Nanoplastia - szkolenie z Three Therapy w Poznaniu

21-05-2021

Poszerz ofertę swojego salonu i zdobądź nowe umiejętności dzięki profesjonalnemu szkoleniu z nanoplastii włosów - zabiegu będącego alternatywą dla keratynowego prostowania. Jednodniowe szkolenie organizuje Fryzomania razem z rekomendowaną przez Inoar marką Three Therapy.

szkolenie nanoplastia

Nanoplastia - szkolenie dla fryzjerów

Szkolenie z nanoplastii obejmie zarówno część teoretyczną i praktyczną (szkolenie techniczne na modelce). Poprowadzą je wykwalifikowani specjaliści, którzy chętnie podzielą się z Tobą swoją wiedzą i umiejętnościami, a także będą służyć radą już po zakończeniu kursu. Do przeprowadzenia zabiegów posłużą kosmetyki renomowanej marki Three Therapy, której linia do nanoplastii stała się absolutnym numerem 1 na świecie, a serie do pielęgnacji włosów to kosmetyki na najwyższym poziomie. Uczestnicy kursu otrzymają pisemny certyfikat, który uprawnia do wykonywania zabiegów marką Three Therapy, a także atrakcyjne rabaty i pakiety startowe na produkty do nanoplastii.

Jeśli pragniesz rozwijać się w swoim fachu, nasze szkolenie z pewnością Ci w tym pomoże. Zgłoś się już dziś (ilość miejsc jest ograniczona, rezerwację potwierdza wpłata) lub zadzwoń i dowiedz się więcej.

Koszt szkolenia dla fryzjerów to 800 zł. Odbędzie się 24 czerwca 2021 w godzinach 10.00-17.00 w siedzibie Fryzomanii w Poznaniu przy ul. Głogowskiej 66. W przerwie zapewniamy lunch i poczęstunek. Mamy też wszelkie potrzebne materiały i gwarantujemy przyjazną atmosferę. Ty weź ze sobą tylko chęć do zdobywania wiedzy.

Jak się zapisać na szkolenie fryzjerskie?

Zadzwoń pod nr 577 300 277 lub napisz e-mail: szkolenia@fryzomania.pl. Zapraszamy!

Sprawdź również: szkolenie z keratynowego prostowania włosów w Poznaniu.

widget po rozwinięciu