
Pytania i odpowiedzi
widget po rozwinięciu