Jaka fryzura będzie dla mnie najlepsza? Sprawdź porady stylistów.

13-10-2014

Zapewne jak większość kobiet lubisz eksperymentować ze swoimi włosami, stąd też częste zmiany w wyglądzie Twoich włosów. Ale czy zastanawiałaś się kiedyś, jaka jest Twoja idealna długość włosów? Skorzystaj z naszych porad i dowiedz się jaka fryzura będzie Twoją fryzurą.

jaka fryzura

Włosy krótkie – dla kogo?

W zasadzie można by powiedzieć, że włosy krótkie są bardzo bezproblemowe, ale tylko wtedy kiedy nie są zbyt grube. Pamiętaj, że twarde i sztywne włosy nie zawsze będą dobrze wyglądały a ich stylizacja będzie bardzo kłopotliwa.

Czy grzywka jest dla mnie?

Na sprawdzenie, czy grzywka jest dobrym pomysłem dla Ciebie masz dwa sposoby. Pierwszy polega na tym, by włosy związane w kucyk przerzucić do przodu na czoło. Wystrzępione włosy kucyka rozłóż w równą lub niesymetryczną grzywkę. Drugi sposób polega na zawinięciu pod spód pasma włosów nad czołem i przypięciu ich wsuwką. Dzięki tym sposobom sprawdzisz jak czujesz się w takiej fryzurze i czy jest Tobie w niej dobrze.

Dla kogo długie włosy?

Od dawna wiadomo, że nie każdej kobiecie dobrze jest w długich włosach. Przede wszystkim musisz wiedzieć, że jeśli Twoje włosy są cienkie i delikatne to wieloletnie zapuszczanie włosów to nie najlepszy pomysł dla Ciebie. W sytuacji kiedy jesteś posiadaczką loków z powodzeniem możesz zapuścić swoje włosy, pod warunkiem, że będziesz pamiętała o regularnym strzyżeniu i cieniowaniu loków w celu nadania im lekkości i formy.

Kiedy można przedłużyć włosy?

Zbyt pochopnie obcięłaś swoje włosy? Nie czujesz się dobrze w krótkiej fryzurze? Nie przejmuj się możesz przedłużyć swoje włosy, ale dopiero wtedy, gdy naturalna długość Twoich włosów sięga brody.

Czy bob faktycznie jest dla każdego?

Faktycznie, cięcie włosów odsłaniające szyję u większości kobiet wygląda bardzo okazale. Możesz zdecydować się na wydłużonego boba, bądź wybrać krótszą wersję. W przypadku tej drugiej wersji musisz pamiętać o regularnym odwiedzaniu salonu fryzjerskiego w celu podgolenia włosów na karku. Jeśli to zaniedbasz to Twoja fryzura szybko straci swój urok.

Jeśli kolejny raz w swoim życiu chcesz radykalnie zmienić swoją fryzurę, to skorzystaj z naszego poradnika. Dzięki niemu unikniesz rozczarowania po wizycie u fryzjera. A tak swoją drogą żałowałaś kiedyś, że zdecydowałaś się na nowa fryzurę? Napisz nam o swoich doświadczeniach.

 

widget po rozwinięciu