Kilka porad na temat bezpiecznego prostowania włosów

05-07-2013

Prostowanie włosów przy pomocy prostownicy to bardzo powszechne zjawisko bez którego wiele współczesnych kobiet nie wyobraża sobie swojej codziennej egzystencji. Dzięki niemu bowiem spełniamy nasze marzenia o perfekcyjnie prostych i idealnie gładkich włosach. Niemniej jednak musimy pamiętać, że codzienne prostowanie może zaszkodzić kondycji naszych włosów. Dlatego też jeśli korzystamy z tej formy stylizacji włosów musimy odpowiednio się do tego przygotować. Oczywiście podstawą jest całkowicie profesjonalna i jednocześnie bardzo bezpieczna prostownica do włosów, która odpowiednio zabezpieczy nasze włosy przed wysoką temperaturą. Zakładając, że każda z nas prostuje swoje włosy przy użyciu najwyższej jakości prostownic, chciałabym w tym miejscu skupić się kosmetykach, bez których nie można mówić o bezpiecznym prostowaniu włosów. jak wyprostowac wlosy

Czy rodzaj włosów ma znaczenie przy doborze kosmetyków ochronnych?

Jak się okazuje zarówno przy pielęgnacji włosów jak również w przypadku stylizacji trzeba dobrać odpowiedni kosmetyk dostosowany specjalnie do specyficznych potrzeb naszych włosów. Tylko takie kosmetyki do włosów zagwarantują nam pełnowymiarowe oraz w pełni satysfakcjonujące nas efekty, efekty, które będą zachwycały nie tylko nas, ale także naszych najbliższych, tudzież przyjaciół czy dalszych znajomych.

Bezpieczne prostowanie włosów delikatnych, cienkich i normalnych

spray do prostowaniaJak można się samemu domyśleć włosy delikatne czy cienkie są z natury bardziej podatne na szkodliwe działanie wysokiej temperatury. Dlatego też specjalnie z myślą o tego rodzaju włosach powstał spray do prostowania Lisap Ultimate Straight Fluid, dzięki któremu prostowanie włosów delikatnych i cienkich będzie całkowicie bezpieczne. Spray swoje działanie opiera na keratynie oraz silikonach najnowszej generacji. Natomiast dla włosów normalnych najlepszy będzie spray ghd Style Straight & Smooth Spray Normal/Fine. Dzięki specjalnej kompozycji składników zarówno skutecznie ochroni nasze włosy jak również zapewni długotrwały efekt wspaniale wyprostowanych włosów.

Włosy grube i szorstkie

matrix kosmetyk termoochronnyJak już wspominałam na początku bez względu na rodzaj naszych włosów musimy zabezpieczyć je wysoką temperaturą. Dlatego też w przypadku włosów grubych i szorstkich najlepszy będzie spray Matrix Heat Buffer, który zawiera w swoim składzie unikalne składniki, dostosowane specjalnie do włosów grubych i szorstkich. Dzięki nim ochronisz swoje włosy i jednocześnie osiągniesz długotrwały efekt perfekcyjnie prostych włosów.

Zadbaj o swoje samopoczucie i poczuj się bezpiecznie!

Potrzeba bezpieczeństwa to podstawowa potrzeba wszystkich ludzi. Jak się okazuje ma ona także bardzo szerokie znaczenie i można rozpatrywać ją w różnych aspektach. Niemniej jednak bez względu na to jakiej kwestii dotyczy owa potrzeba bezpieczeństwa zawsze przyczynia się do lepszego samopoczucia. Dlatego nie pozwól by coś popsuło Tobie nastrój i postaw na bezpieczne prostowanie swoich włosów. Ze swojej strony polecamy oprócz kosmetyków do termoochrony prostownice najlepszych marek m.in prostownice babyliss pro oraz uważane za najlepsze produkty do prostowania czyli prostownice ghd. Wszak to atrybut naszej kobiecości, dlatego warto traktować je w bezpieczny sposób. Tylko takie podejście zagwarantuje nam piękne, zdrowe i zachwycające włosy.

widget po rozwinięciu