GHD Heat Protect Spray termoochronny 120ml

  • Kod katalogowy: 14094
  • Producent: GHD
  • Dostępność: Chwilowo niedostępny Chwilowo niedostępny
  • Dostawa od: 6,50 zł

Chcesz chronić swoje włosy przed zniszczeniami spowodowanymi termo stylizacją? Marzysz o tym, by Twoje włosy wyglądały zdrowo i zachwycająco? Nie chcesz zbytnio obciążać swoich włosów mocnymi kosmetykami ochronnymi? Wypróbuj lekką jak piórko formułę GHD Heat Protect Spray termoochronny 120ml, który odznacza się delikatną formułą i starannie oczyszcza włosy z zanieczyszczeń. Jest bogaty w związki ceramiczne, które chronią włosy z zewnątrz i od wewnątrz.

Przygotuj swoje włosy do codziennych stylizacji – GHD Heat Protect Spray termoochronny 120ml

GHD Spray termoochronny rozpyla delikatną mgiełkę tworzącą na powierzchni włosów niewidzialną barierą chroniącą przed uszkodzeniami powstałymi wskutek codziennego stosowania narzędzi fryzjerskich, takich jak suszarka, prostownica czy lokówka. Zawiera formułę skutecznej ochrony przed ciepłem narzędzi do stylizacji. Może być stosowany zarówno na suche, jak i na wilgotne włosy. Dzięki lekkiej, nieobciążającej konsystencji może być stosowany w połączeniu z innymi kosmetykami do stylizacji, by uzyskać pożądany efekt. Pozostawia włosy naturalnie wyglądające, niejako "bez produktu".

Co zyskujesz stosując spray termoochronny GDH Heat Protect Spray?
• chroni niewidzialną barierę chroniącą przed ciepłem
• chroni włosy przy suszeniu, prostowaniu, kręceniu
• niewyczuwalny na włosach
• stosuj na wilgotnych i suchych włosach

Sposób użycia: Rozprowadzić na włosach z odległości ok. 15 cm, spryskiwać seriami. Wystarczy około 6-8 psiknięć w przypadku włosów średnich i długich. Rozczesać włosy i przystąpić do suszenia, prostowania czy kręcenia włosów za pomocą gorących narzędzi do stylizacji. Najlepiej stosować spray przed nałożeniem innych kosmetyków na włosy.

Pojemność: 120ml

Pojemność: 120ml
Producent: ghd
Rodzaj kosmetyku: spray
Działanie: Termoochrona
Stopień utrwalenia: lekkie utrwalenie
Dla kogo: kobieta
Pytania i odpowiedzi
widget po rozwinięciu