GHD Platinium+ Prostownica do włosów

  • 3 opinie
  • Kod katalogowy: 14081
  • Producent: GHD
  • Dostępność: Chwilowo niedostępny Chwilowo niedostępny
  • Darmowa dostawa
Kupując ten produkt otrzymasz: 949 pktimg
Po opłaceniu zamówienia zostanie Ci przyznana taka ilość punktów lojalnościowych. Żeby zbierać punkty musisz być zarejestrowanym klientem.
Dodaj do mojej listy

Szukasz prostownicy, która będzie zachwycać mnogością zastosowanych technologii, które uczynią prostowanie włosów prostszymi i bardziej efektownymi? Chcesz mieć pewność, że już na etapie prostowania włosów, zachowają one odpowiedni poziom nawilżenia i staną się zachwycająco gładkie i miękkie w dotyku? Marzysz o tym, że Twoje włosy nabiorą blasku jakby mieniły się tysiącem diamentów? Wypróbuj więc GHD Platinium+ Prostownica do włosów, która została stworzona z myślą o profesjonalistach, którzy szukają sprzętu najwyższej jakości.

GHD Platinium+ Prostownica do włosów – maksymalne bezpieczeństwo i idealnie proste włosy

Prostownica została wyposażona w nowoczesną technologię kontroli włosów ultra-zone®, która daje możliwość absolutnie radykalnej przemiany Twoich włosów. Co istotne, to właśnie dzięki tej technologii prostownica sprawdzi się w przypadku każdego rodzaju włosów, niezależnie od ich grubości czy gęstości. Co więcej, nawet włosy typu afro nie będą stanowiły dla niej żadnego kłopotu, bo wyprostuje je szybko i sprawnie. Zastanawiasz się jak to działa? Otóż, technologia ultra-zone™ wykorzystuje szybko reagujące sensory zapewniając Tobie jednocześnie brak utraty ciepła podczas stylizacji przy jednoczesnym podtrzymaniu temperatury na poziomie 185°C. Właśnie ta temperatura jest najbardziej efektywną temperaturą gwarantującą najlepsze rezultaty podczas stylizacji. Nie bez znaczenie dla szybkości stylizacji i bezpieczeństwa Twoich włosów są niezwykle, gładkie płytki, które nie plączą, nie szarpią oraz nie ciągną włosów, dzięki czemu stylizacja przebiega szybko, sprawnie i bez bólu.

Dane techniczne:
• 2,7m obrotowy przewód
• automatyczny wyłącznik po 30min użytkowania
• gładkie, precyzyjnie wykończone płytki
• sprawdzana 250 razy na minutę
• stała temperatura 185 stopni C,
• technologia ultra-zone®
• uniwersalne napięcie

Gwarancja: 12 miesięcy

Technologia płytek: ceramiczna
Producent: ghd
Jonizacja: Tak
Szerokość płytki: 25mm
Prostowanie włosów: suchych
Długość płytki: 95mm
Wyświetlacz LCD: Nie
Regulacja temperatury: brak ok. 185 stopni C
Akcesoria dodatkowe: nakładka termoizolacyjna
Czas nagrzewania: ok. 15 sek
Moc urządzenia: 68-75W
Funkcje dodatkowe: autowyłączanie po 30 min
Pytania i odpowiedzi
Opinie o GHD Platinium+ Prostownica do włosów
Recenzje użytkowników Dodano
Bardzo dobrze się sprawdza przy gęstych, kręconych włosach, polecam ją zwłaszcza do tego typu włosów. Do tej pory na lepszą prostownicę nie trafilam.
Sprzęt z najwyższej półki, działa bez zarzutów. Polecam.
Ciesze się,że tą prostownicą, którą sprezentowałem swojej narzeczonej , sprawiłem tyle radości, według niej najlepsza prostownica na rynku !
widget po rozwinięciu