Ceriotti Melody ProXL Prostownica do włosów
- Kod katalogowy: 24622
- Producent: Ceriotti
-
Dostępność:
Duża ilość (wysyłka w 24h)
-
549,72 zł
Cena rekomendowana przez producenta: 589,00 zł - W Klubie Fryzomania ten produkt kupisz taniej - zobacz
- Rata już od: Masz firmę? Weź w leasing
Ceriotti Melody ProXL to profesjonalna prostownica do włosów, która łączy zaawansowaną technologię z wyjątkową skutecznością. Dzięki innowacyjnej technologii wibracji, włosy przylegają idealnie do płytek, co zapewnia doskonałe wygładzenie już po jednym ruchu. Prostownica wyposażona jest w ceramiczne płytki z powłoką tytanową, które równomiernie rozprowadzają ciepło i chronią strukturę włosa, nadając pasmom efekt tafli – gładkich, lśniących i pełnych blasku.
Profesjonalna kontrola i bezpieczeństwo
Melody ProXL posiada funkcję jonizacji, która zapobiega elektryzowaniu się włosów i wzmacnia ich naturalny połysk. Pięć poziomów temperatury (od 150°C do 230°C) pozwala na idealne dopasowanie do każdego typu włosów – od cienkich po grube i trudne do ujarzmienia. Urządzenie nagrzewa się błyskawicznie i utrzymuje stabilną temperaturę, a funkcja automatycznego wyłączania zapewnia bezpieczeństwo użytkowania. Komfort pracy zwiększa długi, obrotowy kabel o długości 3 metrów, który daje pełną swobodę ruchów.
Dane techniczne:
- technologia wibracji dla idealnego wygładzenia
- płytki ceramiczne z powłoką tytanową
- wymiary płytek: 39 x 110 mm
- technologia jonizacji
- szybkie nagrzewanie i stabilna temperatura
- 5 ustawień temperatury: 150°C, 170°C, 190°C, 210°C, 230°
- funkcja automatycznego wyłączania
- obrotowy kabel o długości 3 m
Producent: Ceriotti
Model: Melody ProXL
| Gwarancja: | 12 miesięcy od daty zakupu |
| Technologia płytek: | tytanowo-ceramiczna |
| Producent: | Ceriotti |
| Jonizacja: | Tak |
| Szerokość płytki: | 39mm |
| Długość płytki: | 110mm |
| Wyświetlacz LCD: | Nie |
| Regulacja temperatury: | 150-230 stopni c |
| Przewód zasilający: | 3.0m obrotowy |

