Gamma Piu 500 Termalionic Compact Suszarka do włosów, różne kolory 2000W
- Kod katalogowy: 13042/BLACK
- Producent: Gamma Piu
-
Dostępność:
2-5 dni roboczych
-
Autoryzowany sprzedawca marki Gamma Piu
Darmowa dostawa
- 449,00 zł
- W Klubie Fryzomania ten produkt kupisz taniej - zobacz
- Rata już od: Masz firmę? Weź w leasing
szt.
Lekka i kompaktowa suszarka, nie obciąża stawów
Podobne produkty
Opis
Gamma Piu 500 Termalionic COMPACT suszarka do włosów 1800-2000W
Lekkość na wyciągnięcie ręki
- Lekka i kompaktowa suszarka, nie obciąża stawów ręki
- Waga 520 g
- Profesjonalna wydajność, idealna do intensywnego użytkowania
- Grill z Turmalinem – jonizuje powietrze i sprawia, że włosy są błyszczące
- dostępne kolory: czarny, niebieski.
Gwarancja: 12 miesięcy
Cechy produktu
| Gwarancja: | 12 miesięcy od daty zakupu |
| Producent: | Gamma Piu |
| Technologia: | ceramiczno-turmalinowa |
| Wielkość suszarki: | kompaktowa |
| Jonizacja: | Tak |
| Prędkość nadmuchu: | 5m3/h, 95 |
| Zimny nawiew: | Tak |
| Regulacja temperatury: | 3-stopniowa |
| Waga: | 520g |
| Poziom hałasu: | 69dB |
| Akcesoria dodatkowe: | koncentrator powietrza |
| Regulacja siły nawiewu: | 2-stopniowa |
| Kolor suszarki: | czarny, niebieski, różowy, zielony |
| Moc urządzenia: | 2000W |

Pytania i odpowiedzi
Marzena
Jaka jest waga suszarki Gamma Piu 500?
Opiekun produktu
Waga suszarki wynosi 520 g.
