Encanto NANOX zestaw do keratynowego prostowania włosów 2x473ml

  • Dodaj recenzję:
  • Kod katalogowy: 14410
  • Producent: Encanto
  • Dostępność: 2-5 dni roboczych
  • Dostawa od: 8,70 zł
  • szt.
  • Cena katalogowa: 335,42 zł
  • Niedostępny
  • Rata już od:
Kupując ten produkt otrzymasz: 335 pktimg
Po opłaceniu zamówienia zostanie Ci przyznana taka ilość punktów lojalnościowych. Żeby zbierać punkty musisz być zarejestrowanym klientem.

Szukasz zestawu do keratynowego prostowania, którego efekt utrzymuje się nawet do czterech miesięcy? A może potrzebujesz produktu, który będzie przeznaczony dla każdego rodzaju włosów – nawet farbowanych? Twoje włosy są mocno zniszczone lub bardzo przesuszone i obawiasz się, że jakiekolwiek zabiegi mogą pogorszyć ich kondycję? Szukasz zestawu do keratynowego prostowana włosów, który wyprostuje i wygładzi Twoje włosy, a także zadba o ich bezpieczeństwo? Marzysz o miękkich, gładkich i pełnych blasku włosach? Ze wszystkimi tymi problemami poradzi sobie Encanto NANOX zestaw do keratynowego prostowania włosów 2x473ml, który pozwala uzyskać idealnie gładkie i lśniące włosy.

Encanto NANOX zestaw do keratynowego prostowania włosów 2x473ml – włosy, o jakich marzysz

Każda posiadaczka długich włosów marzy o tym, by wyróżniał je blask i doskonała gładkość. Z myślą o takim efekcie została opracowana specjalna formuła zestawu do keratynowego prostowania włosów od marki Encanto. Keratyna to białko podporowe, naturalny i najważniejszy budulec włosa. Cechuje się ona dużą wytrzymałością fizykochemiczną. Od niej tak naprawdę zależy kształt jaki przybierają włosy. Skład zestawu sprawia, że włosy nie puszą się, ale zawsze wyglądają zachwycająco. Już nie musisz codzienne odbywać rytuału prostowania włosów – zawsze będą piękne i doskonale gładkie.

Co zyskujesz stosując zestaw do keratynowego prostowania włosów Encanto NANOX?
• wzmocnienie struktury włosów
• wyjątkowy blask
• odbudowanie uszkodzeń
• idealnie gładkie włosy
• fryzura bez efektu puszenia się włosów

Pojemność: 2x473ml

INSTRUKCJA PRAWIDŁOWEGO SPOSOBU WYKONYWANIA ZABIEGU KOSMETYKAMI ENCANTO NANOX

1. Umyj włosy oczyszczającym szamponem najlepiej 3 razy lub więcej, aby dokładnie oczyścić włosy. Następnie ręcznikiem wysusz włosy, aby pozostały nieco wilgotne, odprowadzając nadmiar wody.

2. Podziel włosy na małe pasma. Założyć rękawice, wstrząśnij preparat. Następnie wyciśnij żądaną ilość preparatu do miseczki. Przed rozpoczęciem zabiegu produkt należy przetestować na małej powierzchni skóry, aby sprawdzić czy wystąpią reakcje alergiczne. Po krótkim czasie, jeśli skóra nie jest podrażniona, można kontynuować zabieg. Za pomocą pędzla jako aplikatora, rozpocząć nakładanie preparatu na włosy zaczynając od 1/4 cala (6-7 mm) od czubka głowy, aż po same końce włosów, unikając kontaktu ze skórą głowy. Odczekać 20 min, gdy wszystkie włosy będą całkowicie pokryte preparatem.

3. Wysusz włosy dzieląc je na małe pasma, aż do całkowitego wyschnięcia. Następnie rozpocznij prostowanie włosów dzieląc je na małe pasma w temperaturze 215°-232°C. Każde pasmo prostować od 9 do 15 razy w zależności od zapotrzebowania. Po wykonanym zabiegu włosy należy umyć nie wcześniej niż 2 - 3 godziny po zakończeniu trzeciego etapu.

Kilka słów na temat Encanto NANOX


Encanto NANOX jest pionierskim zabiegiem, który prostuje, wygładza i naprawia włosy za pomocą nano-molekularnej keratyny, olejku arganowego, oleju Ojon i aminokwasów. Nano-molekularne cząstki osadzają się i następnie zamykają głęboko w zniszczonych włosach tworząc na nich stałą nierozpuszczalną powłokę. Efektem końcowym zabiegu są proste, gładkie i jedwabiście lśniące włosy. Efekty zabiegu utrzymują się od dwóch do czterech miesięcy i zanikają stopniowo za każdym myciem włosów (w zależności od częstotliwości mycia).

Proces

Keratyna Encanto NANOX może być aplikowana na wszystkie rodzaje włosów (naturalne, farbowane, rozjaśniane). Przewidywany czas zabiegu trwa od 1,5 do 2 godzin, w zależności od długości, gęstości i grubości włosów. Po nałożeniu produktu, włosy należy pozostawić na 20 minut, aby umożliwić wchłonięcie wszystkich składników odżywczych, witamin i białka do trzonu włosa. Następnie należy wysuszyć włosy i wyprostować w celu uszczelnienia składników i zamknięcia wilgoci, która nawilża włosy i tworzy błyszczące wykończenie.

Dlaczego warto wybrać Encanto NANOX?
Encanto NANOX to preparat zawierający nano-molekularną keratynę, której miliony malutkich cząstek są wchłaniane i głęboko zamykane we włosach podczas zabiegu. Nano-cząstki keratyny „uszczelniają” również zniszczone włosy, dzięki czemu są one długotrwale regenerowane i przywracane do zdrowia w naturalny sposób.

Czy zabieg Encanto NANOX należy wykonać przed czy po koloryzacji włosów?
Aby rezultaty były jak najlepsze zaleca się wykonywanie koloryzacji lub rozjaśniania włosów przed zabiegiem NANOX.

Czy produkty NANOX zawierają formaldehyd?
Nie, ta formuła zawiera bezpieczny dla zdrowia organiczny kwas glioksalowy, który pełni funkcję formaldehydu.

Czy włosy powinny być podcięte przed zastosowaniem kuracji NANOX?
Nie, zaleca się podcięcie włosów po zastosowaniu kuracji, aby pozbyć się rozdwojonych końcówek.

Czy kuracja NANOX jest odpowiednia dla wszystkich rodzajów włosów?
Tak, ale jest szczególnie skuteczna w przypadku włosów uszkodzonych, grubych, rozjaśnianych, farbowanych, przedłużanych naturalnymi włosami czy zniszczonych przez słońce.

Czy kuracja NANOX może być stosowana na włosach zmienionych chemicznie?
Tak, może być stosowana na wszystkich typach włosów, takich jak farbowane, z pasemkami czy rozjaśniane.

Czy włosy mogą być farbowane po kuracji NANOX?
Tak, ale zaleca się odczekać co najmniej 2 tygodnie.

Czy kuracja NANOX może być stosowana u dzieci?
Tak, ale tylko w wieku powyżej 10 lat.

Producent: Encanto
widget po rozwinięciu