Encanto NANOX zestaw do keratynowego prostowania włosów 2x100ml

  • Dodaj recenzję:
  • Kod katalogowy: 14408
  • Producent: Encanto
  • Dostępność: Duża ilość (wysyłka w 24h) Duża ilość (wysyłka w 24h)
  • Dostawa od: 6,50 zł
  • szt.
  • Cena katalogowa: 90,27 zł
Kupując ten produkt otrzymasz: 90 pktimg
Po opłaceniu zamówienia zostanie Ci przyznana taka ilość punktów lojalnościowych. Żeby zbierać punkty musisz być zarejestrowanym klientem.

Nowy zabieg keratynowego prostowania

Szukasz zestawu do keratynowego prostowana włosów, który wyprostuje i wygładzi Twoje włosy? Chcesz zapewnić im bezpieczeństwo i mieć pewność, że włosy zostaną odbudowane i zregenerowane? Twoje włosy są mocno zniszczone lub bardzo przesuszone? Marzysz o miękkich, gładkich i pełnych blasku włosach? Potrzebujesz sposobu na dużo prostsze rozczesywanie włosów? Chcesz znaleźć zestaw do keratynowego prostowania włosów, który zagwarantuje długotrwałe efekty? Nic bardziej prostego. Wypróbuj zatem Encanto NANOX zestaw do keratynowego prostowania włosów 2x100ml, który jest całkowicie bezpieczny dla Twoich włosów.

Encanto NANOX zestaw do keratynowego prostowania włosów 2x100ml – zregenerowane i zadbane włosy

Keratynowe prostowanie włosów pozwoli zapomnieć o codziennym rytuale prostowania pasm i niszczeniu ich wysokimi temperaturami prostownicy. Dzięki niemu można cieszyć się gładką i lśniąca fryzurą jak prosto po wyjściu od fryzjera. Poza walorami estetycznie wyglądającej tafli, włosy zyskują również na zdrowiu, poprzez odbudowanie uszkodzeń i wzmocnienia ich struktury. Keratyna to białko podporowe, naturalny i najważniejszy budulec włosa. Cechuje się ona dużą wytrzymałością fizykochemiczną. Od niej tak naprawdę zależy kształt jaki przybierają włosy.

Co zyskujesz stosując zestaw do keratynowego prostowania włosów Encanto NANOX?
• idealnie gładkie włosy
• odbudowanie uszkodzeń
• wzmocnienie struktury włosów
• wyjątkowy blask
• bez efektu puszenia się włosów

Sposób użycia:
1. Każdy punkt jest niezbędny i tak samo ważny dla prawidłowego przeprowadzenia zabiegu oraz efektu końcowego, dlatego nie należy omijać niczego, oraz ścisłe trzymać się instrukcji użycia. Jeśli wykonujesz zabieg w domu, poproś kogoś o pomoc przy nakładaniu oraz prostowaniu pasm. Zachowaj szczególną ostrożność.
2. Rozpoczęcie zabiegu zaczyna się od gruntownego umycia włosów szamponem z zestawu CLARYFYING SHAMPOO (nr1). W zależności od potrzeb oczyścić włosy 2 -3 krotnie. To bardzo ważny proces, który ma na celu usunięcie wszelkich zanieczyszczeń i pozostałości po zabiegach chemicznych, koloryzacjach i stylizacjach. Po obfitym spłukaniu, należy osuszyć włosy ręcznikiem, celem pozbycia się nadmiaru wody. NIE UŻYWAMY SUSZARKI.
3. Zadbajmy o dobrą wentylację pomieszczenia. To ważne, ponieważ będą ulatniać się opary. Przystępujemy do zakładania rękawic ochronnych i maseczki. Sięgamy po STRAIGHTENING TREATMENT (nr 2) i intensywnie wstrząsamy. Wyciskamy zawartość do miseczki w pożądanej ilości. Zaleca się wykonanie próby uczuleniowej. W tym celu małą ilość wyżej wymienionego preparatu nakłada się na nadgarstek. Jeśli po krótkim okresie czasu nie wystąpi zaczerwienienie , można przystąpić dalej do kontynuowania. Dzielimy włosy na małe partie. Najlepiej zacząć od dolnych partii i poruszać się ku górnym. Za pomocą pędzelka nakładamy preparat na cienkie pasma włosów około 1-2cm od skóry głowy, po same końce. Starajmy się zrobić to jak najdokładniej, jednocześnie omijając skórę. Dla upewnienia się, iż produkt nie będzie miał styczności ze skórą głowy, można użyć folii aluminiowej, zachowując zasadę nakładania, tak jak przy koloryzacji. Należy upewnić się czy nie ominęliśmy żadnego pasma. Po pokryciu całych włosów, należy odczekać 15min.
4. Przy użyciu suszarki, osusz włosy średnio-ciepłym nawiewem powietrza (dla lepszego efektu gładszych i prostszych włosów, można je wyciągnąć na płaskiej szczotce). Istotnie jest to, aby włosy były KOMPLETNIE SUCHE. Jeśli ten fakt zostanie pominięty, efekt nie będzie tak spektakularny. Przy nadwrażliwych oczach, może dojść do łzawienia podczas suszenia, by się przed tym uchronić, zaleca się zakrywanie twarzy wilgotnym ręcznikiem. Rozgrzewany prostownicę do 215-230 stopni C. Cienkie pasemka włosów prostujemy prostownicą. Każde pasmo prostujemy 6-7 razy, przy kilkusekundowym odstępie czasu pomiędzy prostowaniami. Dla efektu push-up włosów, prostujemy je, trzymając pasma w górze. Po wyprostowaniu wszystkich pasm, czekamy 30min.
5. Ponownie myjemy włosy szamponem CLARYFYING SHAMPOO (nr 1) oraz osuszamy ręcznikiem nadmiar wody. Na wilgotne włosy aplikujemy odżywkę POST-TREATMENT CONDITIONER (nr3). Dzielimy włosy na małe pasma i nakładamy odżywkę w odległości 1-2cm od skóry głowy, aż po same końce. Po aplikacji na całe włosy, należy odczekać 15 min i spłukać włosy tak, by zostało na nich 50% wcześniej nałożonej odżywki.
6. Ponownie suszymy włosy średnio-ciepłym nawiewem powietrza, aż do KOMPLETNIE SUCHYCH WŁOSÓW( dla lepszego efektu gładszych i prostszych włosów, można je wyciągnąć na płaskiej szczotce). Ponownie rozgrzewamy prostownicę do temperatury 215-230 stopni C i prostujemy po kolei małe pasma włosów, powtarzając prostowanie każdego pasemka 6-7 razy.

Pojemność: 2x100ml

Producent: Encanto
widget po rozwinięciu