Efalock Diamond Beauty Big - kufer fryzjerski do zadań specjalnych!

07-09-2016

Zapewne większości z Was zawód fryzjera kojarzy się z niejednokrotnie ekskluzywnym salonem, w którym znaleźć można całą gamę produktów służących do pielęgnacji włosów. Tutaj nie ma przeszkód z ich przechowywaniem - maszynki, farby, grzebienie, rozjaśniacze oraz inne produkty, mają swoje stałe miejsca na regałach lub w szufladach, a ich odnalezienie nie stanowi problemu. Co zrobić jednak w przypadku, kiedy planujesz oferować swoje usługi mobilnie? Polecam zakup sprzętu, jakim jest kufer fryzjerski! A jak już kufer, to na pewno ten do zadań specjalnych, czyli Efalock Diamond Beauty Big!

Efalock Diamond Beauty Big w calosci

Przyznam szczerze, że nie bez powodu zdecydowałam się właśnie na ten model. Firma Efalock od zawsze kojarzy mi się bowiem z doświadczeniem, które przekłada się na świetną jakość jej produktów. Przeglądając ofertę kufrów fryzjerskich, bałam się przede wszystkim o materiał oraz trwałość mojego przyszłego narzędzia pracy - nie mogłam pozwolić sobie na ryzyko. Skonsultowałam się jeszcze z pracownikiem sklepu fryzomania.pl i wybrałam lidera w branży. Jak się okazało już po pierwszym kontakcie z moim kufrem fryzjerskim - trafiłam w dziesiątkę!

gora kufer kufer i stylistka kufer przed salonem stylistka w salonie

Nie będę ukrywać, że jako kobieta, na początku zwróciłam uwagę na wygląd kufra. Wybrany przeze mnie model charakteryzuje się lśniąco czarnym kolorem, który znakomicie prezentuje się na obudowie pokrytej małymi trójkącikami. Kształty te przypominają diamenty, które nawiązują do samej nazwy produktu. Doskonałym uzupełnieniem są wszystkie dodatki w postaci srebrnych obramowań, eleganckiej rączki do trzymania kufra oraz również srebrnych zatrzasków. Całość wspaniale uzupełnia równie efektowne wnętrze - wszystkie tworzywa wykorzystane do jego produkcji są wykonane z czarnych materiałów, dzięki czemu już na pierwszy rzut oka produkt wygląda na bardzo gustowny.

kufer w trakcie rozkladania

kufer przykrywka
kufer raczka

Nie ma się co jednak oszukiwać - kufer fryzjerski owszem powinien dobrze wyglądać, ale przede wszystkim ma służyć swojej właścicielce jak najlepiej. Każda z Was, która miała choć raz styczność z pracą w terenie wie, jak uciążliwą czynnością jest transport swoich akcesoriów fryzjerskich. Tymczasem dzięki produktom jak Efalock Diamond Beauty Big na kółkach, problem wydaje się być rozwiązany w 100%. Zacznę od rozmiaru, który jest kluczowy zarówno w przypadku zmieszczenia w nim niezbędnych produktów, jak i swobodnego poruszania się podczas drogi do klienta, ale także pracy na miejscu. Jak podaje producent, model przeze mnie wybrany, charakteryzuje się sporymi gabarytami - 78 x 37 x 25 cm. Zmierzyłam swój kufer fryzjerski i muszę przyznać, że dane są zgodne z prawdą. Warto tutaj jednak zaznaczyć, że wymiary dotyczą całego, złożonego z dwóch części kufra, a pojedynczo elementy wyglądają następująco: góra – xx cm, spód – xx cm. Kiedy wysuniemy tylną rączkę do transportu, kufer ma xx cm wysokości. Podane wyżej rozmiary powodują, że jest on niezwykle poręczny, wygodny w użytkowaniu i nie sprawia kłopotów w transporcie nawet niewielkiej istotce:) Sama mam xx cm wzrostu i przemieszczanie się z Efalock Diamond Beauty Big nie stanowi dla mnie żadnego problemu.

dwie czesci kufra

Zajrzyjmy teraz do środka... Zacznę od tego, że sposobów na otwarcie kufra jest kilka. Można działać zatem tylko z górną częścią, która jest otwierana na dwa zatrzaski, wspierając się bocznym otwarciem dolnej części, w której mogą zmieścić się produkty o większych gabarytach. Nic również nie stoi na przeszkodzie, by rozdzielić oba elementy i mieć do nich od razu bezpośredni dostęp. Należy właśnie pamiętać, że w przypadku produktów takich jak kufer fryzjerski, najważniejsze jest oczywiście wnętrze. Tutaj firma Efalock naprawdę się postarała. Dolna część wyposażona jest w dużą komorę, w której schować można większe pojemniki, np. rozjaśniacz i woda utleniona, ale także suszarkę. Dodatkowo do komory dołączono specjalny, pojemny koszyk z przegródkami, w których mieszczą się mniejsze akcesoria fryzjerskie. Tylko od własnych przyzwyczajeń zależeć będzie, co znajdzie się w ich środku.

kufer z farbami do wlosow kufer z farbami koleston
dodatkowe miejsce w kufrze

Na uwagę zasługuje przede wszystkim górna część, która może być też noszona osobno na ramieniu (do zestawu dołączony jest specjalny pas). W niej znajdują się wysuwane szuflady, które przypominają te, stosowane w kufrach kosmetycznych. Rozwiązanie to pozwala na szybki dostęp do najważniejszych narzędzi oraz ich segregację i staranne przechowywanie. Bardzo ciekawym gadżetem jest lusterko przymocowane do dna pokrywy zamykającej kufer oraz specjalne gumki, których grzebienie i pędzle znajdą swoje miejsce podczas przewożenia.

kufer z akcesoriami

Bez wahania mogę stwierdzić, że dokonałam dobrego wyboru. Moim zdaniem każdy profesjonalista może bez wahania sięgnąć po model Efalock Diamond Beauty Big. Ten kufer fryzjerski spełnia wszystkie wymogi wysokiej klasy produktu, który posiada odpowiednią ilość wysuwanych szuflad a także jeden większy pojemnik, gdzie zmieścić można większe sprzęty. Jeżeli stawiasz na wysoką jakość sprzętu, która jest tożsama z wygodą i funkcjonalnością użytkowania - sprawdź już teraz promocyjną cenę w sklepie fryzomania.pl.

Polecam bardzo serdecznie,
 
Zdjęcia – Pracownia Joanny
widget po rozwinięciu