Life Booster Fox sauna ozonowa ultradźwiękowa, stojąca

  • 13 opinii
  • Kod katalogowy: 1279
  • Producent: Fox
  • Dostępność: Duża ilość (wysyłka w 24h) Duża ilość (wysyłka w 24h)
  • Dostawa od: 18,00 zł
  • szt.
  • Cena katalogowa: 3 300,00 zł 2 630,00 zł
  • Rata już od:
  • Masz firmę? Weź w leasing
Kupując ten produkt otrzymasz: 2630 pktimg
Po opłaceniu zamówienia zostanie Ci przyznana taka ilość punktów lojalnościowych. Żeby zbierać punkty musisz być zarejestrowanym klientem.
Dodaj do mojej listy

Magiczna moc sayny FOX LIFE BOOSTER. Oto terapia dla włosów dostępna wyłącznie w salonie fryzjerskim. Woda posiada ukrytą moc. Potrafi wniknąć głęboko we włosy, jej potencjał może spowodować zwiększenie ich objętości, wzmocnienie efektów kuracji. Powstał w wyniku koncentracji uwagi na tej właśnie mocy wody. Dzięki systemowi dokładnie kontrolowanych fal ultradźwiękowych, w sposób nieprzerwany wytwarza on ogromną ilość mikroskopijnej, leczniczej mgiełki. Urządzenie wykorzystując magiczną siłę wody, intensywnie wspomaga kurację włosów. Obecnie, w czasach gdy stosowanie trwałej ondulacji i farbowanie włosów należą do powszechnych zabiegów, właśnie zdrowe włosy stały się tym czego chcemy najbardziej. Po etapie projektowania fryzur przechodząc do pielęgnacji włosów LIFE BOOSTER wprowadza specjalną kurację dla włosów.

 

Odzyskiwanie naturalnych, zdrowych włosów dzięki sile wody

Pielęgnacja włosów zazwyczaj zakłada bezpośrednie nałożenie środka pielęgnacyjnego na włosy. Ten sposób jest jedną z możliwości skutecznej naprawy uszkodzonych włosów, niemniej ma on pewne ograniczenia. Pragnąc uzyskać większą efektywność w pielęgnacji uszkodzonych włosów, należy spowodować, by jak największa ilość środka pielęgnacyjnego przeniknęła głęboko w ich wnętrze. Sauna ozonowa LIFE BOOSTER wykorzystując moc wody, pomaga cząstkom substancji pielęgnacyjnej przedostać się w głąb uszkodzonych włosów, dotrzeć do zniszczonych obszarów każdego z nich.

Co oznaczają zniszczone włosy?

Oznaczają one stan, w którym łuska odpada, a elementy wewnętrzne wydostają się na zewnątrz. Szczególnie utrata CMC (cell mam brane complex – kompleksu błony komórkowej) powoduje powstanie wielu „szczelin” we włosie. Tak powstałe „kanały” nie tylko umożliwiają przedostanie się składników trwałej ondulacji oraz barwników barwiących środków chemicznych do wewnątrz włosa, lecz również powodują uwalnianie białka z jego wnętrza.

 W związku z tym ważnym zadaniem pielęgnacji włosów jest wypełnienie powstałych pomiędzy łuskami „kanałów” środkiem pielęgnacyjnym,  

OPIS URZĄDZENIA

Konstrukcja zapewniająca komfort

Kopuła została zaprojektowana na sposób umożliwiający regulacją kąta podniesienia. Po założeniu kopuły klient doznaje uczucia ulgi, nie mając przy tym przed oczami żadnego fragmentu kopuły. Dzięki tej konstrukcji klient nie doznaje uczucia zamknięcia, ani stresu.

Minimalne wymagania co do miejsca przechowywania

Kopułę można podnosić pionowo, dzięki czemu nie jest potrzebne miejsce na jej przechowywanie.

zdjęcie od przodu life boostera

Kontrola temperatury i ilości mgiełki

Sauna stojąca LIFE BOOSTER wyposażony jest w system wytwarzania mgiełki wykorzystujący sondę ultradźwiękową. W porównaniu z mgiełką wytwarzaną przez gorącą parę, kontrola temperatury mikro mgiełki jest na tyle skuteczna, że pozwala klientowi czuć się komfortowo podczas trwania kuracji. Ponadto istnieje możliwość regulowania ilości wytwarzanej mgiełki. Ze względu na fakt, iż taka kontrola uwzględnia stosowany środek oraz stan włosów, każda kuracja zostaje przeprowadzona przy użyciu odpowiedniej ilości mgiełki. Możliwa jest także automatyczna regulacja poziomu mgiełki, temperatury oraz czasu pracy.

z bliska panel life boostera

Łatwa regulacja wysokości

Wysokość korpusu można łatwo regulować, dostosowując ją do wzrostu klienta. Duża dźwignia ułatwia fryzjerowi uchwyt i zapewnia płynną regulację.

wysokość korpusu life boostera

 

Zbiornik na wodę dla 20 klientów

Duży zbiornik na wodę, wskazujący poziom pozostałej wewnątrz wody, zapewnia – przy całkowitym napełnieniu – obsługę 20 klientów (przy założeniu 8 minutowego użytkowania dla każdego klienta). Gwarantuje to, nawet przy dużej liczbie klientów, płynne działanie urządzenia przez długi czas.

Osobne kanaliki dla powietrza chłodzącego i mgiełki

Mgiełka wydobywająca się z boków wewnątrz kopuły łagodnie otacza całą głowę. Schłodzone powietrze podawane w tym samym czasie ze środka tylnej części kopuły, pozwala na szybkie schłodzenie podgrzanej mgiełki.

Wygodny zbiornik spustowy zapobiega nieprzyjemnym wyciekom wody

Skroplona mgiełka, pozostająca w kopule, transportowana jest ze zbiornika spustowego z łączonej części elementu górnego przez rowek znajdujący się wewnątrz krawędzi kopuły. Dodatkowo dysze do rozpylania mgły znajdujące się w górnej części kopuły (w 6 miejscach) posiadają kształt zapobiegający skapywaniu wody bezpośrednio na włosy klienta.
 

OPIS PROCESU PODSTAWOWEGO

1. Mycie szamponem. Po umyciu włosów szamponem należy je dobrze wysuszyć przy pomocy ręcznika.

2. Stosowanie kuracji. Równomiernie nałożyć na włosy preparat pielęgnacyjny. Aby mgiełka została rozprowadzona jednolicie, końce włosów muszą pozostawać luźne i być ułożone w taki sposób, by pukle włosów nie nakładały się na siebie. Następnie zawinąć włosy w turban ręcznika.

3. Przygotowanie. Założyć kopułę na głowę, regulując korpus LIFE BOOSTER w taki sposób, by poduszeczka na kark dotykała turbanu, po czym nałożyć osłonę na twarz. Dzięki temu proces będzie przebiegał płynnie. Należy podkreślić, iż zakładanie osłony na twarz nie sprawia problemów i nie zajmuje dużo czasu. Ponadto osłona twarzy znajdująca się nad turbanem nie dotyka bezpośrednio twarzy klienta, dlatego nie zachodzi potrzeba jej wymiany przy każdym użyciu.

 

4. Podgrzewanie

Mgiełka działa w sposób etapowy. Podgrzewanie rozpoczyna zgodnie z ustawionym poziomem. Duże ilości mgiełki zaczynają gromadzić się wokół głowy. Mgiełka unosi się również delikatnie ponad kopułą. LIFE BOOSTER sprawia przyjemny efekt wizualny w salonie – klientki z pewnością wykażą zainteresowanie kuracją nawet bez specjalnych wyjaśnień ze strony obsługi salonu.

 
5. Idealny do wielokrotnego zastosowania
Kopuła otwierając się wywołuje w użytkownikach pozytywne wrażenie. Zachęca do korzystanie nawet w przypadku, gdy włosy wymagają większej ilości kuracji. Dzięki temu, że kopuła otwiera się w sposób wygodny, można łatwo zastosować drugą i trzecią kurację bez konieczności dokonywania regulacji ustawień. Wygoda stosowania LIFE BOOSTER jest nieoceniona.
 
6. Nagrzewanie

Podgrzewanie zaczyna się zgodnie z nastawionym poziomem. Dzięki temu, że temperatura mgiełki kontrolowana jest przez mikrokomputer, uzyskuje się jej optymalną wysokość (40-500C). Urządzenie zostało zaprojektowane w sposób, który zapewnia klientom komfortowe spędzenie czasu podczas terapii.

Osiąga się to przede wszystkim dzięki specjalnej konstrukcji kopuły, która gwarantuje najdogodniejsze kąty ustawienia, dzięki czemu nie zasłania ona pola widzenia klienta. Osłona twarzy uszczelniająca głowę klienta jest również zaprojektowana w sposób szczególny, pozwalający na stosunkowo swobodne poruszanie szyją.
7. Chłodzenie
Po zakończeniu nagrzewania, co sygnalizowane jest dźwiękiem, rozpoczyna się etap chłodzenia. Nadmuchiwane przez wentylator powietrze szybko schładza i odświeża powietrze wewnątrz kopuły. Pozwala to na utrwalenie środka leczniczego, dając jednocześnie uczucie odświeżenia.
 

 

 

 

 

 

 

Gwarancja: 12 miesięcy od daty zakupu
Sposób mocowania: czteroramienny statyw (regulowana wysokość 83-96cm)
Producent: Fox
Funkcja ozonu: tak
Wersja urządzenia: stojąca na statywie
Czasomierz: tak
Funkcje dodatkowe: Dwa programy automatyczne, Elektroniczna regulacja ilości pary, Sterowanie manualne, System fal ultradźwiękowych, Zbiornik na kondense
Dostępne kolory: biały
Regulacja temperatury: elektroniczna
Pytania i odpowiedzi
Opinie o Life Booster Fox sauna ozonowa ultradźwiękowa, stojąca
Recenzje użytkowników Dodano
polecam, urządzenie przyszło do mnie wczoraj bardzo dobrze zapakowane. Polecam sklep
ku mojemu zdziwieniu przyszedł w ciągu 2 dni:) Dosyć duże pudło, dobrze zabezpieczone. 1h i mamy rozłożone i skręcone - ja z mężem więc dwóch kumatych facetów pewnie da radę w 30min:) Pozdrawiam
Polecam bardzo dobrze się spisuje.
Przyszło do mnie to olbrzymie pudło, a w środku wymarzony sprzęt. Jest olbrzymi! O efektach napiszę jak wypróbuje:)
Polecam
Super sprawdza się w 100 procentach i klienci zadowoleni. Łatwe w utrzymaniu czystości i obsłudze. Polecam
Polecam to urządzenie! Dobra cena na Fryzomani, bardzo szybka przesyłka i dobrze zapakowana. Polecam
sprzedawca idealny pełen profesjonalizm towar zgodny z opisem i informacja os sprzedawcy polecam jak najbardziej
Bardzo dobre urzadzenie, dodatkowa usługa w salonie. Świetnie się sprawdza, dużo funkcji, elegancki design. Polecam
Polecam produkt
Bardzo zadowolana jestem z produktu.sZYBKA I SPRAWNA PRZESY\LKA.Kontakt ze sprzedawca tez jest rewelacyjiny.POLECAM w100%!!!
Urządzenie robi wrażenie, nie tylko na mnie ale głównie na klientkach, które są bardzo zadowolone, przez co inwestycja w to szybko się zwraca.
Korzystam z tego w moim salonie fryzjerskim. Terapia robi wrażenie na moich klientkach. Nie ukrywam też, że od czasu kiedy zakupiłem to do mojej firmy moje dochody wzrosły. Więc cóż mi pozostaje powiedzieć, niż po prostu, to że POLECAM.
widget po rozwinięciu