Dlaczego warto wybrać farby do włosów Matrix?

30-10-2017

Farby do włosów Matrix to profesjonalne farby do koloryzacji włosów. Są używane przede wszystkim w salonach fryzjerskich – sięgają po nie styliści fryzur w swojej codziennej pracy. Farby fryzjerskie są również dostępne w Internecie, więc można zdecydować się na koloryzację w domu, ale warunkiem jest dostosowanie się do zaleceń zamieszczonych w instrukcji obsługi. Farby Matrix to bardzo dobre rozwiązanie, ponieważ wyróżniają się wieloma zaletami – przede wszystkim wysoką jakością, trwałością oraz wygodą użycia.

farby do wlosow firmy matrix

Profesjonalne farby do włosów – nie tylko dla salonów fryzjerskich

Szukając sposobu na trwałą koloryzację włosów, stajemy przed wyborem: sięgnąć po produkty dostępne w drogeriach czy zdecydować się na profesjonalne produkty. Profesjonalne farby do włosów to podstawa koloryzacji w każdym salonie fryzjerskim – chodzi o zapewnienie wysokiej jakości usług i trwałości koloru. Wielu producentów kosmetyków do pielęgnacji włosów tworzy specjalistyczne linie farb dedykowane fachowcom, ale nie oznacza to, że nie są to produkty dostępne do użytku domowego.

Same zalety

Najważniejszą zaletą farb profesjonalnych jest to, że posiadają dużą paletę barw. Można mieszać poszczególne kremy koloryzujące i tworzyć nieskończoną ilość kombinacji kolorystycznych. Farby te są na tyle mocne i precyzyjne, że są w stanie pokryć nawet siwe włosy. Wiele osób ceni je również za to, że dopiero po kilku tygodniach tracą swój pigment i to w naturalny sposób – farby fryzjerskie zalicza się do farb trwałych. Dzięki nim można radykalnie zmienić kolor swoich włosów. Farby trwałe do profesjonalnej koloryzacji wnikają w strukturę włosów, więc pigment nie wypłucze się tak szybko, jak w przypadku farb mniej trwałych. Do produkcji farby fryzjerskich wykorzystuje się nowoczesne technologie, które nie uszkadzają włosów, ale zapewniają skuteczną koloryzację.

Jak to wygląda w praktyce? Przyjrzyjmy się farbom do włosów Matrix.

 

 

  •  

 

 

 

  • Matrix SOCOLOR.Beauty ultra.Light BLONDE – to seria farb, które pozwalają uzyskać niesamowity chłodny blond. Została opracowana w najnowocześniejszej technologii, tworzonej w laboratoriach Matrix. By koloryzacja była bezpieczna, w formule znalazł się pielęgnujący kompleks Cera-Oil z ceramidami i olejkiem jojoba. Technologia mocnego rozjaśniania sprawia, że można osiągnąć widoczne rezultaty już jednej aplikacji.

 

 

  • Matrix Color Sync  - to krem bez amoniaku w swoim składzie. Farba nadaje się do koloryzacji ton w ton. Po użyciu farby widać znaczne poprawienie się struktury włosów.

 

 

  • Matrix Socolor beauty – to gwarancja długotrwałego efektu koloryzacji i olśniewających kolorów. Farba powstała w technologii Color Grip, która wnika głęboko w warstwy włosów, a pigment utrzymuje się przez wiele tygodni. Ciekawostką jest zapach jabłka i maliny, który następnie przechodzi w subtelną nutę piżma i drzewa cedrowgo. Żelowo-kremowa konsystencja ułatwia mieszanie farby z oksydanetem i ułatwia bardziej precyzyjną aplikację.

 

 

  • Matrix SoColor Dream.Age – jest to linia farb dedykowana włosom siwym, które wymagają znacznie delikatniejszej koloryzacji, ale jednocześnie na tyle skutecznej, by poradziła sobie z włosami pozbawionymi pigmentu. Farby z tej serii wyróżniają się bogactwem refleksów, co sprawia, że twarz wydaje się bardziej witalna i rozświetlona. Ważne jest to, że farby z tej serii pozwalają przywrócić gęstość włosów – to za sprawą kompleksu Cera-Density bogatego w ceramidy i olejek z lnu, który ochrania włosy i wzmacnia je. W przypadku siwych włosów ważne jest 100% pokrycie włosów kolorem. Właśnie tak działa seria farb Matrix SoColor Dream.Age.

 

 

  • Matrix SoRED SOCOLOR.Beauty – jest to wyjątkowy produkt 2 w 1, który posiada specjalną technologię zwiększającą intensywność koloru. Farba pozwala tworzyć żywe kolory pasem, które będą wyróżniać się na tle ciemnych włosów. Specjalna kompozycja składników sprawia, że włosy po farbowaniu stają się jedwabiście miękkie i lśniące, a kolor utrzymuje się przez wiele tygodni.

 

 

 

Profesjonalne farby do włosów Matrix to podstawowy kosmetyk do koloryzacji w wielu salonach fryzjerskich. Nic w tym dziwnego – są trwałe, bezpieczne i pozwalają cieszyć się wymarzonym kolorem przez wiele tygodni.

 

widget po rozwinięciu