Fryzomania

Grzebień do włosów i jego znaczenie dla kondycji włosów.

Dużo się mówi o pielęgnacji włosów, dlatego tak dużą popularnością w ostatnich czasach cieszą się profesjonalne kosmetyki fryzjerskie. Niestety znacznie mniej uwagi poświęcamy wyborze grzebieni do włosów. Czy takie podejście jest prawidłowe? Otóż nie, bowiem źle dobrany grzebień bądź mówiąc wprost niskiej jakości grzebień może bardzo zaszkodzić strukturze i kondycji naszych włosów. Dlatego też w dzisiejszym artykule postanowiłam skupić swoją uwagę na profesjonalnych grzebieniach fryzjerskich, które swoje zastosowanie znajdą zarówno w profesjonalnym salonie jak i w użytku domowym. Dodam tylko, że przedstawione przeze mnie modele grzebieni w znacznym stopniu zadbają o kondycję naszych włosów, dlatego też ich używanie jest idealnym rozwiązaniem dla wszystkich kobiet, które z wielką troską i zaangażowaniem dbają o kondycję i wygląd swoich włosów.

grzebienie fryzjerskie

Grzebień fryzjerski, ale jaki?

Bez wątpienia na dzisiejszym rynku znajdziemy całe mnóstwo bardziej lub mniej profesjonalnych grzebieni fryzjerskich, które różnią się od siebie nie tylko jakością wykonania, ale także przeznaczeniem. Dlatego też decydując się na zakup grzebieni powinniśmy wziąć pod uwagę nie tylko rodzaj i kondycję naszych włosów, ale także przeznaczenie grzebienia. Bowiem inny model będzie przydatny do rozczesywania włosów, a jeszcze inny do tapirowania czy układania loków. I tak jeśli masz kręcone lub falowane włosy to idealnym grzebieniem dla Ciebie będzie grzebień Hercules Sagemann 477, który powstał specjalnie z myślą o Tobie i Twoich włosach. Grzebień ma dwa rozstawy zębów dzięki czemu nie tylko ułatwia rozczesywanie włosów, ale także zapobiega ich plątaniu się. Grzebień jest antystatyczny oraz bardzo odporny na działanie chemikaliów. Oczywiście jest także bardzo bezpieczny dla struktury włosów i skóry głowy. W przypadku profesjonalnej stylizacji włosów bardzo dobrze natomiast sprawdzi się grzebień Hercules Sagemann 13620. Grzebień charakteryzuje się perfekcyjnym wykończeniem oraz wysoką odpornością na działanie chemikaliów. Ponadto jest bardzo bezpieczny dla skóry głowy, bowiem końcówki jego zębów są polerowane, więc na pewno nie uszkodzi on struktury włosów oraz skóry głowy. W przypadku codziennego rozczesywania włosów bardzo dobrze sprawdzi się grzebień GHD DETANGLING COMB, który posiada bardzo gładkie ząbki, które nie szarpią i nie niszczą włosów. Grzebień stanowi idealny wybór dla każdego rodzaju włosów.

Profesjonalny zestaw grzebieni fryzjerskich – idealny wybór

zestaw grzebieniDo tej pory w poniższym artykule skupiałam się na pojedynczych modelach profesjonalnych grzebieni fryzjerskich. Teraz jednak chciałabym bliżej omówić wspaniały zestaw ST Carbon Ion Olivia Garden, który powstał specjalnie z myślą o modelowaniu włosów oraz o różnorodnych zabiegach chemicznych, które także wymagają użycia specjalnych grzebieni fryzjerskich. Owe grzebienie zostały wykonane z opatentowanej mieszanki włókien węglowych i turmalinu, znanych z właściwości antystatycznych i jonizacyjnych. Posiadają delikatnie zaokrąglone zęby. Dzięki uwalnianiu jonów ujemnych pozostawiają włosy gładkie i lśniące. Idealnie nadają się do rozdzielania włosów na sekcje, są niebywale pomocne w tworzeniu separacji przy farbowaniu i formowaniu fryzury. W skład tego zestawu wchodzi: grzebień z metalowym szpikulcem przeznaczony do trwałej ondulacji, koloryzacji i układania włosów, grzebień z plastikowym szpikulcem, posiada zęby o trzech długościach, przeznaczony do tapirowania i koloryzacji, duży, dwustronny grzebień, o szerokim rozstawie zębów, uniwersalny – do wszystkich rodzajów chemicznych zabiegów fryzjerskich oraz duży, solidny i mocny grzebień do wszechstronnego zastosowania na mokrych i suchych włosach.

Zastanówcie się!

Bardzo często dużo wysiłku, czasu, zaangażowania oraz pieniędzy wkładamy w to by nasze włosy były piękne i zdrowe. Szukamy różnorodnych kosmetyków, które zadbają o nasze włosy w należyty sposób. A tak rzadko decydujemy się na zakup grzebieni fryzjerskich, które zadbają o kondycję naszych włosów. To bardzo duży błąd! Bowiem jeśli pragniemy, aby nasze włosy były w dobrej kondycji to powinniśmy zdecydować się na zakup profesjonalnych grzebieni fryzjerskich, które przede wszystkim są antystatyczne, delikatne i bezpieczne nie tylko dla naszych włosów, ale także dla skóry głowy. Gwarantuję Wam, że odpowiednio dobrany w pełni profesjonalny grzebień w dużym stopniu decyduje o kondycji i wyglądzie naszych włosów.

1 Gwiazdka2 Gwiazdek3 Gwiazdek4 Gwiazdek5 Gwiazdek (No Ratings Yet)
Loading...

Dodaj komentarz