Efalock Professional Classic Style Trymer do włosów, bezprzewodowy
- Kod katalogowy: 22778
- Producent: Efalock Professional
-
Dostępność:
Mała ilość (wysyłka w 24h)
Dostawa od: 11,90 zł
-
277,67 zł
Cena rekomendowana przez producenta: 441,16 zł - W Klubie Fryzomania ten produkt kupisz taniej - zobacz
szt.
Podobne produkty
Opis
Trymer do strzyżenia Classic Style Efalock Professional to kompaktowe i wydajne urządzenie, idealne do precyzyjnego konturowania brody, szyi i okolic uszu. Wyposażony w ostrze ZERO umożliwiające cięcia blisko skóry oraz w system szybkiej wymiany ostrza. Ergonomiczny i optymalnie wyważony.
Precyzja i ergonomia
Trymer Classic Style zapewnia dokładne cięcia od 0,0 do 0,3 mm, a jego lekka konstrukcja i waga (115 g) zapewniają wygodę użytkowania. Szybkowymienne, profesjonalne, wyjątkowo ostre ostrze zapewnia niezwykłą precyzję i pożądaną dokładność.
Dane techniczne:
- zasilanie sieciowe i bateryjne
- wysokowydajna bateria litowa Stage 1
- czas ładowania: 90 min
- czas pracy: do 90 min
- silnik o mocy do 6500 obr./min
- płynna praca niezależnie od poziomu naładowania
- zabezpieczenie przed przegrzaniem akumulatora
- sterowanie mikroprocesorowe
- system szybkiej wymiany ostrza EASY CLICK
- ostrze ZERO umożliwiające cięcia blisko skóry
- niski poziom wibracji
- regulacja długości cięcia: 0,0 mm-0,3 mm
- szerokość ostrza: 41 mm
- wskaźnik LED
- waga: 115 g
- zasilanie sieciowe: 220-240 V / 50-60 Hz
- akcesoria: nasadki (1, 2, 3 mm), olejek i szczoteczka do czyszczenia, zasilacz
Producent: Efalock Professional
Model: Classic Style
Gwarancja: 12 miesięcy
Cechy produktu
| Gwarancja: | 12 miesięcy od daty zakupu |
| Producent: | Efalock Professional |
| Rodzaj produktu: | Trymer |
| Rodzaj zasilania: | akumulatorowo-sieciowe |
| Szerokość ostrza: | 41mm |
| Minimalna długość cięcia: | 0,0mm |
| Regulacja długości cięcia bez nakładki: | 0,0-0,3mm |
| Waga: | 115g |
| Akcesoria dodatkowe: | nakładki, oliwka do ostrza, szczoteczka do czyszczenia |
| Czas pracy urządzenia: | 90min. |
| Czas ładowania: | 90min. |
| Nakładki w komplecie: | 1mm, 2mm, 3mm |

Pytania i odpowiedzi
