Fryzomania

Top 3 – Najlepsze termoloki do włosów

Termoloki to nowoczesne urządzenie, które stanowi alternatywę dla dawnych, tradycyjnych wałków do włosów. Owe termoloki idealnie sprawdzą się zarówno w użytku profesjonalnym jak i domowym. W zasadzie jakby się przyjrzeć bliżej, termoloki mogą różnić się od siebie mocą, dodatkowymi funkcjami oraz ilością termoloków w zestawie. My do naszego rankingu zdecydowaliśmy się na wybór trzech modeli termoloków, które naszym zdaniem zasługują na wyróżnienie.

3. BABYLISS PRO BAB30301E

Tradycyjnie nasz ranking rozpoczniemy od 3 miejsca, które należy do termoloków BaByliss Pro BAB30301E. Owy zestaw obejmuje aż 30 wałków. Termoloki zostały wyposażone w ceramiczny rdzeń oraz posiadają dwa zakresy temperatury. Utrzymują ciepło do 15 minut dzięki czemu skręcą nawet najbardziej grube włosy. Dioda kontrolująca temperaturę znacznie ułatwia pracę z tym urządzeniem. Wałki posiadają specjalne wypustki, więc nie musimy się obawiać, że termoloki spadną nam z włosów. Bez wątpienia to duży plus tego urządzenia.termoloki 3

2. BABYLISS PRO CERAMIC ROLLER SET 20

Na 2 miejscu naszego rankingu uplasowały się termoloki BaByliss Pro Ceramic Roller Set 20 i mimo iż jest ich mniej w zestawie ( 20 sztuk) od termoloków z trzeciego miejsca ( 30 sztuk) to w naszym rankingu zdobyły wyższą pozycję. Termoloki podobnie jak poprzedni model posiadają ceramiczny rdzeń oraz lampkę kontrolną. Ciepło w tych termolokach rozprowadzane jest w równomierny sposób, co jak możemy się przekonać użytkując to urządzenie zapewni nam w pełni zadowalający efekt końcowy.
termoloki 2
1. FOX VOLCANO

Zasłużone 1 miejsce należy bezapelacyjnie do termoloków Fox Volcano, które zdobyły zacną najwyższą pozycję przede wszystkim dzięki nieprawdopodobnej szybkości nagrzewania – 5 sekundy. Dodatkowo termoloki zostały wyposażone w innowacyjny system nagrzewania indukcyjnego, które powoduje, że termoloki nagrzewają się od środka, dzięki czemu jak się okazuje są nie tylko bezpieczne dla naszych włosów, ale także dla naszych dłoni. Dodam tylko, że termoloki dają możliwość tworzenia przeróżnych stylizacji dzięki czemu stanowią idealny wybór dla każdej kobiety lubiącej zmieniać swój wizerunek.termoloki 1

1 Gwiazdka2 Gwiazdek3 Gwiazdek4 Gwiazdek5 Gwiazdek (No Ratings Yet)
Loading...

2 thoughts on “Top 3 – Najlepsze termoloki do włosów

  1. Termoloki z babyliss nie plączą włosów, lubię je za to że szybko się nagrzewają i kręcenie włosów zajmuje dosłownie kilka chwil. Loki się trzymają dość długo, dłużej niż po kręceniu lokówką.

  2. Ja używam raz, dwa razy w miesiącu termoloki czy prostownice. Na co dzień uważam, że to zabójstwo dla naszych włosów. Ale trzeba przyznać, że fryzurka po termolokach na włosach prezentuje się zjawiskowo:)

Dodaj komentarz