Encanto DO BRASIL zestaw keratyna i odżywka po keratynowym prostowaniu 2x100ml

  • Dodaj recenzję:
  • Kod katalogowy: 14405
  • Producent: Encanto
  • Dostępność: Duża ilość (wysyłka w 24h) Duża ilość (wysyłka w 24h)
  • Dostawa od: 6,50 zł
  • szt.
  • Cena katalogowa: 63,89 zł
Kupując ten produkt otrzymasz: 63 pktimg
Po opłaceniu zamówienia zostanie Ci przyznana taka ilość punktów lojalnościowych. Żeby zbierać punkty musisz być zarejestrowanym klientem.

Zestaw uzupelniający odżywka+ keratyna

Marzysz o włosach, które będą przypominać lustrzaną taflę? Chcesz osiągnąć efekt idealnie prostych i gładkich włosów bez czasochłonnej stylizacji? Potrzebujesz sprawdzonego zestawu uzupełniającego do keratynowego prostowania włosów? Może chcesz odbudować zniszczone włosy i wzmocnić je na całej długości? Poszukujesz produktów, które będą zapobiegać puszeniu się włosów i sprawią, że włosy nabiorą zdrowego wyglądu i będą podatne na stylizację? Sięgnij więc po Encanto DO BRASIL zestaw keratyna i odżywka po keratynowym prostowaniu 2x100ml, który pozwala Ci samodzielnie ujarzmić Twoje włosy.

Encanto DO BRASIL zestaw keratyna i odżywka po keratynowym prostowaniu 2x100ml – idealnie proste i lśniące włosy

Zestaw uzupełniający do keratynowego prostowania Twoich włosów. Dzięki niemu szybko przeprowadzisz zabieg i będziesz mogła długo cieszyć się prostymi włosami. Keratyna sprawia, że włosy długo pozostają gładkie i proste. Regeneruje włosy, ale również zapewnia im długotrwałą gładkość i zachwycającą miękkość. Nie musisz codziennie używać prostownicy – po zabiegu keratynowego prostowania włosów, Twoje pasma będą idealnie gładkie, lśniące, a do tego wzmocnione na całej długości. Keratynowe prostowanie włosów minimalizuje puszenie się włosów. Włosy będą sprężyste i będą pięknie odbijać światło.

Co zyskujesz stosując zestaw keratyna i odżywka po keratynowym prostowaniu włosów Encanto DO BRASIL?
• idealnie wygładzone włosy na całej długości
• wzmocnione i zdrowsze pasma
• długotrwały efekt prostych włosów
• bezpieczny sposób na prostowanie każdego rodzaju włosów

Sposób użycia:
Do wykonania zabiegu będą Ci potrzebne: miseczka, grzebyk, rękawiczki, maseczka, prostownica, która się nagrzewa do 215-230°C.
1. Umyj dokładnie włosy szamponem (Encanto DO BRASIL Claryfying Shampoo) 2-3 razy w zależności od potrzeby. Celem jest wypłukanie wszelkich pozostałości po koloryzacji lub innych zanieczyszczeniach. Osusz włosy ręcznikiem, usuwając z nich nadmiar wody tak aby pozostały wilgotne.
2. Upewnij się, że jesteś w dobrze wentylowanym pomieszczeniu. Załóż rękawiczki i maseczkę. Dobrze wstrząśnij butelkę (Encanto DO BRASIL Straightening Treatment) a następnie wyciśnij do miseczki pożądaną ilość
3. Przed zabiegiem zrób próbę uczuleniową, nałóż keratynę na mały fragment skó Jeżeli skóra nie zaczerwieni się po 5min kontynuuj zabieg.
4. Podziel włosy na bardzo małe partie a następnie za pomocą pędzelka rozprowadź preparat prostujący na pasma w odległości 1-2 cm od skóry głowy. Unikaj bezpośredniego kontaktu preparatu ze skórą głowy.
5. Po nałożeniu produktu na całe włosy odczekaj 15min w temperaturze pokojowej.
6. Wysusz włosy suszarką o średnim nadmuchu, aż do całkowitego wysuszenia (jeżeli masz wrażliwe oczy przytrzymaj ręcznik przy twarzy podczas suszenia).
7. Wyprostuj pasma włosów za pomocą prostownicy rozgrzanej do temperatury 215-230 stopni Celsjusza ok 6-7 razy każde.
8. Po wyprostowaniu wszystkich włosów odczekaj 30 minut.
9. Umyj włosy ponownie szamponem (Encanto DO BRASIL Claryfying Shampoo). Osusz je ręcznikiem, usuwając z nich nadmiar wody, tak aby były wilgotne.
10. Za pomocą pędzelka do aplikacji zacznij nakładanie odżywki (Encanto DO BRASIL Post-Treatment Conditioner) dzieląc włosy na małe pasma. Nakładaj preparat w odległości 1-2 cm. Od skóry głowy, aż po same końce. Unikaj kontaktu preparatu ze skórą głowy. Gdy pokryjesz produktem całe włosy, odczekaj 15 minut i spłucz włosy wodą, pozostawiając na włosach około 50% odżywki.
11. Wysusz włosy suszarką, rozdzielając je na małe pasemka w celu ułatwienia sobie tej czynności oraz poprawienia dokładności suszenia. Następnie wyprostuj włosy prostownicą rozgrzaną do temperatury 215-230 stopni Celsjusza 6-7 razy każde pasmo.

Pojemność: zestaw 2x100ml

widget po rozwinięciu