Fryzomania

Top 10 – Najlepsze maszynki do strzyżenia

Chcesz kupić dobrą maszynkę do strzyżenia włosów? Nie wiesz, czym się kierować przy zakupie? To nie problem! Podpowiemy Ci, jakie parametry techniczne są najbardziej istotne. Z myślą o naszych klientach przygotowaliśmy zestawienie obejmujące top 10 najlepsze maszynki do strzyżenia na rynku. Mamy nadzieję, że ranking okaże się być pomocny!

top 10 najlepsze maszynki do strzyzenia

Wiemy, że klienci mają różne potrzeby. Dlatego też nasz ranking maszynek do strzyżenia obejmuje modele odpowiednie zarówno dla profesjonalistów, jak i dla amatorów. Uwzględniliśmy w tym zestawieniu maszynki z różnych półek cenowych – każdy znajdzie coś dla siebie.

Jak wybrać najlepszą maszynkę do strzyżenia?

Nie tak łatwo jest odpowiedzieć jednoznacznie na to pytanie! Przede wszystkim musisz zastanowić się nad swoimi potrzebami. Szukasz wysokiej klasy sprzętu do salonu fryzjerskiego czy możesz maszynki do użytku domowego? W zależności od tego, do jakiego celu potrzebna jest Ci maszynka, inne parametry będą kluczowe przy jej wyborze. Zasadniczo przy zakupie maszynki do włosów należy zwrócić uwagę na rodzaj zasilania, moc urządzenia, możliwe długości strzyżenia, a także funkcje dodatkowe.

Jeśli szukasz profesjonalnej maszynki do salonu fryzjerskiego, wybierz jeden z modeli o większej mocy. Taka maszynka będzie pracować wydajnie i poradzi sobie z włosami różnego typu. Chyba nikogo nie trzeba przekonywać, że najlepszym rozwiązaniem byłaby maszynka, z pomocą której można strzyc włosy na różnej długości. Decydując się na model zasilany sieciowo, wybierz urządzenie z długim kablem, co przełoży się na komfort Twojej pracy. Jeśli natomiast preferujesz maszynki na baterie, poszukaj takiej, która ma stosunkowo długi czas pracy baterii.  W przypadku urządzeń do salonów fryzjerskich warto wybrać takie, które cicho pracują. Zwróć uwagę także i na to, czy dana maszynka do strzyżenia jest łatwa do utrzymania w czystości i konserwacji.

A co jest istotne, gdy chodzi o maszynkę do użytku domowego? W tym przypadku postaw na lekkie urządzenie o ergonomicznym kształcie. Jak najbardziej możesz zdecydować się na sprzęt o mniejszej mocy, zwłaszcza jeśli Twoje włosy nie zaliczają się do najgrubszych. Ze względu na Twój komfort rekomendujemy Ci modele zasilane akumulatorowo.

Maszynki do strzyżenia włosów – ranking

Już wiesz, jakie parametry techniczne są istotne przy wyborze maszynki. Zachęcamy Cię do zapoznania się z poniższym rankingiem najlepszych maszynek. Może wybierzesz jeden z testowanych przez nasz team modeli. W rankingu uwzględniliśmy wyłącznie profesjonalne maszynki fryzjerskie marek doskonale znanych na rynku. To urządzenia o ergonomicznym kształcie, które zapewniają komfortowe strzyżenie w salonie i w domu.

Oto nasze zestawienie TOP 10 najlepszych maszynek do strzyżenia włosów:

10. FOX TANGO

Ranking otwiera model Fox Tango. To bezprzewodowa maszynka do strzyżenia włosów, która sprawdzi się zarówno w warunkach domowych, jak i w salonie fryzjerskim. Maszynka Fox Tango charakteryzuje się bardzo solidnym wykonaniem. Ze względu na ergonomiczny kształt urządzenie gwarantuje wygodną pracę.

Możliwa jest regulacja długości cięcia na poziomach: 0,8 mm, 1,1 mm, 1,4 mm, 1,7 mm, 2 mm. Dodatkowo maszynka Fox Tango została wyposażona w 4 nasadki dystansowe: 3 mm, 6 mm, 9 mm, 12 mm. W praktyce oznacza to, że ta przystępna cenowo maszynka daje naprawdę szerokie możliwości strzyżenia.

Urządzenie zostało wyposażone w baterię litowo-jonową. Na naładowanej baterii może pracować do 90 minut. Czas pełnego ładowania wynosi 2 godziny.

maszynka 10

9. JAGUAR CM2000

Maszynka do strzyżenia Jaguar CM2000 BLACK to urządzenie bardzo wydajne, które zapewnia precyzyjną pracę. Dużym atutem jest szeroki na 46 mm nóż ze stali szlachetnej, jego szerokość umożliwia jednoczesne strzyżenie większej ilości włosów. Bez nakładek możliwa jest regulacja długości cięcia od 1 do 2mm. Dodatkowo maszynka wyposażona jest w 6 nakładek 3, 6, 9 , 12, 19 i 25mm. W zestawie otrzymasz szczoteczkę do czyszczenia i olejek do konserwacji maszynki.

Ważnym atutem maszynki Jaguar CM2000 BLACK jest jej wytrzymały, cicho pracujący silnik. Tę cichą pracę na pewno docenią klienci, którzy będą mogli zrelaksować się w Twoim salonie. Tobie z kolei na pewno przypadnie do gustu ergonomiczny kształt maszynki, dzięki któremu praca z nią to prawdziwa przyjemność. Maszynka zasilana jest przewodowo, ma jednak na tyle długi kabel (2,8 m), że w żaden sposób nie ogranicza to swobody ruchów fryzjera.

maszynka 9
8. BABYLISS PRO PRO FX660SE

Jeśli szukasz właśnie bezprzewodowego modelu maszynki do strzyżenia włosów, który sprawdzi się w realiach salonu fryzjerskiego, możesz zdecydować się na BaByliss Pro FX660SE. To wydajnie pracujące urządzenie musiało znaleźć się w naszym rankingu!

Bardzo ważnym atutem jest ostrze ze stali nierdzewnej, produkowane w innowacyjnej technologii MIM (Metal Injection Molding) z tytanową powłoką. W praktyce oznacza to, że ostrze jest nie tylko bardzo wytrzymałe, ale także zapewnia wyjątkową precyzję cięcia. Z pomocą maszynki BaByliss Pro FX660SE można strzyc włosy gęste i rzadkie.

Bez nakładek możliwa jest regulacja długości strzyżenia na 5 poziomach: 3.2mm, 2.6mm, 2.0mm, 1.4mm i 0.8 mm. Zestaw obejmuje dodatkowo 5 nakładek (3mm, 6mm, 9mm, 12mm i 16mm). Wraz z modelem BaByliss Pro FX660SE otrzymasz szczoteczkę, olejek oraz ekologiczną przejściówkę.

Model BaByliss Pro FX660SE może być zasilany zarówno sieciowo jak i akumulatorowo. Na baterii typu ni-MH urządzenie pracuje 40 minut. Maszynka ma wydajny silnik, który pracuje z prędkością 6500 obrotów na minutę.

maszynka 8
7. WAHL MAGIC CLIP 5 STAR

Sieciowa maszynka Model Wahl MAGIC CLIP 5 star , która zapewnia precyzję cięcia na najwyższym poziomie. Jeśli szukasz wygodnego w obsłudze urządzenia do salonu fryzjerskiego, maszynka Wahl MAGIC CLIP 5 Star sprosta Twoim wymaganiom. W naszym rankingu zajmuje mocne miejsce 7!

Wahl MAGIC CLIP 5 Star to bezsprzecznie model, który znakomicie nadaje się do cieniowania włosów. Nie dość, że urządzenie zostało wyposażone w bardzo mocny silnik V5000, to jeszcze posiada ostrze do cieniowania z wyjątkowo cienkimi i ostrymi ząbkami. Ząbki, nakładki do maszynki i dźwignia regulacji umożliwią Ci perfekcyjne wycieniowanie dowolnego typu włosów. Modelu Wahl MAGIC CLIP 5 Star możesz jak najbardziej użyć także do cieniowania grubych włosów. Maszynka gwarantuje cieniowanie bez wyraźnych granic, możliwe jest bardzo krótkie cięcie. Zestaw obejmuje 8 nakładek o głębokości 1,5, 3, 4,5, 6, 10, 13, 19 i 25mm.

maszynka 7

6. MOSER EASYSTYLE 1881

Maszynka do strzyżenia Moser EASYSTYLE 1881 to urządzenie wyposażone w nóż ze stali szlachetnej, którego szerokość wynosi 40 mm. Podobnie jak poprzedniczka maszynka może być zasilana zarówno akumulatorowo, jak i sieciowo.

Model Moser EASYSTYLE 1881 wyróżnia innowacyjny system szybkiej zmiany noża. Ostrze zapewnia wyjątkową precyzję cięcia, przy jego produkcji zastosowano specjalną technikę szlifowania. Ze względu na wysoką dokładność maszynka z pewnością spełni wymagania profesjonalistów. Zasilana akumulatorowo może pracować do 120 minut bez przerwy. Jej atutem jest stosunkowo szybkie ładowanie – czas ładowania wynosi w tym przypadku 90 minut.

Cały zestaw obejmuje maszynkę, 6 nakładek: 3, 6, 9, 12, 18, 25 mm, stację ładującą i zasilacz. Ponadto, jeśli postawisz właśnie na ten model, otrzymasz zestaw do konserwacji maszynki, czyli szczoteczkę do czyszczenia oraz oliwkę.

maszynka 6

5. WAHL TAPER LEGEND 5 STAR

5 miejsce naszego rankingu zajęła maszynka do włosów Wahl Taper LEGEND 5 Star. To model zasilany sieciowo, który wyposażony został w kabel o długości 4 m. Maszynka zapewnia komfortową i precyzyjną pracę, z pewnością sprawdzi się w profesjonalnym salonie fryzjerskim.

Model Wahl Taper LEGEND 5 Star posiada wyjątkowo wydajny silnik V9000. Dzięki temu rozwiązaniu możesz pracować jeszcze szybciej! Niezależnie od tego, jak długo używasz maszynki, może ona pracować z tą samą prędkością.

Maszynka została wyposażona w chromowane ostrze wykonane w technologii „ Crunch”. To gwarancja wyjątkowej dokładności pracy. Żadne poprawki nie będą konieczne! Możliwa jest regulacja noża w zakresie od 0,5 do 2,9mm. Zestaw obejmuje nakładki: 1.5mm, 10mm, 13mm, 19mm, 25mm, 3mm, 4.5mm, 6mm, olejek, szczoteczkę i grzebień.

maszynka 5
4. MOSER CHROMSTYLE 1871

Dokładność cięcia, ergonomiczny kształt, niezawodne ostrze – tak można w kilku słowach posumować model Moser ChromStyle 1871. To maszynka bezprzewodowa sieciowo-akumulatorowa, która ma ostrze o szerokości 46 mm. Zakres cięcia wynosi od 0,7mm do 3mm. Dodatkowo wraz z maszynką otrzymasz 4 nakładki 3, 6, 9 i 12m oraz zestaw do konserwacji.

Ogromnym autem maszynki Moser ChromStyle 1871 jest stała siła cięcia – niezależnie od tego, w jakim stopniu naładowany jest akumulator.  Urządzenie może pracować 90 minut na baterii, pełne ładowanie akumulatora trwa 150 minut. Ze względu na niską wagę maszynka zapewnia wygodną pracę.

maszynka 4

3. WAHL MAGIC CLIP 5 STAR CORDLESS

Szukasz bezprzewodowej maszynki do strzyżenia, która zapewnia komfortową pracę w salonie oraz w warunkach domowych? Model Wahl Magic Clip 5 Star Cordless z pewnością przypadnie Ci do gustu. W naszym rankingu ta innowacyjna maszynka zajęła bardzo dobre 3 miejsce.

Maszynka Wahl Magic Clip 5 Star Cordless pracuje szybko i bardzo dokładnie. Ze względu na fakt, że jest ona wyposażona w rotacyjny silnik, możesz spodziewać się naprawdę wysokiej mocy. Bez kabla maszynka może z powodzeniem pracować nawet 90 minut. Kabel możesz podłączyć w dowolnym momencie. W praktyce oznacza to, że urządzenie jest w zasadzie zawsze gotowe do pracy.

Ergonomiczny kształt i niska waga urządzenia przekładają się na komfort pracy. Nawet po całym dniu strzyżenia maszynką Wahl Magic Clip 5 Star Cordless Twoja ręka nie będzie przeciążona.

Model Wahl Magic Clip 5 Star Cordless znakomicie nadaje się do cięcia po grzebieniu. Możliwa jest regulacja cięcia w zakresie 1-3,5mm. W zestawie z urządzeniem utrzymasz nakładki  1.5, 3, 4.5, 6, 10, 13, 19, 25mm.

maszynka 3

2. PANASONIC ER-1611

Z pomocą maszynki do strzyżenia Panasonic ER-1611 możesz bardzo precyzyjnie stylizować fryzury klientów. Pomocne są innowacyjne ostrza X-taper Blade ze stali nierdzewnej. Można regulować długość cięcia w zakresie 0,8 do 2,0mm (5 poziomów). Dodatkowo dostępne są 3 nakładki: 3/4mm, 6\9mm, 12/15mm. Urządzenie ma funkcję cieniowania.

Maszynka może pracować zarówno zasilana akumulatorowo jak i sieciowo. W pierwszym przypadku czas pracy wynosi około 50 minut. Na uwagę zasługuje fakt, że maszynka bardzo szybko ładuje się do pełna – w przeciągu zaledwie godziny. W zestawie z urządzeniem znajdziesz olejek i szczoteczkę.

maszynka 2

1. MOSER LI+PRO 1884

Na 1 miejscu naszego rankingu najlepszych maszynek uplasował się model Moser LI+PRO 1884. Ta innowacyjna maszynka sieciowo-akumulatorowa pracuje precyzyjnie i wydajnie. Idealne rozwiązanie dla profesjonalistów, którym zależy na świetnych efektach strzyżenia i wygodnej pracy w salonie.

Model Moser LI+PRO 1884 został wypuszczony na rynek z myślą o najbardziej wymagających stylistach fryzur. Maszynka posiada szerokie na 46 mm ostrze ze stali nierdzewnej, które zostało bardzo precyzyjnie wyszlifowane. Urządzenie umożliwi Ci precyzyjne strzyżenie nawet bardzo blisko skóry. Dokładne cięcie z wyraźnymi konturami – tego właśnie możesz spodziewać się, stawiając na Moser LI+PRO 1884.

Maszynka do włosów Moser LI+PRO 1884 nadaje się do strzyżenia włosów każdego typu. Silnik urządzenia sterowany jest mikrokontrolerem, dzięki czemu możliwa jest stała siła cięcia – niezależnie od tego, jaki jest stopień naładowania baterii.

Urządzenie może być zasilane akumulatorowo oraz sieciowo. Wystarczy 45 minut ładowania, aby mogło wydajnie pracować przez kolejne 45 minut.  Atutem maszynki jest duży zakres cięcia od 0,7 do 3mm. Dodatkowo zestaw obejmuje nasadki: 3 mm, 6 mm, 9 mm, 12 mm, 18 mm, 25 mm. Wraz z maszynką otrzymasz oliwkę i szczoteczkę.

maszynka 1

Maszynki do włosów opinie

Nazwa urządzenia: Zasilanie:
Min. poziom strzyżenia [mm]: Opinie Cena maszynki
Kup teraz:
Maszynka FOX Tango akumulatorowo-sieciowe 0,8mm 5/5 209,00 Kup teraz
Maszynka Jaguar CM2000 sieciowe 1mm 5/5 260,59zł Kup teraz
Maszynka BaByliss Pro FX660SE akumulatorowe 0,8mm 5/5 367,03zł Kup teraz
Maszynka Wahl Magic Clip 5 Star sieciowe 0,8mm 5/5 343,18zł Kup teraz
Maszynka Moser EasyStyle akumulatorowo-sieciowe 0,7mm 5/5 379,00 Kup teraz
Maszynka Wahl Taper Legend 5 Star sieciowe 0,5mm 5/5 412,80zł Kup teraz
Maszynka Moser ChromStyle 1871 akumulatorowo-sieciowe 0,7mm 5/5 557,00zł Kup teraz
Maszynka Wahl Magic Clip 5 Star Cordless akumulatorowe 1mm 5/5 653,59zł Kup teraz
Maszynka Panasonic ER-1611 akumulatorowo-sieciowe 0,8mm 5/5 647,77zł Kup teraz
Maszynka Moser LI+PRO 1884   akumulatorowo-sieciowe 0,7mm 5/5 609,99zł Kup teraz
1 Gwiazdka2 Gwiazdek3 Gwiazdek4 Gwiazdek5 Gwiazdek (4 votes, average: 3,50 out of 5)
Loading...

7 thoughts on “Top 10 – Najlepsze maszynki do strzyżenia

  1. Mamy tę maszynkę Panasonic i rzeczywiście jest fajna. Precyzyjnie strzyże i jest fajnie wykonana, widać, że porządna.

  2. Najważniejsze, żeby strzyżarka miała kilka wymiennych końcówek! Lepiej miec wszystko juz w urządzeniu. Moja z babylissa ma osiem różnych nasadek i z szerokie ostrza (45 mm)

  3. Chyba w takiej sytuacji warto pomysleć o maszynce beard designer. Będzie idealna i na pewno pozytywnie zaskoczy kazdego faceta.

  4. Szkoda, ze nie dodano tutaj maszynki babylissa, tej czerwonej co ma bezkonkurencyjną jakość cięcia i bardzo szerokie 45mm, masywne i wytrzymałe ostrza i profesjonalny silnik

  5. Dla zarośniętych facetów to beard designer babylissa jest dobrym rozwiązaniem, szybko można się przyciąć i to wszędzie równo, maszynka nie wibruje, można używać ją pod prysznicem, jest super.

  6. Dzień dobry, szukam maszynki do strzyżenia dla męża i moich chłopców. Miałam już maszynkę zwykłą ale się zepsuła. Myślę o czymś lepszym. Proszę o propozycję

Dodaj komentarz