Rozjaśniacze do włosów - zobacz jakie wybrać aby nie zniszczyć włosów!

10-01-2014

Rozjaśniacze do włosów to produkty, które znajdują swoje zastosowanie nie tylko w profesjonalnych salonach fryzjerskich, ale także w domach. Są dość często używane i cieszą się dużą popularnością. Jednak decydując się na zabieg rozjaśniania włosów warto postawić, na rozjaśniacze profesjonalne. Dlaczego? Przede wszystkim dlatego, że dzięki nim możemy być pewni, że stosowany przez nas rozjaśniacz zapewni nam oczekiwany rezultat i co najważniejsze nie zaszkodzi strukturze naszych włosów. Na jakie zatem rozjaśniacze do włosów zwrócić uwagę? Na to pytanie odpowiem w dalszej części artykułu.

rozjasnione wlosy

Bezpieczne rozjaśnianie włosów

Bardzo dobrym przykładem profesjonalnego rozjaśniacza do włosów jest

Alfaparf SuperMeches+ rozjaśniacz do włosów w saszetkach 50g

https://www.fryzomania.pl/alfaparf-supermeches-rozjasniacz-do-wlosow-w-saszetkach-50g.html

Alfaparf SuperMeches rozjaśniacz do włosów w saszetkach 50g

powstał specjalnie z myślą o kontrolowanym rozjaśnianiu włosów. Rozjaśniacz rozjaśni włosy nawet do 7 tonów. Zawiera w swoim składzie Guma Guar, która zwiększa przywieranie mieszanki do włosa. Równie dobrze w przypadku wszystkich technik sprawdzi się:

Matrix Light Master rozjaśniacz do włosów 500g

https://www.fryzomania.pl/matrix-light-master-rozjasniacz-500g.html

Matrix Light Master rozjaśniacz do włosów 500g

Prezentujemy profesjonalny rozjaśniacz, który potrafi rozjaśnić włosy nawet do 8 poziomów.  Co najważniejsze jest całkowicie bezpieczny dla włosów ponieważ posiada panthenol, który zapewni perfekcyjną ochronę podczas rozjaśniania. Puder świetnie sprawdzi się podczas przeróżnych technik rozjaśniania, pasemek i balejażu. Równie dobrze w przypadku wszystkich technik sprawdzi się

Loreal Blond Studio Multi-Technique rozjaśniacz do włosów 500g

https://www.fryzomania.pl/loreal-infinie-platine-rozjasniacz-do-wlosow-500g.html

Loreal Blond Studio Multi Technique rozjaśniacz do włosów 500g

Ten rozjaśniacz został wzbogacony o kompleks Pro-Kreatyny, która wzmocni jednolity i świetlisty efekt rozjaśniania. W składzie zawarta jest keratyna, która oddziałuje na strukturę pasm zabezpieczając je i chroniąc przed szkodliwym działaniem reakcji chemicznych. Jeżeli powyższe rozjaśniacze okazały się zbyt drogie zobacz koniecznie:

Globe Platiner Premium rozjaśniacz do włosów w saszetce 45g

https://www.fryzomania.pl/globe-rozjasniacz-do-wlosow-platiner-premium-w-saszetce-45g.html

Globe Platiner Premium rozjaśniacz do włosów w saszetce 45g

który posiada w swoim składzie optyczny wybielacz, który przeciwdziała powstawaniu na Twoich włosach żółtego odcienia. Warto dodać, że produkt jest bardzo wydajny.

Nie zapomnij o tym, co ważne

Decydując się na rozjaśnienie włosów koniecznie sięgnij po sprawdzone, polecane i przede wszystkim profesjonalne produkty. Bowiem tylko one zagwarantują Tobie najlepsze rezultaty. Nie zapomnij także by trzymać się wytycznych zawartych na opakowaniu i postępować zgodnie z instrukcją. Odpowiedzialne podejście do kwestii rozjaśniania włosów zapewni Tobie profesjonalny efekt.

widget po rozwinięciu