Top 3 – Najlepsze falownice do włosów

18-03-2019

Chcesz dodać objętości swojej fryzurze i uzyskać efekt delikatnych, romantycznych fal? W takim razie przyda Ci się dobra falownica! Podobnie jak lokówki i prostownice także i falownice stylizują włosy z zastosowaniem wysokiej temperatury. Trzeba przyznać, że falownice są stosunkowo mało popularne na rynku. A szkoda! Bo z pomocą profesjonalnej falownicy szybko wyczarujesz piękne, naturalnie wyglądające fale. Tak możesz przygotować się zarówno do wielkiego wyjścia jak i urozmaicić swoją codzienną fryzurę. Zobacz nasz ranking top 3 - najlepsze falownice do włosów i zacznij od dzisiaj zaskakiwać wszystkich dookoła swoją wyjątkową fryzurą.

  • top 3 najlepsze falownice do wlosow 1024x595

Jak wybrać falownicę do włosów?

Przy wyborze falownicy do włosów należy wziąć pod uwagę kilka istotnych aspektów. Przede wszystkim chodzi tutaj o:

  • budowę urządzenia - dostępne są profesjonalne falownice, których części grzewcze mają rozmaite powłoki. To od nich zależy trwałość stylizacji, stopień ochrony włosów, a także trwałość samej falownicy;
  • budowę rurek grzejnych - ich kształt wpływa na możliwe efekty stylizacyjne;
  • temperaturę stylizacji - bardzo ważna jest regulacja temperatury, dzięki niej można stylizować włosy w temperaturze odpowiedniej do ich kondycji
  • ergonomię - kształt urządzenia, jego waga, długość kabla - te parametry mają duży wpływ na komfort pracy z falownicą;
  • bezpieczeństwo użytkowania - dobrym rozwiązaniem są termoizolacyjne obudowy, dzięki którym można uniknąć poparzeń. Warto podkreślić jednak, że tego rodzaju obudowy są w przypadku profesjonalnych falownic standardem.

Ranking najlepszych falownic do włosów

Z myślą o naszych klientach stworzyliśmy ranking profesjonalnych falownic do włosów. W rankingu uwzględniliśmy wyłącznie modele nowej generacji, które są dobrze oceniane przez profesjonalnych stylistów fryzur. Jeśli szukasz niezawodnej falownicy, które umożliwi Ci bezpieczną stylizację włosów, także w warunkach domowych, zachęcamy do zapoznania się z naszym TOP 3 najlepszych falownic do włosów.

Oto nasz ranking:

1. BaByliss Pro BAB2369TTE

Pierwsze miejsce w naszym rankingu zajęła falownica BaByliss Pro BAB2369TTE - urządzenie bazujące na najnowszych technologiach. Producent wykorzystał powłokę tytanowo-turmalinową, która gwarantuje równomierne rozprowadzanie temperatury. Dzięki temu można uzyskać spektakularne efekty stylizacyjne.

Falownica BaByliss Pro BAB2369TTE ma funkcję regulacji temperatury w zakresie 140 - 210 stopni C, zatem można łatwo dostosować temperaturę elementów grzejnych do kondycji włosów. Urządzenie wyróżnia się szybkością reakcji, a także zdolnością odzyskiwania ciepła.

Model BaByliss Pro BAB2369TTE wyposażony jest w generator jonów ujemnych. Funkcja jonizacji oznacza w praktyce, że Twoje włosy będą po użyciu falownicy gładkie, lśniące, zniknie problem elektryzowania się. Zauważysz też, że włosy łatwiej się rozczesują.

falownica 1

2. Tytanowo-turmalinowa falownica BaByliss Pro BAB2269TTE

Szukasz falownicy, która pomoże Ci perfekcyjnie wystylizować włosy? Zależy Ci na bezpiecznej termostylizacji? Jeśli tak, to falownica BaByliss Pro BAB2269TTE wykonana w technologii tytanowo-turmalinowej jest właśnie dla Ciebie.

Warto zaznaczyć, że z pomocą innowacyjnej falownicy tytanowo-turmalinowej BaByliss Pro BAB2269TTE można efektownie wystylizować włosy każdego rodzaju. Jak to możliwe? Urządzenie ma oczywiście funkcję regulacji temperatury w zakresie od 140 do 220 stopni C (pięć różnych ustawień). Można więc bez trudu dostosować temperaturę stylizacji do konkretnego rodzaju włosów.

Producent zadbał o to, by praca z falownicą BaByliss Pro BAB2269TTE była komfortowa i bezpieczna. Urządzenie ma podpórkę, które umożliwia bezpieczne odłożenie rozgrzanej falownicy. Model posiada także diodę kontrolną i obrotowy kabel o długości 2,7 m.

falownica 2

3. CeraSeries Deepwaver

Trzecie miejsce naszego rankingu zajęła profesjonalna falownica CeraSeries Deepwaver, której elementy grzejne obłożone zostały powłoką ceramiczną. Dzięki tej powłoce równomiernie rozprowadzają ciepło, co pozwala na efektowną stylizację. Także w warunkach domowych!

Innowacyjna powłoka ceramiczna to tylko jedna z licznych zalet falownicy CeraSeries Deepwaver. Urządzenie ma funkcję regulacji temperatury do 230 stopni C. Możesz więc wybrać temperaturę stylizacji, która pozwoli Ci osiągnąć dobry efekt i jednocześnie będzie bezpieczna dla Twoich włosów.

Falownica CeraSeries Deepwaver ma elektroniczny wyświetlacz oraz obrotowy kabel o długości 3 m.

falownica 3

widget po rozwinięciu