Inwestycja w myjnie z funkcją masażu do salonu fryzjerskiego - warto?

27-11-2019

Salony fryzjerskie, żeby wykonywać usługi na najwyższym poziomie, muszą mieć nie tylko profesjonalny i wykwalifikowany personel, ale także odpowiedni sprzęt oraz wyposażenie salonu fryzjerskiego. W związku z tym, że wiele osób ma problemy z włosami – rozdwajające się końcówki, wypadanie, łamliwość – wiele salonów fryzjerskich stara się wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów i zaoferować usługi, które będą zadowalające dla szerokiego grona odbiorców. Takie salony posiadają u siebie myjnie fryzjerskie. Zaczyna to być to standardem i pytanie co zrobić aby być o krok dalej przed konkurencją? Czy warto na przykład poczynić inwestycję w myjnie z funkcją masażu? Pytanie wydaje się być oczywiste – tak! To bardzo dobry sposób na to, aby przyciągnąć nowych klientów, ale także podwyższyć jakość oferowanych usług.

myjnie z masazem

Masaż głowy – dlaczego jest tak ważny?

Włosy mogą przeżyć nawet 120 lat. Dziwne? Niekoniecznie. Jednak biorąc pod uwagę fakt, że działa na nie wiele negatywnych czynników, żadne pasma nie przeżyją aż tyle. Dużo osób narzeka na kondycję swoich włosów – są suche, łamliwe, wypadają, końcówki są rozdwojone. Każdy szuka nowych sposobów na to, aby odżywić skórę głowy i wzmocnić swoje pasma. Masaż skóry głowy jest skuteczną metodą walki z różnymi problemami dotyczącymi włosów i jest to metoda znana od pokoleń. Pozwala zminimalizować efekty negatywnych czynników, ale także wpływa na porost włosów oraz ich kondycję. Aby kosmyki były piękne i zdrowe, należy działać na nie od wewnątrz i od zewnątrz. Wewnętrzne działanie to przede wszystkim odpowiedni tryb życia, zdrowe odżywianie oraz ograniczenie stresu. Zewnętrznie działa się na włosy poprzez kosmetyki do włosów, różnego rodzaju preparaty, odpowiednie suszenie i prostowanie, ale także i masaż głowy. Powinno się go wykonywać systematycznie przez dłuższy czas, wówczas będzie można zaobserwować największe rezultaty.

Do regeneracji włosów polecamy zabieg keratynowy. Keratyna Inoar to lider w tym segmencie!

Masaż skóry głowy krok po kroku

Jak powinien wyglądać profesjonalny masaż wykonywany w salonie fryzjerskim?

  • Pierwszym krokiem jest umycie głowy. Podczas tej czynności należy delikatnie masować skórę głowy opuszkami palców. Następnie należy dokładnie wypłukać szampon do włosów wraz z zanieczyszczeniami.
  • Krok drugi to kolejne mycie. Nakładamy niewielką ilością szamponu, myjemy głowę i pozbywamy się z niej resztek zanieczyszczeń.
  • Krok trzeci to masaż. Nie powinien trwać dłużej niż 5 minut. Wykonuje się go opuszkami palców, zaczynając się od czoła. Okrężnymi ruchami należy przesuwać się w kierunku skroni, aż do uszu i karku. Następnie czynność należy powtórzyć. Po tak wykonanym masażu należy obficie spłukać głowę wodą. Jeśli istnieje także potrzeba, można nanieść na włosy odżywkę do włosów.
  • W ostatnim kroku osuszamy włosy ręcznikiem. Należy pamiętać, aby nie pocierać pasm, ponieważ można je łatwo uszkodzić.

Temat masażu skóry głowy został opisany, więc teraz czas na myjnie fryzjerskie z masażem. Są to myjnie, które nie tylko pięknie się prezentują, ale także posiadają dodatkowe cechy, które jednocześnie są zaletami tych produktów. Funkcja masażu, która występuje w przedstawionych modelach myjni, między innymi pomogą w odprężeniu i zrelaksowaniu się klientom.

Ayala TECHNO myjnia fryzjerska kompaktowa z masażem wibracyjnym

myjnia ayala techno masaz

To bardzo komfortowa i elegancka propozycja do profesjonalnych salonów fryzjerskich. Myjnia jest bardzo wygodna i dodatkowo posiada funkcję masażu wibracyjnego. Jest to stosunkowa nowość na runku, która zapewni klientom maksimum komfortu i wygody. Myjnia dostępna jest w kilku wersjach kolorystycznych, np. białej i czarnej.

Ayala TECHNOLOGY myjnia fryzjerska z masażem wibracyjnym

myjnia ayala technology masaz

Jest to myjnia bardzo podobna do poprzedniej. Niezwykle designerska i elegancka. Sprawi, że każde wnętrze salonu fryzjerskiego nabierze charakteru. Myjnia fryzjerska także posiada masaż wibracyjny. Produkt został stworzony na bazie wyjątkowo zaawansowanej technologii tworzyw sztucznych. Konstrukcja myjni została wykonana z jednego elementu, który stanowi zarówno korpus, jak i fotel. Produkt stwarza także możliwość pracy zarówno na stojąco, jak i na siedząco.

Panda GINZA III LUX myjnia fryzjerska z podnóżkiem i masażerem

myjnia z masazem panda ginza

Eleganckie i stylowe wyposażenie w salonie fryzjerskim to podstawa. Jednym z nich jest między innymi ta myjnia, która jest niezwykle komfortowa zarówno dla fryzjera, jak i dla klienta. Wersja lux posiada elektrycznie regulowany podnóżek i masażer.

Italpro Vibia myjnia fryzjerska z masażem

myjnia z masazem italpto

Kolejna myjnia z masażem, która sprawdzi się w każdym profesjonalnym salonie fryzjerskim. Bardzo stylowa, komfortowa i praktyczna. Ten model został wyposażony w masaż wibracyjny o 3 poziomach intensywności. Dodatkowo posiada elektryczną regulację wysokości siedziska, oparcia i podnóżka. Myjnia wyposażona jest w kilkanaście rodzajów masażu, dlatego można dopasować go do indywidualnych upodobań klientów.

Wyposażenie salonu fryzjerskiego w profesjonalną myjnię z masażerem to dobra inwestycja. Tego typu meble fryzjerskie wpłyną na jakość usług oraz komfort i wygodę zarówno klientów, jak i pracowników.

widget po rozwinięciu