Fryzomania

Innowacje na rynku z profesjonalnym sprzętem fryzjerskim

Bez wątpienia dziedzina techniki to najbardziej i najszybciej rozwijając się dziedzina w której niemalże każdego dnia możemy znaleźć coraz to nowsze modele różnorodnych urządzeń. Podobnie sprawa wygląda na rynku z profesjonalnym sprzętem fryzjerskim gdzie jesteśmy cały czas zaskakiwani coraz to nowszymi urządzeniami do stylizacji włosów. Owe urządzenia, które równie dobrze sprawdzą się w użytku profesjonalnym jak i domowym powstają po, to by służyć nam ludziom i gwarantować nam jak najlepsze efekty. Jakie zatem innowacje możemy znaleźć na rynku z profesjonalnym sprzętem fryzjerskim? Na to pytanie odpowiem w dalszej części tekstu, jednocześnie zachęcając Was do zapoznania się nowinkami, które na pewno ułatwią Wam codzienne życie i pracę.

jaki sprzęt fryzjerski wybrać

Najnowsze modele prostownic

Na rynku mamy wiele modeli prostownic. My ze swojej polecimy dwie prostownice do włosów, które zasługują na szczególną uwagę. Pierwszym modelem prostownicy na jaki natknęłam się analizując kwestię innowacji na rynku ze sprzętem fryzjerskim jest prostownica Fox Samba, która została wyposażona w funkcję jonizacji oraz światło podczerwone, dzięki czemu jest bardzo bezpieczna dla struktury naszych włosów. Warto zauważyć, że obie funkcje uruchamiają się automatycznie po włączeniu prostownicy. Natomiast jej ceramiczno-turmalinowe płytki zagwarantują perfekcyjnie gładkie i proste włosy. Kolejnym modelem na jaki koniecznie należy zwrócić uwagę jest prostownica GHD platinium +, która jest uważana za najbardziej zaawansowaną technologicznie prostownicę do włosów na świecie. Owa prostownica posiada nową, innowacyjną funkcję tri-zone™, która stwarza możliwość dokonania radykalnej przemiany w stylizacji najcięższych rodzajów włosów takich jak: bardzo grube, poskręcane lub włosy typu afro. Ponadto technologia tri-zone™ wykorzystuje sześć szybko reagujących sensorów (po trzy na każdej z płyt) zapewniając Tobie jednocześnie brak utraty ciepła podczas stylizacji przy jednoczesnym podtrzymaniu temperatury na poziomie 185°C – najbardziej efektywnej temperatury gwarantującej najlepsze rezultaty podczas stylizacji.

platinum ghd

Urządzenie, które podbiło dzisiejszy świat

Bez wątpienia kolejną innowacją, jaką możemy znaleźć na rynku z profesjonalnym sprzętem fryzjerskim jest urządzenie do robienia loków BaByliss Pro Perfect Curling, które nie tylko ułatwia stylizację włosów ale także w znacznym stopniu ją przyspiesza. Wysoce zaawansowana technologia lokówki do włosów daje możliwość precyzyjnego ustawienia temperatury i czasu stylizacji. Natomiast trzystopniowe ustawienie czasu stylizacji włosów z sygnałem dźwiękowym daje szansę wykonania różnych efektów stylizacji.

curling babyliss pro nowość

Nowość wśród suszarek do włosów

Na rynku z profesjonalnym sprzętem fryzjerskim znajdziemy także najbardziej nowoczesną suszarkę do włosów Valera Swiss Nano 9200 RotoCard, która wytwarza ujemne ładunki elektryczne czyli tzw. jony ujemne, które perfekcyjnie wygładzają włosy, ułatwiają stylizację oraz przeciwdziałają elektryzowaniu się włosów. Suszarka do włosów zamyka łuski i tym samym powoduje, że włosy są zdecydowanie bardziej lśniące i zdrowe. Dodatkowo są bardziej odporne na działanie wilgoci.

9200 RotoCard nowość

Maszynka, która podbije Wasze serca

Współczesny rynek z profesjonalnym sprzętem fryzjerskim oferuje także niebywale innowacyjną maszynkę do strzyżenia włosów BaByliss Pro FX811E Volare X2 z silnikiem Ferrari, która bez wątpienia będzie Tobie służyć przez długie lata, gwarantując zawsze w pełni satysfakcjonujące efekty Twojej pracy. Maszynka do strzyżenia wykonana została ze stopu karbonu i tytanu i zapewni Tobie dwa razy większą skuteczność cięcia. Ponadto posiada bardzo ergonomiczny kształt i aż osiem poziomów strzyżenia dzięki czemu stanie się niezastąpionym narzędziem w Twojej pracy.

BaByliss Pro FX811E Volare X2

Bądź pierwszy!

Wszelkiego rodzaju innowacje na rynku fryzjerskim to z pewnością idealny wybór dla profesjonalistów w pełnym znaczeniu tego słowa. Owe sprzęty bez wątpienia doskonale sprawdzą się w Twojej pracy gwarantując Tobie pełną satysfakcję. Korzystanie z nich przeniesie Ciebie w inny wymiar Twojej pracy. Dlatego też skorzystaj z nich już dziś i miej świadomość, tego, że dzięki nim jesteś o krok przed konkurencją. To innowacje, które powstały specjalnie z myślą o Tobie, by Twoje życie i codzienne praca była łatwiejsza, przyjemniejsza i bardziej efektywna. Sprawdź i przekonaj się sam!

1 Gwiazdka2 Gwiazdek3 Gwiazdek4 Gwiazdek5 Gwiazdek (No Ratings Yet)
Loading...

3 thoughts on “Innowacje na rynku z profesjonalnym sprzętem fryzjerskim

  1. Nie wiem jak to wygląda w praktyce, ale po opisie jestem zachwycona tą suszarką. Ktoś z was testował kiedyś taki sprzęt i wie ile to może kosztować. Planuje u siebie w salonie wymieniać sprzęt i jedna z tą funkcją jonów ujemnych by się przydała. Jakby ktoś był w stanie polecić jakiś inne tańsze modele to chętnie sprawdzę 🙂

  2. Mam u siebie w salonie kilka praktycznie wszytskie suszarki z funkcją jonów ujemnych i jest duża róznica w porównaniu do zwykłych nawet tych lepszych frim. Zwyczajnie ułatwia to pracę jeśli ktoś „siedzi w temacie” to wie o co chodzi. Kliecni wychodzą tez dużo bardziej zadowoleni, a to najważniejsze.

  3. Rzeczywiście fajny sprzęt, ale droższy niestety. Ja niedawno otworzyłem salon i koszty mnie troche przygniotły, więc już się nie zdecydowałem na takie luksusy 🙂 Wydaje mi się, że porządna suszarka, ale bez funkcji jonizacji też może dać radę i nie puszyć włosów.

Dodaj komentarz