Najlepsza keratyna do prostowania na rynku!

11-05-2017

Gładkie, idealnie proste włosy - o tym marzy wiele z nas. Okazuje się, że wcale nie trzeba każdego dnia używać w tym celu prostownicy. Teraz możesz zdecydować się także na keratynowe prostowanie włosów. To metoda prostowania włosów, która polega na wprowadzenie w strukturę włosa keratyny. Sama keratyna to składnik, który naturalnie występuje w naszych włosach. Zatem zabieg, jeśli tylko zostanie przeprowadzony z użyciem profesjonalnych kosmetyków, nie tylko nie jest szkodliwy, ale wręcz odżywia nasze włosy, dodając im blasku i wygładzając.

piekne wlosy po keratynowym prostowaniu

Keratynowe prostowanie włosów - o czym należy pamiętać?

Samo prostowanie zajmuje nieco czasu, jednak jego efektami możemy cieszyć się 3-6 miesięcy. Jest to zabieg, który można z powodzeniem przeprowadzić na każdym rodzaju włosów. Nawet takich, które są mocno przesuszone albo zniszczone. Oczywiście, jeśli efekt sprężystych, gładkich, lśniących włosów ma się utrzymać na dłużej, należy wyprostowane keratynowo włosy odpowiednio pielęgnować. Do tego celu przydadzą się profesjonalne kosmetyki fryzjerskie. Polecamy m.in.

Inoar Pos Progress zestaw po keratynowym prostowaniu włosów 2x250ml

https://www.fryzomania.pl/inoar-pos-progres-zestaw-po-keratynowym-prostowaniu-wlosow-2x250ml.html

W naszym sklepie możecie nabyć zarówno preparaty niezbędne do wykonania samego zabiegu, jak i kosmetyki pielęgnujące, zalecane przed i po prostowaniu.

zestaw inoar

Przygotowanie włosów do zabiegu prostowania keratynowego

Aby zabieg przyniósł dobre efekty, warto odpowiednio przygotować do niego włosy. My zalecamy skorzystanie z produktów marki Inoar, które zawierają białą glinkę oraz olej kokosowy - składniki cenne dla naszych włosów. Przed zabiegiem należy umyć włosy preparatem głęboko oczyszczającym np. szamponem Inoar do prostowania keratynowego, który usunie dokładnie pozostałości preparatów pielęgnacyjnych i jednocześnie otworzy łuski włosów, przygotowując je do nałożenia keratyny. Włosy należy umyć dwukrotnie, precyzyjnie wmasowując szampon przez około 3 minuty w każdym myciu. Włosy przed zabiegiem muszą stać się wyraźnie porowate. Wtedy mamy dopiero pewność, że łuski są faktycznie otwarte.

Wysokiej jakości keratyna marki Inoar do prostowania włosów

Po umyciu włosów szamponem głęboko oczyszczającym można przystąpić do nakładania keratyny. Jeśli efekt zabiegu ma się utrzymać na długo, warto zdecydować się na keratynę najwyższej jakości. Dobrym rozwiązaniem jest

Inoar Keratyna do prostowania włosów 250ml

https://www.fryzomania.pl/inoar-keratyna-do-prostowania-wlosow-250ml.html

to profesjonalny produkt, który używany jest w najlepszych salonach fryzjerskich. Preparat jest łatwy w użyciu, efekt zabiegu robi wrażenie.

keratyna inoar

Inoar Keratyna do prostowania włosów to preparat, który nie zawiera szkodliwych substancji, jest łatwy w aplikacji, gwarantuje efekt na minimum 3 miesiące. Po prostowaniu keratynowym włosy są błyszczące, wyglądają zdrowo. Keratyna marki Inoar nie zawiera żadnych szkodliwych substancji. To zdecydowanie najlepszy tego rodzaju preparat dostępny obecnie na rynku!

Pielęgnacja włosów po prostowaniu keratynowym

Chcesz utrwalić efekt prostowana keratynowego? W takim razie postaw na profesjonalną pielęgnację. Także i w tym przypadku sprawdzą się produkty marki Inoar. Szczególnie polecamy zestaw Inoar Pos Progress, składający się z delikatnego szamponu i odżywki. Szampon, który znajduje się w zestawie, myje bardzo delikatnie, nie musisz się obawiać, że keratyna zostanie wypłukana z włosów. Zresztą odżywka Inoar Pos Progress jest produktem bogatym w keratynę i panthenol, jej regularne stosowanie pozwoli Ci cieszyć się dłużej efektem prostych i gładkich włosów. Skład produktów został tak opracowany, aby efektywnie wzmacniały włosy i zapobiegały ich przesuszeniu.

widget po rozwinięciu