Fryzomania

Najnowsze prostownice gwarancją zdrowych i super prostych włosów

Rynek z profesjonalnym sprzętem fryzjerskim nieustannie się rozwija czego dowodem są coraz to nowsze, bardziej bezpieczne i bardziej luksusowe urządzenia fryzjerskie. I choć kwestia owego rozwoju dotyczy różnego rodzaju sprzętu, postanowiłam dzisiaj swoją uwagę poświęcić najnowszym prostownicom do włosów dzięki którym nasze włosy będą nie tylko idealnie proste, ale przede wszystkim zdrowe i piękne. Dodam tylko, że opisywane przeze mnie modele prostownic to najlepszy wybór nie tylko do profesjonalnych salonów fryzjerskich, ale także dla każdej kobiety, która stawia w swoim życiu na piękno i zdrowie swoich włosów. Zobaczmy zatem, na jakie prostownice do włosów w szczególności zwrócić uwagę.

prostownice nowości

Nieodkryte możliwości

Pisząc o najnowszych prostownicach do włosów w pierwszej kolejności chciałabym skupić swoją uwagę na prostownicy GHD Platinium+, która stanowi doskonałe narzędzie nie tylko do szybkiego prostowania włosów, ale także do łatwego zakręcania i falowania. Owa prostownica posiada ceramiczną grzałkę wyposażoną w innowacyjny tryb Sleep mode, dzięki któremu urządzenie przechodzi w stan uśpienia po 30 minutach spoczynku. Oczywiście płytki tejże prostownicy są absolutnie bezpieczne dla włosów i idealnie prostują każde pasmo. Okrągłą rączka i długi, obrotowy przewód gwarantują komfort i wygodę. Na uwagę zasługuje również ekskluzywna prostownica Farouk Chi G2 Ceramic & Titanium, która idealnie się sprawdzi w przypadku prostowania, wyginania i kręcenia każdego rodzaju włosów. Innowacyjna technologia CHI44 zmniejsza szorstkość, matowość oraz elektryzowanie się włosów. Dodatkowo prostownica emituje nawilżające ciepło zamiast wysuszającego co korzystnie wpływa na kondycję i strukturę włosów. Prostownica została wyposażona w automatyczną zmianę napięcia prądu dzięki czemu może być używana w wielu krajach na całym świecie.

Innowacja na najwyższym poziomie

nowoczesne prostownice

Najnowsze prostownice na ogół są wyposażone w innowacyjne funkcje, które sprawiają, że stylizacja włosów jest znacznie bardziej przyjemna i efektywna. Potwierdzeniem owych słów może być prostownica Fox Samba, która została wyposażona w funkcję jonizacji oraz funkcję infrared, która wykorzystuje działanie promieniowania podczerwonego w celu poprawienia absorpcji składników odżywczych. Promienie podczerwone przenikają w głąb włosów regenerując je i odmładzając. W ten sposób pobudzona zostaje produkcja kerato-proteiny, która poprawia strukturę włosów. Funkcja jonizacji oraz funkcja inrared uruchamiają się automatycznie po włączeniu urządzenia. Najwyższy poziom bezpieczeństwa i super proste włosy zapewni nam również Ga.ma CP3 Digital, która perfekcyjnie sprawdzi się w przypadku każdego rodzaju włosów. Turmalinowe płytki o szerokości 24mm są w pełni bezpieczne dla włosów. Ponadto prostownica dzięki zaokrąglonej obudowie daje możliwość tworzenia fantastycznych loków.

Wymień na nowszy model

Nasze życie to nieustanne zmiany, które widoczne są niemalże w każdej sferze. Bez względu na to czego dotyczą owe zmiany towarzyszy im jeden cel, a mianowicie poprawa naszego dotychczasowego życia. Tak samo jest w przypadku zmiany dotychczasowego sprzętu nie tylko fryzjerskiego, ale każdego innego. Decydując się na zakup najnowszych prostownic do włosów poprawiasz nie tylko jakość swojego życia, ale stawiasz także na bezpieczeństwo, zdrowie i piękno swoich włosów. Dlatego nie zwlekaj i już dziś postaw na nowszy model. Taka decyzja na pewno się opłaci i przyniesie Tobie pełną satysfakcję i zadowolenie.

1 Gwiazdka2 Gwiazdek3 Gwiazdek4 Gwiazdek5 Gwiazdek (No Ratings Yet)
Loading...

Dodaj komentarz