Ga.ma Barber Series GBS Ultra Zero Maszynka do włosów, bezprzewodowa
- Kod katalogowy: 25308
- Producent: Gama Professional
-
Dostępność:
Duża ilość (wysyłka w 24h)
-
417,89 zł
- Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 417,89 zł
- Promocja
- 388,64 zł
- W Klubie Fryzomania ten produkt kupisz taniej - zobacz
- Rata już od: Masz firmę? Weź w leasing
Odświeżona seria maszynek Barber Series GBS Ultra
Maszynka GA.MA Barber Series GBS Ultra Zero to profesjonalne urządzenie do strzyżenia włosów. Rozwiązuje problem braku możliwości osiągnięcia bardzo krótkiego cięcia — umożliwia niemal „golarkowy” efekt przy użyciu maszynki. Dzięki wysokiej klasy ostrzu DLC typu Balding i mocnemu silnikowi zapewnia precyzyjne i równomierne cięcie. Sprawdzi się w salonie fryzjerskim i przy domowej pielęgnacji — zawsze tam, gdzie liczy się krótka, równa fryzura. Urządzenie łączy wydajność, trwałość i komfort pracy.
Ultrakrótkie cięcie i maksymalna precyzja
Ostrze DLC Balding zapewnia minimalną długość cięcia, co pozwala osiągnąć efekt bardzo blisko skóry — idealny do strzyżenia „na zero” lub przy fade’ach. Ostrze jest wyjątkowo trwałe, mniej się nagrzewa i długo pozostaje ostre, co poprawia komfort pracy przy długim użytkowaniu. Maszynka pracuje z silnikiem o wysokiej prędkości, co gwarantuje płynne i stabilne cięcie niezależnie od gęstości włosów. Możliwość pracy przewodowej i bezprzewodowej daje dużą elastyczność — urządzenie sprawdzi się w różnych warunkach pracy.
Cechy produktu:
- ostrze DLC Balding o wysokiej trwałości
- ostrze pozwalające na strzyżenie bardzo blisko skóry
- zapasowe ostrze w zestawie
- szerokość ostrza 46 mm
- możliwość pracy przewodowej i bezprzewodowej
- akumulator litowy — ok. 90 minut pracy na baterii
- czas ładowania — ok. 120 minut
- szybkie ładowanie USB
- 2 nasadki dystansowe (1,5 mm i 4,5 mm)
- kontrolka stanu ładowania
- długi przewód do pracy przewodowej
- w zestawie baza ładująca, olejek oraz szczoteczka czyszcząca
- idealna do strzyżenia „na zero”, fade’ów, krótkich fryzur i precyzyjnej pracy
Sposób użycia:
Użyj maszynki na suchych włosach — bez nasadki, jeśli chcesz uzyskać ultrakrótki efekt. Przy strzyżeniu z nasadką załóż ją przy wyłączonym urządzeniu, a następnie włącz maszynkę. Po zakończeniu pracy oczyść ostrze szczoteczką i nałóż olejek konserwujący.
Producent: GA.MA
Seria: GBS Ultra
| Gwarancja: | 12 miesięcy od daty zakupu |
| Producent: | JRL Professional |
| Rodzaj produktu: | Maszynka |
| Rodzaj zasilania: | akumulatorowe, sieciowe, akumulatorowo-sieciowe |
| Szerokość ostrza: | 46mm |
| Rodzaj ostrza -p: | DLC |
| Minimalna długość cięcia: | 0.1 |
| Akcesoria: | akumulatorki i ładowarki, nakładki, oliwki, ostrza |
| Przewód zasilający: | 2m |
| Czas pracy urządzenia: | 90min |
| Czas ładowania: | 120min. |
| Nakładki w komplecie: | 1,5mm, 4,5mm |


