Fryzomania

Ranking pomocników do salonu fryzjerskiego. Zobacz top 5!

Profesjonalna praca w salonie fryzjerskim opiera się nie tylko na wiedzy, umiejętnościach i doświadczeniu fryzjerów, ale także na odpowiednim sprzęcie i urządzeniach. To jednak nie koniec. Najlepszy salon fryzjerski musi być także wyposażony w meble fryzjerskie oraz przedmioty, które pomagają w wykonywaniu codziennej pracy i sprawiają, że staje się ona o wiele bardziej efektywna. Jak więc wyposażyć zakład, aby praca była wykonywana na najwyższym poziomie? Przede wszystkim musisz posiadać pomocnik fryzjerski, który uporządkuje Twoją pracę. My ze swojej strony przedstawiamy Ci pięć najlepszych pomocników do salonu fryzjerskiego:

zdjęci główne pomocnika fryzjerskiego

Panda NICE EXCEL COLOR pomocnik fryzjerski czarny – ładny i zgrabny. Dzięki niemu na stanowisku pracy zawsze może być ład i porządek. Posiada sześć pojemnych szuflad. Można więc z powodzeniem schować w nim wszystkie niezbędne urządzenia oraz przyrządy, które wykorzystuje się w codziennej pracy. Posiada także dodatkowy uchwyt na suszarkę lub prostownice do włosów. Pomocnik dostępny jest w kolorze czarnym oraz został wykonany z wysokiej jakości materiałów. Posiada także kółka, bez problemu można więc go przesuwać w potrzebne miejsce.

Ceriotti CIAK wózek fryzjerski – kolejny wózek fryzjerski, niezwykle praktyczny i wygodny w codziennym użytkowaniu. Dodatkowo jest bardzo zgrabny. Wyróżnia się designerskim i nowoczesnym wyglądem, dlatego będzie dodatkową ozdobą każdego profesjonalnego salonu fryzjerskiego. Dostępny jest w kolorze czarnym oraz białym, dzięki czemu można idealnie dopasować go do wnętrza salonu. Pomocnik został wykonany z wysokiej jakości plastiku, posiada kółka oraz sześć szuflad. Jest niezwykle pomocny w codziennej pracy.

Fox Manhattan wózek fryzjerski – każde wnętrze salonu fryzjerskiego powinno być przyjemne, eleganckie oraz uporządkowane. Aby takie było, niezbędny jest odpowiedni pomocnik. Wózek fryzjerski Fox Manhattan – czyli trzecia propozycja, jest prosty w swoim wyglądzie, będzie więc pasował idealnie do większości wnętrz. Ten w pełni profesjonalny pomocnik fryzjerski został wykonany z wysokiej jakości materiałów. Posiada cztery głębokie szuflady oraz jedną płytką. Wózek dostępny jest w kolorze białym oraz czarnym. Można więc samodzielnie zdecydować, jaki będzie lepiej pasował do wystroju wnętrza salonu.

Poukładanie i uporządkowanie wszystkich rzeczy takich jak akcesoria fryzjerskie, które są niezbędne w codziennej pracy fryzjera, to podstawowa rzecz wpływająca na organizację i efektywność wykonywanych zadań. Pomocniki fryzjerskie są niezbędnym elementem wyposażenia każdego salonu fryzjerskiego. Ayala TEX pomocnik fryzjerski to kolejny rodzaj wózka, który pomaga w utrzymaniu porządku na stanowisku pracy. Posiada on sześć oddzielnych szuflad. Powierzchnię blatu można wykorzystać do odkładania niezbędnych akcesoriów oraz narzędzi podczas pracy. Wykonany został w wytrzymałego tworzywa. Prezentuje się bardzo schludnie oraz estetycznie.

Na piątym miejscu uplasował się pomocnik Panda JOLLY INJECTION. To bardzo kompaktowy pomocnik, dzięki któremu zawsze wszystko można mieć pod ręką. Jeśli szuka się dodatkowej przestrzeni roboczej, a miejsca w salonie brakuje, będzie to świetne rozwiązanie. Wyposażony jest w kółka, można więc go łatwo przesuwać w dowolne miejsce.

Pracując w salonie fryzjerskim, posiadanie pomocnika jest niezbędne, zwłaszcza jeśli w pracę wykonuje kilku fryzjerów. Wówczas każdy może posiadać swój własny i posiadać w nim wszystkie rzeczy oraz akcesoria, które są potrzebne w codziennej pracy. Zobacz wszystkie pomocniki fryzjerskie w naszej hurtowni fryzjerskiej.

1 Gwiazdka2 Gwiazdek3 Gwiazdek4 Gwiazdek5 Gwiazdek (No Ratings Yet)
Loading...

Dodaj komentarz