Goldwell Colorance emulsja utleniająca do włosów do koloryzacji Colorance, oxydant 4% 1000ml

  • Dodaj recenzję:
  • Kod katalogowy: 13725
  • Producent: Goldwell
  • Dostępność: Mała ilość (wysyłka w 24h) Mała ilość (wysyłka w 24h)
  • Dostawa od: 11,90 zł
  • szt.
  • Cena katalogowa: 67,16 zł 40,86 zł
Kupując ten produkt otrzymasz: 40 pktimg
Po opłaceniu zamówienia zostanie Ci przyznana taka ilość punktów lojalnościowych. Żeby zbierać punkty musisz być zarejestrowanym klientem.

Goldwell Colorance emulsja utleniająca do farb

Szukasz produktu do demi-permanentnej koloryzacji? Chcesz mieć pewność, uzyskasz doskonale głęboki kolor, a mieszanka uzyska jednorodną konsystencję? A może szukasz kosmetyku, który będzie delikatny dla włosów i skóry głowy? Właśnie tak działa Goldwell Colorance emulsja utleniająca do włosów do koloryzacji Colorance, oxydant 4% 1000ml, która powstała specjalnie z myślą o profesjonalnym farbowanie demi-permanentnym.

Goldwell Colorance emulsja utleniająca do włosów do koloryzacji Colorance, oxydant 4% 1000ml – delikatna dla włosów i skóry głowy

Emulsja powstała specjalnie z myślą o profesjonalnym farbowaniu włosów przy użyciu kosmetyków z serii Goldwell Colorance. Skład opiera się zawartości delikatnych wosków, które ochraniają strukturę włosów już w czasie zabiegu farbowania. Konsystencja produktu sprawia, że emulsja nie spływa z włosów i bardzo dobrze łączy się z farbą. Mieszanka doskonale pokrywa włosy na całej długości. Produkt zapewnia mieszance jednorodną koloryzację i długotrwały połysk włosów.

Sposób użycia: Stosujemy w proporcji 2:1 (oksydant 120ml: tuba 60ml) Stosujemy na mokre włosy, maksymalny czas działania 25min.

Pojemność: 1000ml

Producent: Goldwell
Pojemność: 1000ml
Produkty bez amoniaku: Nie
widget po rozwinięciu