Keratynowe prostowanie i nanoplastia - szkolenie w Poznaniu

13-01-2022

Poszerz ofertę swojego salonu i zdobądź nowe umiejętności dzięki profesjonalnemu szkoleniu z nanoplastii włosów oraz keratynowego prostowania. Całodniowe szkolenie organizuje Fryzomania razem z renomowanymi markami Inoar i Three Therapy.

inoar szkolenie

Keratynowe prostowanie włosów i nanoplastia - szkolenie dla fryzjerów

Szkolenie z keratynowego prostowania oraz nanoplastii obejmie zarówno część teoretyczną, jak i praktyczną (szkolenie techniczne na modelce). Poprowadzą je wykwalifikowani specjaliści, którzy chętnie podzielą się z Tobą swoją wiedzą i umiejętnościami, a także będą służyć radą już po zakończeniu kursu. Do przeprowadzenia zabiegów posłużą kosmetyki renomowanej marki Inoar (keratynowe prostowanie) oraz Three Therapy, której linia do nanoplastii stała się absolutnym numerem 1 na świecie, a serie do pielęgnacji włosów to kosmetyki na najwyższym poziomie. Uczestnicy kursu otrzymają pisemny certyfikat, który uprawnia do wykonywania zabiegów marką Inoar i Three Therapy, a także atrakcyjne rabaty i pakiety startowe na produkty do nanoplastii oraz keratynowego prostowania włosów.

Jeśli pragniesz rozwijać się w swoim fachu, nasze szkolenie z pewnością Ci w tym pomoże. Zgłoś się już dziś (ilość miejsc jest ograniczona, rezerwację potwierdza wpłata) lub zadzwoń i dowiedz się więcej.

Koszt szkolenia dla fryzjerów to 800 zł. Całodniowe szkolenie odbędzie się 27 lutego 2022 od godz.10.00 w siedzibie Fryzomanii w Poznaniu przy ul. Głogowskiej 66. W przerwie zapewniamy lunch i poczęstunek. Mamy też wszelkie potrzebne materiały i gwarantujemy przyjazną atmosferę. Ty weź ze sobą tylko chęć do zdobywania wiedzy.

Jak się zapisać na szkolenie fryzjerskie?

Zadzwoń pod nr: 577 300 277 lub 517 444 682

Napisz e-mail: szkolenia@fryzomania.pl. Zapraszamy!

Sprawdź również: nanoplastia - na czym polega, jak ją wykonać, ile kosztuje?