Bluebeards Revenge Cutlass Maszynka do golenia na żyletki dla mężczyzn

  • Kod katalogowy: 16778
  • Producent: Bluebeards
  • Dostępność: Mała ilość (wysyłka w 24h) Mała ilość (wysyłka w 24h)
  • Dostawa od: 8,90 zł
  • szt.
  • 171,65 zł
    Cena rekomendowana przez producenta: 217,11 zł
Podobne produkty

Znudziły Ci się jednorazowe maszynki do golenia i poszukujesz czegoś lepszego? A może rozglądasz się za prawdziwie męskim prezentem dla bliskiej osoby? Mamy doskonałą i nietypową propozycję. Jest nią maszynka do golenia na żyletki dla mężczyzn Bluebeards Revenge Cutlass!

Wypowiedz wojnę zarostowi!

Bluebeards Revenge Cutlass to maszynka na żyletki z podwójnymi krawędziami o ekskluzywnym, oldschoolowym wyglądzie. Ta jednoostrzowa maszynka wykończona jest w połyskującym, szarym kolorze, jej rękojeść wykonano z lekkiego i jednocześnie wytrzymałego aluminium a głowicę - z mocnego stopu cynku. Jedno jest pewne - nie ma w niej ani grama plastiku! Jej charakterystyczny wygląd dopełniają radełkowanie na rączce oraz nasze kultowe logo z czaszką i skrzyżowanymi piszczelami!

Dlaczego warto zakpić maszynkę jednoostrzową? Pojedyncze ostrze umożliwia znacznie dokładniejsze i gładsze golenie niż alternatywy z wieloma ostrzami i może pomóc zmniejszyć ryzyko wrastania włosków.
Aluminiowy korpus i głowica ze stopu cynku sprawiają, że nasza maszynka do golenia Cutlass jest całkowicie pozbawiona plastiku, dzięki czemu golenie jest bardziej przyjazne dla środowiska.
Rękojeść jest wytłoczona z wypukłym radełkowanym wzorem w romby, aby zwiększyć poziom przyczepności.
Na główce brzytwy wygrawerowane jest nasze kultowe logo z czaszką i skrzyżowanymi piszczelami - pieczęć aprobaty fryzjerów i poważnych golarek z całego świata.
Produkt objęty dożywotnią gwarancją.

 

Sposób użycia: Trzymaj maszynkę pod kątem około 30 stopni od skóry i gol się zgodnie z włosami (w tym samym kierunku, w którym rosną włosy). Nie naciskaj zbyt mocno i używaj krótkich, równych pociągnięć. Aby uzyskać najlepsze rezultaty, połącz naszą maszynkę do golenia Cutlass z podwójną krawędzią z wyborem naszych podstawowych produktów do golenia klasy fryzjerskiej.

Długość rękojeści: 9 cm

Pełna długość brzytwy: 10 cm

Waga: 55g

Ostrza sprzedawane osobno.

Producent: Bluebeards
Pytania i odpowiedzi