Fryzomania

Pielęgnacja włosów farbowanych

Czy pielęgnacja każdego rodzaju włosów wygląda tak samo? Czy wymaga od nas takiego samego zaangażowania i troski? Otóż nie! Każda z nas ma inny rodzaj włosów, który wymaga innej pielęgnacji i troski. Jest jednak, pewien szczególny rodzaj włosów gdzie pielęgnacja rządzi się własnymi prawami. Mam tutaj na myśli przede wszystkim pielęgnację włosów farbowanych. Pielęgnacja takiego rodzaju włosów to bardzo duże wyzwanie. Dlaczego? Otóż przede wszystkim dlatego, że włosy farbowane mają bardzo duże wymagania, potrzebują starannie dobranych składników odżywczych, które nie tylko nawilżą nasze włosy, zregenerują ale także ochronią kolor włosów przed wyblaknięciem i sprawią że będzie intensywny przez długi czas. Jak same widzicie, pielęgnacja włosów farbowanych wymaga od Was bardzo dużego zaangażowania, nie tylko Waszego czasu, ale także użycia w pełni profesjonalnych kosmetyków do pielęgnacji włosów farbowanych. Co mam na myśli używając sformułowania „profesjonalne kosmetyki” ? Przekonacie się o tym w dalszej części artykułu.

pielęgnacja włosów farbowanych

Intensywny i głęboki kolor przez długi czas

Chyba, każda kobieta, który poddaje swoje włosy zabiegowi koloryzacji marzy o tym, aby efekt zabiegu utrzymywał się na włosach przez nieskończenie długi czas. Czy można coś zrobić, by cieszyć się długotrwałym i intensywnym kolorem swoich włosów? Otóż, jak najbardziej jest to możliwe. Potrzebujecie Drogie Panie profesjonalnych kosmetyków do pielęgnacji włosów farbowanych. Przykładem takowych kosmetyków mogą być na przykład kosmetyki Loreal Vitamino Color, które powstały specjalnie z myślą o pielęgnacji włosów koloryzowanych. Zacznijmy może od szamponu Loreal Vitamino Color 250ml, który dzięki zawartości systemu podwójnej ochrony koloru skutecznie ochroni kolor włosów przed wyblaknięciem. Naturalnie sam szampon to nie jedyny element pielęgnacji włosów, który w profesjonalny sposób zadba o nasze farbowane włosy. Niezbędna do tego jest także odżywka Loreal Vitamino Color 150ml, która dzięki zawartości specjalnie dobranych składników skutecznie odżywi włosy farbowne, wzmocni je i ochroni. Nie możecie zapomnieć także o masce Loreal Vitamino Color 200ml, która używana raz w tygodniu, skutecznie ochroni włosy, optymalnie zregeneruje i odżywi.

Luksusowe podejście do pielęgnacji włosów farbowanych

zestawJak już niejednokrotnie wspominałam, pielęgnacja włosów farbowanych jest bardzo złożona i wymaga od nas dużego zaangażowania. Wiedząc jak ogromne potrzeby mają włosy farbowane chciałabym Wam zaproponować bardzo luksusową serię kosmetyków Alterna Bambo UV + Vibrant Color, która powstała specjalnie z myślą o profesjonalnej i jednocześnie bardzo luksusowej pielęgnacji włosów koloryzowanych. W skład tej serii wchodzi znakomity szampon rewelacyjna odżywka, nabłyszczacz oraz maska. Szampon Bombo UV+Vibrant Color nie posiada w swoim składzie siarczanów, jego działanie opiera się na zawartości naturalnych składników, które skutecznie przedłużają trwałość i intensywność koloru włosów. Odżywka Altrena Bambo UV + Vibrant Color znakomicie nawilży Twoje, optymalnie odżywi i dostarczy im wszelkich niezbędnych składników odżywczych. Natomiast maska Alterna Bambo UV + Rehab Deep Hydration słynie ze swoich ogromnych możliwości nawilżających oraz ochraniających kolor.

Tylko profesjonalna pielęgnacja

Każda kobieta, która posiada farbowane włosy bardzo dobrze wie, że wymagania i potrzeby takich włosów są ogromne. Dlatego też musicie wiedzieć, Drogie Panie, że w przypadku pielęgnacji włosów farbowanych nie możecie iść na ustępstwa i używać średniej jakości kosmetyków. Tutaj w grę wchodzą tylko i wyłącznie profesjonalne kosmetyki fryzjerskie, które dzięki zawartości starannie dobranych składników będą w stanie zaspokoić wszelkie potrzeby włosów farbowanych. Począwszy od regeneracji, nawilżenia i odżywienia a skończywszy na skutecznej ochronie koloru. Wybór należy do Was. Pamiętajcie tylko, że dzięki profesjonalnym kosmetykom fryzjerskim nie tylko odmienicie i poprawicie wygląd swoich włosów, ale także możecie zmienić swoje życie i zrealizować swoje marzenia.

1 Gwiazdka2 Gwiazdek3 Gwiazdek4 Gwiazdek5 Gwiazdek (No Ratings Yet)
Loading...

Dodaj komentarz