Fryzomania

Wybór lokówko-suszarki – czyli sprzętu o wielkich możliwościach.

Lokówko-suszarki to jeden z najbardziej cenionych i praktycznych sprzętów fryzjerskich, który z łatwością odnajdziemy na współczesnym rynku. Sprzęt, który znalazł swoje zastosowanie nie tylko w codziennej pracy profesjonalnych stylistów ale także w codziennym życiu miliona kobiet, które wręcz nie wyobrażają sobie swojego życia bez tego rodzaju sprzętu. Dlaczego? Myślę, że przede wszystkim dlatego, że profesjonalna lokówko-suszarka kryje w sobie nieograniczone możliwości. To swoiste połączenie właściwości profesjonalnej suszarki do włosów z właściwościami profesjonalnej lokówki, tyle tylko, że ukryte w jednym urządzeniu. To znakomite rozwiązanie na miarę XXI wieku, dzięki któremu nie musimy używać dwóch rodzajów sprzętu i z łatwością uzyskamy najbardziej satysfakcjonujące nas efekty w postaci znakomicie wymodelowanych loków czy fal na naszych włosach. Niemniej jednak, by rezultaty jakie uzyskamy przy pomocy tego urządzenia były naprawdę w pełni zadowalające, to musimy postawić, na profesjonalne modele lokówko-suszarek, które przede wszystkim będą bezpieczne dla naszych włosów. Jakie zatem modele warto brać pod uwagę? Z chęcią odpowiem na to pytanie w dalszej części artykułu.

włosy po lokówko suszarce

Propozycje marki BaByliss Pro

Wybierając jakikolwiek sprzęt fryzjerski przede wszystkim warto postawiać na profesjonalne marki, które specjalizują się w produkcji najwyższej jakości sprzętu fryzjerskiego. Sprzętu, który będzie absolutnie bezpieczny dla naszych włosów i zagwarantuje nam wspaniałe efekty. Takimi właśnie cechami charakteryzuje się sprzęt fryzjerski BaByliss Pro, a wśród licznych propozycji tej firmy, najwyższej jakości lokówko-suszarki o których w tej części tekstu będzie mowa. Mówiąc o lokówko-suszarkach BaByliss Pro przede wszystkim należy wspomnieć o lokówko-suszarce obrotowej BaByLiss Pro BAB2770E Rotating 800, która znakomicie się sprawdzi zarówno podczas kręcenia jak i prostowania włosów. Urządzenie zostało wyposażone w funkcję jonizacji, która zbawiennie wpływa na wygląd naszych włosów. Dodatkowo dzięki obrotowym głowicom suszenie i prostowanie włosów jest bardzo szybkie, skuteczne i wydajne. Urządzenie wyposażone w dwie końcówki zmienne dzięki czemu daje nam nieograniczone możliwości kreowania najbardziej fantazyjnych stylizacji. Mówiąc o lokówko-suszarkach grzechem byłoby nie wspomnieć o lokówko-suszarce BaByliss Pro Titanium Tourmaline Styler, która została wyposażona w ceramiczną powłokę oraz dwa stopnie regulacji temperatury i siły nawiewu co czyni ją w pełni praktycznym sprzętem fryzjerskim. Owy model dostępny jest o średnicy 19 lub 32 mm. Na koniec chciałabym kilka słów napisać o lokówko-suszarce BaByliss Pro Air Styler z chowanymi kolcami, która jest bardzo bezpieczna i jednocześnie bardzo delikatna dla naszych włosów.

Najlepszy okaz marki Ermila

Analizując lokówko-suszarki Ermila natknęłam się na znakomity model Ermila Hotstyler. Jest to lokówko-suszarka wyposażona w dwie prędkości siły nadmuchu i temperatury. Ponadto posiada izolowaną końcówkę, która chroni przed poparzeniem i tym samym gwarantuje nam bezpieczne użytkowanie. Korpus został wykonany z aluminium. Dodatkowo w komplecie znajdziemy aż trzy szczotki, dzięki którym stylizacja włosów będzie prawdziwą przyjemnością.

Lokówko-suszarki – sprzęt godny zakupu

Podsumowując dzisiejszy artykuł chciałam dodać, że lokówko-suszarki to znakomity sprzęt fryzjerski, dzięki któremu szybko, bezpiecznie i efektownie możemy zmienić wygląd naszych włosów. Sprzęt, który w odróżnieniu od tradycyjnych wałków czy też lokówek zmienia nasze życie na lepsze. Sprzęt, który daje możliwość szybkiej i niebywale efektownej zmiany naszego wyglądu. Sprzęt, który pozwala zaoszczędzić czas i sprawia, że czujemy się lepiej. To sprzęt, jak najbardziej godny zakupu, znajdujący swoje zastosowanie zarówno w profesjonalnym salonie fryzjerskim oraz w użytku domowym. Sprzęt stworzony specjalnie dla Ciebie!

1 Gwiazdka2 Gwiazdek3 Gwiazdek4 Gwiazdek5 Gwiazdek (No Ratings Yet)
Loading...

Dodaj komentarz