Top 3 - Najlepsze termoloki do włosów

15-02-2019

Termoloki to nowoczesne urządzenie, które stanowi alternatywę dla dawnych, tradycyjnych wałków do włosów. Owe termoloki idealnie sprawdzą się zarówno w użytku profesjonalnym jak i domowym.

W zasadzie jakby się przyjrzeć bliżej, termoloki mogą różnić się od siebie mocą, dodatkowymi funkcjami oraz ilością termoloków w zestawie. My do naszego rankingu zdecydowaliśmy się na wybór trzech modeli termoloków, które naszym zdaniem zasługują na wyróżnienie.

3. BABYLISS PRO BAB3025E JUMBO

Tradycyjnie nasz ranking rozpoczniemy od 3 miejsca, które należy do termoloków BaByliss Pro BAB3025E JUMBO. Owy zestaw obejmuje 12 wałków. Termoloki zostały wyposażone w tytanowo-ceramiczny rdzeń. Długo utrzymują ciepło, dzięki czemu skręcą nawet najbardziej grube włosy. Dioda kontrolująca temperaturę znacznie ułatwia pracę z tym urządzeniem. Wałki są niezwykle lekkie, więc nie musimy się obawiać, że obciążą włosy. Bez wątpienia to duży plus tego urządzenia.

2. BABYLISS PRO CERAMIC ROLLER SET 20

Na 2 miejscu naszego rankingu uplasowały się termoloki BaByliss Pro Ceramic Roller Set 20. Termoloki posiadają ceramiczny rdzeń oraz lampkę kontrolną. Ciepło w tych termolokach rozprowadzane jest w równomierny sposób, co jak możemy się przekonać użytkując to urządzenie zapewni nam w pełni zadowalający efekt końcowy.

1. VALERA QUICK 24

Zasłużone 1 miejsce należy bezapelacyjnie do termoloków Valera Quick, które zdobyły zacną najwyższą pozycję przede wszystkim dzięki nieprawdopodobnej szybkości nagrzewania. Urządzenie posiada kontrolkę temperatury i główny przycisk włącz/wyłącz. W komplecie znajdują się wałki o różnych średnicach. Dodam tylko, że termoloki dają możliwość tworzenia przeróżnych stylizacji dzięki czemu stanowią idealny wybór dla każdej kobiety lubiącej zmieniać swój wizerunek.

Valera Quick 24 termoloki

5/5 (opinii: 6)
399,00 zł
325,22 zł
Valera Quick 24 termoloki

Jeśli jesteś miłośniczką loków, koniecznie zobacz również nasz TOP3 lokówko-suszarek do włosów.