Jaguar ORCA brzytwa fryzjerska

  • 5 opinii
  • Kod katalogowy: 4028
  • Producent: Jaguar
  • Dostępność: Chwilowo niedostępny Chwilowo niedostępny
  • Dostawa od: 6,50 zł
Dodaj do mojej listy

Chcesz kupić wysokiej jakości brzytwę fryzjerską, dzięki której osiągniesz efekt idealnie gładkiej skóry bez najmniejszych podrażnień? Jeśli tak, to koniecznie wybierz Jaguar ORCA brzytwę fryzjerską w której zakochasz się już po pierwszym użyciu.

Urzekający wygląd zewnętrzny, zawsze satysfakcjonujący efekt końcowy

Jaguar ORCA brzytwa fryzjerska to wysokiej jakości narzędzie o niezwykle ergonomicznym kształcie. To właśnie dzięki temu kształtowi bez problemu ogolisz nie tylko brodę, ale także wąsy, a przy tym się nie zatniesz i nie podrażnisz skóry. Brzytwę prowadzi się bardzo lekko i łatwo. Posiada wymienne żyletki, które Ci zapewnią bezpieczeństwo użytkowania oraz maksymalną higienę golenia. Wykonana jest z wysokiej jakości, nierdzewnej stali, co chroni ją przed korozją i gwarantuje, że będzie Ci służyła przez długie lata. W zestawie znajduje się 10 podwójnych ostrzy o długości 62mm, które dadzą możliwość niezwykle precyzyjnego golenia. 

Producent: Jaguar
Pytania i odpowiedzi
Opinie o Jaguar ORCA brzytwa fryzjerska
Recenzje użytkowników Dodano
Brzytwa fryzjerska Jaguar ORCA to wysokiej jakości narzędzie wykonane z nierdzewnej stali, łatwo prowadzące się po skórze bez obawy zranienia z wymiennymi żyletkami.Polecam.
Zakup jak najbardziej udany. Transakcja przeprowadzona na najwyższym poziomie.
Brzytwa jest bardzo dokładna. Bardzo dobrze się ją trzyma w dłoni.
Super, super i jeszcze raz super. Polecam jej zakup
Idealna i bez problemu dociera do wszystkich zakamarków. Używam jej codziennie.
widget po rozwinięciu