Bluebeards Fade Brush Szczotka antystatyczna do stylizacji włosów

  • Kod katalogowy: 16787
  • Producent: Bluebeards
  • Dostępność: Duża ilość (wysyłka w 24h) Duża ilość (wysyłka w 24h)
  • Dostawa od: 8,90 zł
  • szt.
  • 53,15 zł
   Cena rekomendowana przez producenta: 78,67 zł
  Podobne produkty

  Potrzebujesz nowej szczotki do ścierania i rozglądasz się za modelem, który będzie jednocześnie trwały, ergonomiczny i delikatny dla klienta, pozwoli Ci doskonale wykonywać pracę i zapewnić klientowi doskonałą fryzurę? Postaw na innowacyjne projekty czerpiące z natury i wybierz Bluebeards Fade Brush - szczotkę antystatyczną do stylizacji włosów!

  Wegańska szczotka do ścierania

  Bluebeards Fade Brush  to szczotka zaprojektowana specjalnie dla fryzjerów... przez profesjonalnych fryzjerów! W końcu kto wiedziałby lepiej, czego w tej branży potrzeba? Fade Brush to niezwykle lekka, ergonomiczna szczotka do ścierania. Jest ona niezbędnym narzędziem, zwłaszcza, jeśli wykonujesz skomplikowane cięcia maszynką. Posiada ona niezwykle wytrzymałe, ale jednocześnie bardzo delikatne wegańskie włosie. Nie tylko  bez wysiłku usuwa ona włókna włosów ze wszystkich fryzjerskich narzędzi oraz utrzymuje ona ramiona, szyję i głowę klienta w czystości, lecz także jest delikatna dla skóry i nie podrażnia jej! 

  Ergonomiczny kształt i lekka drewniana rękojeść sprawiają, iż manewrowanie szczotą Fade Brush jest wyjątkowo komfortowe. Doskonale leży ona w dłoni i pozwala na wygodne, precyzyjne kontrolowanie ruchów nie ograniczając ich podczas pracy z maszynką do strzyżenia i nożyczkami. Antystatyczna szczotka Fade Brush posiada gęstą główkę, wykonaną z miękkiego, syntetycznego włosia BioniFil, które znane jest ze swojego naturalnego odczucia. Jest to włókno wolne od okrucieństwa i przyjazne w 100% weganom. Wykonane dzięki najnowszej technologii, zachowuje idealny balans pomiędzy miękkością a wytrzymałością: pozwala szybko i sprawnie wyczyścić maszynkę do strzyżenia lub odgarnąć ścięte włosy z szyi klienta. Dodatkowym atutem szczotki jest jej stylowy wygląd, wyróżniający ją spośród innych podobnych produktów.

  Rękojeść i korpus: drewno

  Włosie: innowacyjne włókno BioniFil

  Producent: Bluebeards
  Cechy szczególne: 100% VEGAN, rękojeść i korpus wykonane z drewna, z syntetycznym włosiem BioniFil
  Pytania i odpowiedzi