Farouk CHI Deep Brilliance odżywka do włosów kręconych 946ml

  • Kod katalogowy: 13952
  • Producent: Farouk
  • Dostępność: Mała ilość (wysyłka w 24h) Mała ilość (wysyłka w 24h)
  • Dostawa od: 12,30 zł
  • szt.
  • Cena katalogowa: 96,01 zł 91,44 zł
Kupując ten produkt otrzymasz: 91 pktimg
Po opłaceniu zamówienia zostanie Ci przyznana taka ilość punktów lojalnościowych. Żeby zbierać punkty musisz być zarejestrowanym klientem.
Dodaj do mojej listy

Odżywka Farouk CHI Deep Brilliance 946ml

Marzysz o kosmetyku, który odpowiednio nawilży włosy kręcone i będzie ochraniał je przed działaniem niekorzystnych czynników zewnętrznych? Czy zauważasz, że z każdym dniem Twoje kręcone włosy tracą blask i elastyczność? Czy wiesz, że potrzebujesz skoncentrowanej dawki składników odżywczych, które w specjalnie opracowanej formule, będą odbudowywać ubytki w zniszczonej strukturze włosów kręconych? Czy stają się szare, matowe i pozbawione witalności? Czy masz problem z mocno przesuszonymi włosami i rozdwajającymi się końcówkami, które notorycznie wykruszają się? Wypróbuj więc Farouk CHI Deep Brilliance odżywka do włosów kręconych 946ml, która ochrania włosy kręcone i po zabiegach chemicznych.

Farouk CHI Deep Brilliance odżywka do włosów kręconych 946ml - bez parabenów

Odżywka dedykowana jest włosom suchym, zniszczonym, po zabiegach chemicznych i kręconym. Najważniejszą jej zaletą jest, że wzmacnia i odbudowuje włókna włosów na całej długości. Można więc zapomnieć o ubytkach powstałych w czasie wykonywania zabiegów chemicznych czy wynikających z przesuszenia włosów. Odżywka dogłębnie nawilża wszystkie warstwy włosów. W przypadku włosów prostowanych keratynowo wydłuża efekt i pozwala zachować właściwy poziom nawilżenia. Odżywka nie zawiera parabenów ani innych sztucznych składników, które mogłyby nadmiernie obciążać włosy. Zawiera oliwę z oliwek i olej Monoi. Olej Monoi jest kombinacją oleju kokosowego i ekstraktu z kwiatów gardenii. Składniki te zapewniają włosom długotrwałe nawilżenie i regenerację uszkodzeń.

Sposób użycia: Odżywkę nałożyć na umyte, osuszone ręcznikiem włosy. Pozostawić na kilka minut, po czym dokładnie spłukać.

Pojemność: 946ml

Seria: CHI Deep Brilliance
Pojemność: 946ml
Producent: Farouk
Seria: CHI Deep Brilliance
Działanie: Do włosów kręconych i falowanych
Dla kogo: kobieta
Pytania i odpowiedzi
widget po rozwinięciu