Fox Junior Suszarka do włosów z jonizacją, różne kolory 2200W
- Kod katalogowy: 19758/LAZUR
- Producent: Fox
-
Dostępność:
Mała ilość (wysyłka w 24h)
-
-
375,00 zł
Cena rekomendowana przez producenta: 439,00 zł - W Klubie Fryzomania ten produkt kupisz taniej - zobacz
- Rata już od: Masz firmę? Weź w leasing
Szukasz niewielkiej, kompaktowej suszarki do włosów o dobrych parametrach? Doskonałym wyborem będzie Fox Junior Suszarka do włosów z jonizacją, różne kolory 2200W.
Fox Junior Suszarka o niewielkich wymiarach i mocnym silniku
Fox Junior to wyjątkowa suszarka o niewielkich wymiarach i rewelacyjnych parametrach. Posiada wydajny, wysokiej jakości silnik o mocy 2200 W. Jest wyposażona w funkcję chłodnego nawiewu, posiada także jonizację, dzięki czemu zapobiega puszeniu się włosów. Suszarka Junior ma aż 6 kombinacji temperatury i prędkości nadmuchu, dzięki czemu z łatwością dopasujesz parametry do potrzeb. Dużą zaletą suszarki jest jej niewielki, kompaktowy rozmiar i klasyczna budowa, dzięki czemu urządzenie jest wygodne i łatwe w użytkowaniu. Doskonale sprawdzi się w podróży, a także na co dzień – do suszenia dziecięcych włosów. Suszarka z pewnością spodoba się najmłodszym – do wyboru są 3 kolory: biały, różowy oraz zielony.
Dane techniczne:
- moc: 2200 W,
- wysokiej jakości silnik AC,
- 3 poziomy temperatury,
- 2 poziomy prędkości nadmuchu,
- funkcja chłodnego nawiewu,
- jonizacja,
- żywotność silnika 1300 h,
- prędkość powietrza 21 m/s.,
- objętość przepływu powietrza 87,5 m3/h,
- waga: 450 g,
- obudowa z trwałego tworzywa,
- kolory do wyboru: biały, zielony
- 220 - 240 V,
- 50 Hz,
- w zestawie dwa koncentratory: 7,1 cm i 6,5 cm,
- z pokrowcem.
| Akcesoria: | koncentrator |
| Gwarancja: | 12 miesięcy od daty zakupu |
| Producent: | Fox |
| Wielkość suszarki: | kompaktowa |
| Jonizacja: | Tak |
| Prędkość nadmuchu: | 21m/s. |
| Zimny nawiew: | Tak |
| Regulacja temperatury: | 3-stopniowa |
| Waga: | 450g |
| Regulacja siły nawiewu: | 2-stopniowa |
| Kolor suszarki: | biały, zielony |
| Moc urządzenia: | 2200W |

Dzień dobry, czy przycisk zimnego nadmuchu należy przytrzymać, czy można włączyć na stałe?
Przycisk zimnego powietrza należy przytrzymać.
Jaka jest długość kabla?
Suszarka ma kabel o długości 3 metrów.
Jaka jest długość kabla ?
Suszarka ma kabel o długości 3 metrów.

