Bluebeards Revenge Scimitar Maszynka do golenia na żyletki

  • Kod katalogowy: 16777
  • Producent: Bluebeards
  • Dostępność: Mała ilość (wysyłka w 24h) Mała ilość (wysyłka w 24h)
  • Dostawa od: 8,90 zł
  • szt.
  • 184,94 zł
    Cena rekomendowana przez producenta: 233,93 zł
Podobne produkty

Poszukujesz dobrej maszynki do golenia na żyletki? A może rozglądasz się za drobnym, ale praktycznym męskim upominkiem? Jeżeli pociągają Cię klimaty retro, to Bluebeards Revenge Scimitar - maszynka do golenia na żyletki - będzie doskonałym wyborem!

Solidna i trwała maszynka do golenia

Bluebeards Revenge Scimitar to kultowa maszynka do golenia o podwójnych krawędziach. Została zaprojektowana przez specjalistów w jednym celu: aby gładko przesuwać się po najtwardszym zaroście za pomocą tylko jednego ostrza! Wykończona jest eleganckim, ponadczasowym chromowaniem i przyozdobiona logo z czaszką i skrzyżowanymi piszczelami, które stanowią rozpoznawalny symbol marki Bluebeards. Revenge Scimitar posiada ergonomiczny, doskonale wyważony kształt: posiada niezwykle solidny korpus z mosiądzu oraz główkę wykonaną z niezniszczalnego stopu cynku. Co ważne - do produkcji maszynki nie wykorzystano ani grama plastiku!

Dlaczego warto stosować maszynki z pojedynczym ostrzem? Pojedyncze ostrze umożliwia znacznie dokładniejsze i gładsze golenie niż alternatywy z wieloma ostrzami i może pomóc zmniejszyć ryzyko wrastania włosków.

Długość rękojeści: 8,5 cm

Pełna długość brzytwy: 9,5 cm

Waga: 67g

Producent: Bluebeards
Cechy szczególne: korpus wykonany z mosiądzu, maszynka chromowana
Pytania i odpowiedzi